@arasz1819 Kiedyś na szczęście było mniej tego nagrywania i wrzucania wszystkiego do neta. A to stąd cała ta gównoburza. Jeszcze nawet rozumiem bawienie się z grupą i śpiewanie różnych - nawet takich przyśpiewek w zaufanym gronie,ale żeby to potem bezrefleksyjnie wrzucać? Idiotyzm.
@Sysia11 Jak to bez konsekwencji? Też szybko się z tego wycofał,do tego klub tez za niego przepraszał. Ale najważniejsza sprawa to taka,że jednak w drużynie nie miał Azjatów więc nie było potem kwasów. Teraz pomyśl jak mają się czuć Francuzi oraz inni Murzyni z jego drużyny po tym co słyszeli.
@PatrychoO Sami poza boiskiem jak widać się przedstawiają najlepiej. Choć w sumie jak najgorzej raczej. Niech się to niesie w świat i oby FIFA zareagowała bo to smieszne jak poten tacy zakładają te opaski "No to racism"
@bartekvisca Z wielka wiarą? Wierzyć to można w cos nieoczywistego,nieokreslonego. A tu mamy do czynienia z faktami. W fakty nie można wierzyć, przyjmuje się je takimi jakie są.
@Janas11224 Nie wiem czy to przestępstwo. Dla mnie to jest chore i tyle. Jeśli zdjęcie podejrzanych jest cenzurowane a zdjęcie rodziny można udostępniać i przy okazji tę rodzinę wyzywać to ja mam w dupie takie prawo i mam nadzieję że to ukrócą. I nie chodzi mi o ten konkretny przypadek ale ogólnie.
@Comentateiro CR 7 na drugim miejscu to faktycznie dyskusyjna sprawa. Bezdyskusyjnie pierwszym jest boski Diego Armando Maradona, drugim Messi a zatem dopiero trzecim na tę chwilę Cristiano.
@Janas11224 Skoro istnieje u nas zakaz ujawniania wizerunku podejrzanych o przestępstwa, to jakim prawem ktos ujawnił wizerunek rodziny sprawcy czy podejrzanego? Serio nie widzisz w tym problemu. Załóżmy że ktos z twojej rodziny popełni przestępstwo a ciebie będą potępiać. Myślisz że hejterów będą interesować twoje tłumaczenia? Wisi mi los tej kobiety, nie jest mi jej żal,ale tak jak pisałem - każda okazja dobra aby trochę pohamować zapędy anonimowych hejterów.
0
@Culer9002 Ja zauważyłem że popierają to zachowanie głównie ambasadorzy Argentyny.
1
@Gaz O kurczę. Nie widziałem tego wcześniej. Teraz czuję jeszcze większy szacunek do Koemana. Zajebisty gość.
0
@Popitek12 Zonk.
0
@arasz1819 Kiedyś na szczęście było mniej tego nagrywania i wrzucania wszystkiego do neta. A to stąd cała ta gównoburza. Jeszcze nawet rozumiem bawienie się z grupą i śpiewanie różnych - nawet takich przyśpiewek w zaufanym gronie,ale żeby to potem bezrefleksyjnie wrzucać? Idiotyzm.
0
@Kapitan hawk Gdyby nie wysiedli to tez by śpiewali czy raczej uciszali?
0
@Sysia11 Ma tam chyba 3 lub 4 w drużynie. Ech. A niedawno pisałem ze to co w szatni to zostaje w szatni. Na huk to nagrywac i rozpowszechniac?
0
@Sysia11 Jak to bez konsekwencji? Też szybko się z tego wycofał,do tego klub tez za niego przepraszał. Ale najważniejsza sprawa to taka,że jednak w drużynie nie miał Azjatów więc nie było potem kwasów. Teraz pomyśl jak mają się czuć Francuzi oraz inni Murzyni z jego drużyny po tym co słyszeli.
0
@reloaded A po co? A na co? A komu to potrzebne?
1
@PatrychoO Jakoś słabo to wygląda. Jakby doklejone na siłę.
0
@PatrychoO Sami poza boiskiem jak widać się przedstawiają najlepiej. Choć w sumie jak najgorzej raczej. Niech się to niesie w świat i oby FIFA zareagowała bo to smieszne jak poten tacy zakładają te opaski "No to racism"
1
@marcin62 Zabawne - czytasz o ataku z maczeta i od razu myslisz o Krakowie.
0
@PatrychoO Argentyńscy rasistowscy buce.
0
@Arkon Jest mi to totalnie obojętne. Legia przez udział w LKE pewnie potraci parę punktów. Zobaczymy.
0
@Arkon No to pewnie Raków zgarnie majstra.
0
@BarcaToSensZycia @Tridente2015 To jakaś dobra opcja do nas?
0
@bartekvisca Z wielka wiarą? Wierzyć to można w cos nieoczywistego,nieokreslonego. A tu mamy do czynienia z faktami. W fakty nie można wierzyć, przyjmuje się je takimi jakie są.
0
@Arkon Jaga z racji na udział w LM pewnie pogubi punkty, Legia z uwagi na LKE podobnie. Zatem Lech i Raków powalczą o mistrza.
0
Co na tej liście robi Pepe?
0
@Kamiloza91 CSKA Moskwa.
0
@kamiVeB Czyli Nico ma także zalety pozasportowe? No to podwójnie go chcemy.
1
@Radioactive9705 Audi - po łacińsku - słuchaj.
0
@mrboom W swoich wpisach zaznaczyłem kilka razy że chodzi mi o sytuację ogólną, że nie jest mi jej żal,ale ty wnioskujesz swoje. Spoko.
0
@mrboom I po co takie wycieczki co boli mnie bardziej? Z czego to wywnioskowałeś?
0
@Janas11224 Nie wiem czy to przestępstwo. Dla mnie to jest chore i tyle. Jeśli zdjęcie podejrzanych jest cenzurowane a zdjęcie rodziny można udostępniać i przy okazji tę rodzinę wyzywać to ja mam w dupie takie prawo i mam nadzieję że to ukrócą. I nie chodzi mi o ten konkretny przypadek ale ogólnie.
0
@mrboom Ja w to nie wnikam. Jak napisałem niech sąd to ocenia.
0
@Comentateiro Pele poza podium niestety. No chyba że razem z CR7 na trzecim miejscu. Takie coś też dopuszczam.
0
@MesQueUnClub96 Przyszły wiceprezydent USA celnie o tusku.
2
@Comentateiro CR 7 na drugim miejscu to faktycznie dyskusyjna sprawa. Bezdyskusyjnie pierwszym jest boski Diego Armando Maradona, drugim Messi a zatem dopiero trzecim na tę chwilę Cristiano.
2
@Janas11224 Skoro istnieje u nas zakaz ujawniania wizerunku podejrzanych o przestępstwa, to jakim prawem ktos ujawnił wizerunek rodziny sprawcy czy podejrzanego? Serio nie widzisz w tym problemu. Załóżmy że ktos z twojej rodziny popełni przestępstwo a ciebie będą potępiać. Myślisz że hejterów będą interesować twoje tłumaczenia? Wisi mi los tej kobiety, nie jest mi jej żal,ale tak jak pisałem - każda okazja dobra aby trochę pohamować zapędy anonimowych hejterów.
2
@Janas11224 Nie wiem. Nie wnikam. Niech sąd to oceni. Po co kogos tak nazywać? Pomagała mu w tym czy jak? Jaka w tym jej wina aby ją tak nazywać?