0

Ci goście z marketingu z firmy Wurth to mistrzowie świata. Logo na strojach sędziów oznacza obecność na każdym meczu - od tych najbardziej hitowych do tych mniej oglądalnych ,ale jednak. Do tego sędziowie kojarzą się ze stanowczością, ich werdykty czy słuszne czy nie sa ogłaszane w stanowczy,nieubłagany sposób. Nie jest to zależne od postawy drużyny, od zagrań zawodników. Po prostu idealny scenariusz.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że Xavi nie był zły.

0

@MesQueUnClub96 Owszem są - w tym roku była taka.

1

@macio_944 Juz tęsknię za podobnym klimatem. Ech. Na szczęście już z górki

0

@fejkenq Jeszcze nie. Ale chyba zaraz zacznę pić, bo na trzeźwo to nie idzie patrzyć na tę kopaninę. Za Xaviego to piłeczka legancko chodziła chociaż.

1

Xavi wróć.........

0

@VeB 1899 I za to warto wypić.

0

@Encore Wszędzie te zboczeńce elgiebety. Na kazdym kroku.

0

@Kgorecki2500 Najlepszy kandydat to Przemysław Babiarz. Niekoniecznie z list PIS-u.

0

@escarabajo No i chyba zapomniałeś ich w końcu wymienić.

2

@RafiVeB I teraz ten temat został sprowadzony do partyjnych waśni,a na tło schodzi fakt że te igrzyska sa nam do niczego niepotrzebne. Za podobne wywalanie kasy w błoto w obecnych czasach powinien byc Trybunał Stanu.

9

@ObiwanKenobi Ziobro zdziwienia.

1

Grał ktoś z was w Farming Simulator? Praca szuka człowieka - https://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/operator-ciagnika-poszukiwany-praca-w-pelni-zdalna,150196.html
Ciekawe czasy nas czekają...

0

@tristan87 Świetny aktor. Szkoda tylko że na starość odwala jakies krzywe akcje.

1

@Kgorecki2500 Przypomnij sobie jak zaczynał twórca InPostu.

1

@Dari0G Fajny materiał. Max Kolonko jeszcze zdrowy nadawał.

7

@Popitek12 Każdy kto by tego gówna nie oglądał.

0

@tomek256 No na parkingu,że jest płatny. Obczaj w takim razie i poczytaj jak to wygląda od strony prawnej.

0

@Kamiloza91 Nie będzie żadnych IO w Polsce

0

@tomek256 Był tam regulamin i oznakowanie?

0

@Faro Co za pajac z tego Pique

1

@Kapitan hawk Obawiam się,że paradoksalnie odejście cracków ich wzmocni. Obym się mylił

0

@D10SLEO Ma to sens.

0

@Rust_Cohle No to oby nie tak dalej,ale jednak oby lepiej

1

Garnacho z asystą. Piękny początek sezonu w wykonaniu młodego. Oby tak dalej

0

@Messibestplayerintheworld To zależy jak potraktować Gaviego. Jesli pominiemy jego kontuzję i kontuzje innych naszych graczy to imo mamy skład trochę lepszy lub na tym samym poziomie.

0

@sen Pożyjemy zobaczymy,ale jako tradycjonalista jestem sceptycznie nastawiony.

0

@Tasde To nie był trolling. Warto czasem docenić to co się ma. Tak samo z chorobą - ludzie mają o wiele gorzej i zamieniliby to z chęcią na taki problem jak bieganie za testem po aptekach. Mam oczywiście nadzieję, że sytuacja opanowana i dziecko ma się lepiej.

0

@Tasde Dobra weź już skończ z tą roszczeniową postawą i doceń to co masz na wyciągnięcie ręki. Są na tym świecie miejsca gdzie do lekarza musisz najpierw pokonać kilkadziesiąt kilometrów i to nie samochodem. Problemy pierwszego świata.
Edit - napisz też czy tam w gabinecie też powiedziałeś co o tym sądzisz i co oni na to?

0

@Tasde Nie widzę żadnej różnicy. Nie chcesz to nie kupuj - w przychodni płakać raczej nie będą. Co niby mają zrobić jeśli im się skończyły?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?