0

@wojopancer Lepszy jest we wszystkim. Taka jest prawidłowa odpowiedź.

0

@tristan87 Jeszcze moze Makłowicz

1

@Sysia11 Kopa powinni zasadzić albo pokrzywą czy ostem potraktować.

1

@Janas11224 W sumie co żona winna? Nie znam sprawy ale jesli obrażają ją anonimowi hejterzy to kazda okazja dobra aby to trochę ukrócić.

0

@Arden A w naturze to wejdą? Co ona gada za głupoty.

8

@draxidox Ręce opadają.

0

@Gall Co innego reagować w obliczu wielkiego tłumu ludzi. Wtedy są inne procedury. Tu było kilkanaście nieuzbrojonych osób. Natomiast masz rację - w USA istniałoby domniemanie że one moga byc uzbrojone i nikt by nie martwił się o ich składanie i żolnierze mieliby się prawo bronić w obliczu zagrożenia.

0

@PatrykBarca Jak najbardziej jest to trofeum. To pojęcie w języku polskim ma także takie znaczenie.

1

@Who_you_mam Prezentował się całkiem nieźle,ale same filmy z Craigiem to jak dla mnie lepszy poziom niz wcześniejsze i stąd bardziej go cenię.

0

@Who_you_mam Po Craigu.

0

@Herato Portugalia.

0

Ci trzej Martinezowie w reprezentacji Argentyny to rodzina czy tylko zbieżność nazwisk?

0

@Kalipso A ma jakies wady?

0

@kazbychu U nas na Rambli też wielu takich co by zabili albo zagrali w swoją grę z tymi którzy krzywdzą zwierzęta.

0

@betonito Jako ambasador?

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trofeum to m.in. nagroda w zawodach sportowych ,a więc jak najbardziej.

0

@FcPortoFan1999 Masz dwa srebrne medale Euro? Szacun.

0

@macio_944 Ale i tak dobrze że ja odspawali. Ta ----a przecież bredziła o gwałceniu krów. I to nie był fake.

1

@Sulimo No i dobrze. Co się dzieje w szatni to ma zostać w szatni. Rzygam tymi streamami, sprzedawaniem wszystkiego, upublicznianiem byle pierdół. Powinni tego zakazać na przyszłość.

0

@BorzyKrzys Zależy w jakim charakterze ich przesłuchano.

1

@Rakietic Nie ma nic do gadania,ale w pewnych okolicznościach może objąć ster władzy.

1

@Rust_Cohle Jak to dobrze ze odspawali tę ------ę od koryta.

1

@marcin62 W USA byliby poskładani w 5 sekund. To samo w Rosji. A u nas się certolą z przygłupami.

2

@Sulimo Boli? Ma boleć.

2

@norbi77 Akurat nie o formę fizyczną Bidena tu chodzi. Gdyby głowa pracowała jak należy,to inaczej byłby traktowany.

4

@Peciak Raczej brednia a nie opinia.

1

@RosjaninBut Brawa dla nich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro Aż tak to jeszcze nie. Ale jest na dobrej drodze

0

@Zoker Teraz to każdy mądry. A ilu ekspertów u nas szydziło np z Olmo. To coś podobnegom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?