@Gall Co innego reagować w obliczu wielkiego tłumu ludzi. Wtedy są inne procedury. Tu było kilkanaście nieuzbrojonych osób. Natomiast masz rację - w USA istniałoby domniemanie że one moga byc uzbrojone i nikt by nie martwił się o ich składanie i żolnierze mieliby się prawo bronić w obliczu zagrożenia.
@Sulimo No i dobrze. Co się dzieje w szatni to ma zostać w szatni. Rzygam tymi streamami, sprzedawaniem wszystkiego, upublicznianiem byle pierdół. Powinni tego zakazać na przyszłość.
0
@wojopancer Lepszy jest we wszystkim. Taka jest prawidłowa odpowiedź.
0
@tristan87 Jeszcze moze Makłowicz
1
@Sysia11 Kopa powinni zasadzić albo pokrzywą czy ostem potraktować.
1
@Janas11224 W sumie co żona winna? Nie znam sprawy ale jesli obrażają ją anonimowi hejterzy to kazda okazja dobra aby to trochę ukrócić.
0
@Arden A w naturze to wejdą? Co ona gada za głupoty.
8
@draxidox Ręce opadają.
0
@Gall Co innego reagować w obliczu wielkiego tłumu ludzi. Wtedy są inne procedury. Tu było kilkanaście nieuzbrojonych osób. Natomiast masz rację - w USA istniałoby domniemanie że one moga byc uzbrojone i nikt by nie martwił się o ich składanie i żolnierze mieliby się prawo bronić w obliczu zagrożenia.
0
@PatrykBarca Jak najbardziej jest to trofeum. To pojęcie w języku polskim ma także takie znaczenie.
1
@Who_you_mam Prezentował się całkiem nieźle,ale same filmy z Craigiem to jak dla mnie lepszy poziom niz wcześniejsze i stąd bardziej go cenię.
0
@Who_you_mam Po Craigu.
0
@Herato Portugalia.
0
Ci trzej Martinezowie w reprezentacji Argentyny to rodzina czy tylko zbieżność nazwisk?
0
@Kalipso A ma jakies wady?
0
@kazbychu U nas na Rambli też wielu takich co by zabili albo zagrali w swoją grę z tymi którzy krzywdzą zwierzęta.
0
@betonito Jako ambasador?
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trofeum to m.in. nagroda w zawodach sportowych ,a więc jak najbardziej.
0
@FcPortoFan1999 Masz dwa srebrne medale Euro? Szacun.
0
@macio_944 Ale i tak dobrze że ja odspawali. Ta ----a przecież bredziła o gwałceniu krów. I to nie był fake.
1
@Sulimo No i dobrze. Co się dzieje w szatni to ma zostać w szatni. Rzygam tymi streamami, sprzedawaniem wszystkiego, upublicznianiem byle pierdół. Powinni tego zakazać na przyszłość.
0
@BorzyKrzys Zależy w jakim charakterze ich przesłuchano.
1
@Rakietic Nie ma nic do gadania,ale w pewnych okolicznościach może objąć ster władzy.
1
@Rust_Cohle Jak to dobrze ze odspawali tę ------ę od koryta.
1
@marcin62 W USA byliby poskładani w 5 sekund. To samo w Rosji. A u nas się certolą z przygłupami.
2
@Sulimo Boli? Ma boleć.
2
@norbi77 Akurat nie o formę fizyczną Bidena tu chodzi. Gdyby głowa pracowała jak należy,to inaczej byłby traktowany.
4
@Peciak Raczej brednia a nie opinia.
1
@RosjaninBut Brawa dla nich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro Aż tak to jeszcze nie. Ale jest na dobrej drodze
0
@Zoker Teraz to każdy mądry. A ilu ekspertów u nas szydziło np z Olmo. To coś podobnegom