1

@mekston Ale takie będa efekty tego przepisu. Łatwo cos zapisać w prawie ale zawsze trzeba rozwazyć jakie konsekwencje to przyniesie. Jedni będa puszczać psy samopas, drudzy pozbęda się ich w najprostszy mozliwy sposób.

0

@mekston Nawiązałeś do wątku w którym pisałem z innym użytkownikiem na ten temat więc stąd tak to zrozumiałem.

1

@Criss18Barca I tak pewnie przepracowała w swoim "przedpolitycznym" życiu więcej dni niż Bosak.

3

@Rakietic Nie mam takiego zamiaru sprawiać sobie psa więc spoko. @mekston Czyli prawo ma tak samo traktować zwierzęta jak ludzi? Choćby niektórzy zaklinali rzeczywistość to nie da się. Nie jesteś właścicielem dziecka,zaś jesteś właścicielem zwierzęcia. I tego nie zmienisz. Zwierzę nigdy nie będzie równoprawne człowiekowi.

1

@Objectivo Mozesz sobie traktować jak chcesz,ale prawo to rozróżnia.

2

@mekston Ale jaka krzywda? Kto to stwierdził że pies lepiej się czuje w małym kojcu niż na długiej uwięzi? Przeprowadzali sondaż pośród psów?

1

@Arden I ci ludzie nadal nie będa nic robić. W najlepszym wypadku po prostu wywiozą takiego psa albo go zakopią.

0

@Objectivo Czy ty własnie porównałeś dziecko do psa? Bez komentarza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden Już to widzę jak ci najbiedniejsi co w domach mają chlew,albo brak miejsca na tak duże kojce będa je budować. Tak - wiem - tacy nie powinni miec psów,no ale je mają. Było dobrze w tym sensie,że żaden urzędnik nie wtrącał się jak kto utrzymuje swego psa. Każdy ma swoje warunki i potrzeby - pies zamknięty w kojcu nie obroni tak posesji jak pies na łańcuchu np. przy wejściu na tę posesję.

1

@michal26 Gdyby tak myślała większość Europy to der Leyen nie zostałaby znowu wybrana. Nie pomyślałeś o tym? Więc albo ludzie tak nie myslą,albo myslą ale mają to w dupie tak bardzo,że nawet nie chciało im się iśc na wybory.

0

@BorzyKrzys Może jakaś petycja do TVP z protestem?

9

@Arden Nie rozumiem co komu przeszkadza kto jak psa utrzymuje. Tyle lat trzymali na łańcuchach i było dobrze.Już i tak te warunki są wyśrubowane. Ale jak psy spuszczone z łańcuchów zaczną np. atakować dzieci to potem oczywiście nie będzie winnych. Problemy pierwszego świata. Mam nadzieję, że to nie przejdzie.

1

@Donnie_Darko Dziecinne, teatralne i niepoważne zachowanie i tyle.

0

@marcin62 To jest paranoja co w tej Polsce się wyrabia. Co następne będzie? Restauracja "Pan Bandera"?

1

@MesQueUnClub96 Ta jest najlepsza -

1

@Benz Serio byś dyskutował na argumenty z osobą która rwie kartki i obraża oponenta? Ot odstawiła teatrzyk dla poklasku na rzecz wyborców i to tyle co mogła aby ocieplić wizerunek po dołączeniu do frakcji z AfD

1

@domin682 Pies umiera? Co to za nowomowa? Widzę coraz bardziej odkleja niektórych.

0

@AFA Jakaś przeciwwaga musi być. Jednak nawet mimo swej obecnej niechęci do Messiego to chętnie bym zobaczył ich obu choc raz w jednym meczu po tej samej stronie.

0

@Dari0G @jacobFCB Przyznacie jednak,że ówczesna lewica a obecna lewica to różnica jak między perfumerią a szambem. Co by o nich nie mówić to jednak wprowadzili Polskę do NATO i do UE. I nawet jako byłe ruskie sługusy to jednak nie bylo to w interesie ruskich.

0

@Kapitan hawk Dobrze,że dodali "ani żaden inny obywatel" bo to brzmiało dziwnie.

1

@Stinger_ Wisełka bierze puchar LE z palcem w nosie. Wspomnicie moje słowa.

0

@koksik2700 Śmieje się z jej bezradności i tyle. Co ma innego robić? Psy szczekają a karawana jedzie dalej. A Zajączkowskiej za to że idzie pod rękę z AfD nic nie tłumaczy. I może sobie teraz stawać na rzęsach a szacunku nie odzyska.

0

@Jonyx Anna Bryłka ładniejsza.

0

@NeroTFP1 O co tu chodziło?

0

@arasz1819 Zasłużył tym samym, z powodu czego jest zwykle przywoływany przez psychofanów Messiego gdy mu cos nie pójdzie.

1

@koksik2700 Miller Top. Jednak kiedyś to ta lewica miała poukładane w głowie.

0

@Xaviball Co to za pieprzenie głupot. Żyjemy w społeczeństwie i koszt tego przekłada się na wszystkich. Zresztą nawet gdyby ich przyjęli pod swój dach to zaraz by się znaleźli tacy co by im stamtąd zakazali wychodzić. Banda rasistów.

0

@BorzyKrzys A o co chodzi tak w ogóle?

0

@RoberDzik Yamal. Lamine Yamal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?