@macio_944 Nie wiem czy nadzieje,ale myslę ze Nico jest dogadany i tylko czeka na sprzedaż i miejsce w FFP. A czy to się stanie i czy sprawę załatwi odejście Gundogana czy kogos jeszcze to juz ciężko określić.
@KondiCules A mnie zastanawia, że Xavi na niego stawiał, Flick na niego póki co stawia, w reprezentacji też na niego stawiają. Tylko eksperci z La Rambli zawsze wiedza lepiej.
@MesQueUnClub96 Qrczę - jedyny w sumie obecnie gracz Realu którego chętnie bym u nas zobaczył. Będzie z niego kawał cracka. I huk z tym, że wykorzystał Barcę do podbicia stawki. Jemu bym wybaczył wiele.
@damian16161212 Pewnie postępowanie spadkowe i tam dojdzie do podziału,albo spadkobiercy się zrzeką spadku czy inaczej dogadają. Notariusz wszystko wyjaśni co trzeba zrobić, bo to i tak tam się załatwia
@marek86 Sorry ale postoję. Ja mam swoje zdanie na temat tych dwóch patologicznych partii i jakkolwiek trochę lepiej z tych dwóch oceniam PIS, to i tak oboe uważam za syf
@Safrani Serio może? Przeciez to ZUS za to płaci i nie jest to wykluczone? Edit - wychodzi na to że rzeczywiście można,ale trzeba zaznaczyć, że nie można u tego samego pracodawcy u którego ma się ten urlop.
@mekston Nie sądzę. On nie jest zbyt bramkostrzelny. Z tej dwójki to stawiam że Sorloth wykręci lepsze liczby. Alvarez raczej będzie asystentem Sorlotha.
2
@macio_944 Nie wiem czy nadzieje,ale myslę ze Nico jest dogadany i tylko czeka na sprzedaż i miejsce w FFP. A czy to się stanie i czy sprawę załatwi odejście Gundogana czy kogos jeszcze to juz ciężko określić.
1
@NeroTFP1 Powinna być jakaś akcja uświadamiająca o tym zagrożeniu. Moze kogoś to uchroni przed popełnieniem takiego błędu.
0
@Pitinho Myślę,że jednak Mbappe brutalnie zweryfikuje La Ligę. Takie rzeczy jak Hazard nieczęsto się zdarzają.
0
@KondiCules A mnie zastanawia, że Xavi na niego stawiał, Flick na niego póki co stawia, w reprezentacji też na niego stawiają. Tylko eksperci z La Rambli zawsze wiedza lepiej.
0
@Mustbe11 "Andrzeju. Nie denerwuj się ...."
0
Dobra Panowie. Mamy to. Liga jest nasza. Właśnie takimi meczami przegrywa się mistrzostwo.
0
@MesQueUnClub96 Qrczę - jedyny w sumie obecnie gracz Realu którego chętnie bym u nas zobaczył. Będzie z niego kawał cracka. I huk z tym, że wykorzystał Barcę do podbicia stawki. Jemu bym wybaczył wiele.
0
@tristan87 Kolor skóry zapewne przypadkowy ....
0
@Miszak Brawo. Nie lubię za bardzo Legii ale że wyczyn Feio wzbudzil moja sympatię,to taki wynik cieszy
1
@Sysia11 Jesli to prawda, to widać gdzie Messi ma obecnie Barcę
1
Co się dzieje z Osimhenem?
0
@damian16161212 Pewnie postępowanie spadkowe i tam dojdzie do podziału,albo spadkobiercy się zrzeką spadku czy inaczej dogadają. Notariusz wszystko wyjaśni co trzeba zrobić, bo to i tak tam się załatwia
0
@damian16161212 A kto płacił podatek?
1
@marek86 Sorry ale postoję. Ja mam swoje zdanie na temat tych dwóch patologicznych partii i jakkolwiek trochę lepiej z tych dwóch oceniam PIS, to i tak oboe uważam za syf
3
@marek86 Pis przynajmniej realizował swoje obietnice,tak więc spośród tych dwóch wybór może byc tylko jeden.
0
@krol211 Doskonała wiadomość. Ależ się jaram takim transferem.
0
@tomek8756 Trump? Top.
0
@esem91 Flick dał mu w kość widać. Gundo przyszedł sobie na spokojna emeryturę u Xaviego, a nie do obozu pracy.
0
@Ojciec5tkidzieci To pytania takie ogólne czy dotyczą konkretnego zawodu?
0
@Safrani Serio może? Przeciez to ZUS za to płaci i nie jest to wykluczone?
Edit - wychodzi na to że rzeczywiście można,ale trzeba zaznaczyć, że nie można u tego samego pracodawcy u którego ma się ten urlop.
2
@tristan87 Brawo dla gościa który prowadzi twittera Lewandowskiego. Lewandowski - tez brawo za to że go zatrudnił.
3
@Rupert_Haubica Haaland i tak za rok przychodzi, wiec na razie niech Lewy na spokojnie dogra.
1
@Bulbazaur17 Murem za Polakiem-rodakiem
1
@Bulbazaur17 Co za pytanie _oczywiście ze Lewy
0
@FranciscoZubra A od kogo jak nie od człowieka?
0
@patrykzmc2000 Jak kurna na zasadzie wolnego transferu? Klub w czarnej dupie z finansami stać na takie gesty? Parodia jakaś.
3
Niech dają w zamian Rodriego i kwita.
0
@Kamilos84 Kultowego? Kultowy to był Vabank. Vinci dla mnie był taki średni.
1
@mekston Nie sądzę. On nie jest zbyt bramkostrzelny. Z tej dwójki to stawiam że Sorloth wykręci lepsze liczby. Alvarez raczej będzie asystentem Sorlotha.
1
@tristan87 Parytety to zło. I niby czemu biorą tylko płeć pod uwagę? A wzrost,waga,kolor włosów,wiek?