1

@mmaciass Nie 440, a 447.

1

@arasz1819 Z tego co wiem, to chyba nie wyczerpała się tu droga odwoławcza, więc póki co ma pełne prawo tak się tytułować. A teraz może jakieś merytoryczne zarzuty co do tego co twierdzi?

0

@BorzyKrzys Co to w ogóle za grupa? Skąd taka nazwa?

0

@Ostatnikrwawygang Ale nawet nie o to chodzi. Rzygam juz tymi wszystkimi politykami. Może być ktokolwiek byleby był spoza tego bagna. W sumie większość dziennikarzy też odpada. Ale np. taki Makłowicz też mógłby być.

0

@Ostatnikrwawygang Niee. Nie. Ja tam nie zagłosuje na żadnego polityka. Jak będzie ktokolwiek inny to idę na wybory - nawet na Stanowskiego dla beki o ile wystartuje jak zapowiadał

0

@ShawnC Całe lata spakowany w gotowości. Brawo Ty.

0

@misterio Może być jeden kandydat - Przemysław Babiarz.

0

@Messibestplayerintheworld Ferrana niech wezmą i kwita.

0

@FcPortoFan1999 Gdyby to była Legia to człowiek by się nawet łudził,ale że to Jaga to nawet złudzeń nie ma.

0

@Aragorn33 Wychodzi na to,że Ukraińcy zmniejszyli im liczbę miejscowości.

0

@TheNekro94 Marquez. Ale teraz juz pozamiatane.

0

@joloskyy To chyba transfermarkt coś przekręcił. Przecież jest nawet takie imię Malcolm - jak Malcolm X. A nie żaden Malcom.

0

@Pawel13sz Zdecydowanie nie. Lepiej poczekać na Nico za rok i skupić się na sprzedażach.

0

@joloskyy Jak bait? Co niby masz przekręcone w nazwisku Malcolma?

3

@Lola120 Ja to tylko tak tu wkleję -

Wyobrażasz sobie coś takiego w wykonaniu Sanah?

0

@joloskyy A co tu masz przekręcone?

0

0

@Kamilos84 Oby nigdy.

0

@Awtameok_Klana "Iran jest dobry w szachach" xd.

0

@kamyk_23 Przynajmniej choć na chwilę oddał Polakom odrobinę odebranej nam przez lata wolności. Do czasu aż ekolodzy się nie zesrali. Nigdy mu tego nie zapomnę.

0

@Kapitan hawk Dzięki Bogu że do tego doszło i Lamine obdarzył wówczas Leo odrobiną swego talentu.

2

1

@Arden Ja pierniczę co za niewdzięczny zawód. Weź się jeszcze użeraj za te pieniądze z podobnymi typami. Masakra.

0

@TR3YWAY Zdecydowanie Neymar.

0

@Gronek Z tych trzech to Mercedes. Od BMW to z daleka z wiadomych powodów.

1

@NeroTFP1 Wiem. Czasem tez prowadzą wybrane osobiście. Nie wydaje mi się jednak aby Konrad Berkowicz był typem człowieka który siedzi i czeka aż mu Tusk odpisze. On mi raczej nie wygląda na tytana pracy i stawiam że ma wynajętą osobę do podobnego trollowania. Aczkolwiek mogę się mylić

0

@NeroTFP1 Ale wiesz o tym,że politycy nie prowadzą osobiście wszystkich swoich social mediów? Wiesz to prawda?

0

@tristan87 Ta nowa konkurencja w żaden sposób nie wypacza idei igrzysk, w przeciwieństwie do tego pierwszego

0

@FcPortoFan1999 No to zobaczysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?