@panczo Niechby wygrał ten Vinicius. Ależ byłoby jęczenie i ból dupy u niektórych. Przecież to zwykły plebiscyt popularności a niektórzy traktują to jako jakiś wyznacznik. Przecież nikt nikomu nie każe wyznawać jakiegoś kultu zdobywcy ZP.
@Chada Czemu niestety? Kiedys to było, teraz to nie ma - to szczera prawda. A co do filmu to jak się pokaże to się oceni. Ja tam ani z ekscytacją nie czekam,ani nie przyjmuję go z góry z krytyką.
@czosnekfcb Nie jest wymagany żaden konkretny wzór umowy ani dane jakie musza się tam znaleźć , przynajmniej jesli chodzi o jakies wymagania prawne. Weź pierwszy lepszy wzór z netu i spełni swoje zadanie. Jesli to twoje pierwsze auto to orientowałeś sie o koszt OC? Jesli masz zaufaną osobę z dobra historią ubezpieczeniową i taką która ufa tobie, to warto przy pierwszych autach dopisać takiego kogos jako współwaściciela abyś miał od razu zniżki.
@Gacek5 Serio tak na to patrzysz? Wywalili miliony na Roque a nawet trawy nie powąchał, Wywalali miliony na zarobki Lengletów, Destów, itp itd. Im nie potrzeba nowych wpływów,tylko musza nauczyć się gospodarować tym co mają.
@Kgorecki2500 Zależy jaką pomoc się na na myśli. Na pewno nie taką jak UE pomagała opozycji pisowskiej. Ale gdyby na przykład Trump odwiedził Dudę to już byłoby cos wielkiego.
@Kgorecki2500 Skoro tusk pisze takie rzeczy to obierając taki tok myslenia czym oni się różnią od wąsika i kamińskiego? Tamci też działali bezprawnie jako stróże prawa. Tak samo legitymizowali swoje bezprawne działania.
Wiedzieliście o tym,że teraz zapłacilismy miliony złotych za przytwierdzenie nakrętek do butelek,a za rok wydamy miliardy złotych aby postawić automaty które będa przyjmować same butelki bez nakrętek.
0
@blakkudium Przesyłać im kasę po tym gdy na każdym kroku ją marnują to trzeba byc naprawdę desperatem.
0
@Kgorecki2500 Już zaczynają?
0
@mmaciass Albo po prostu Yamal ma kręcony wiek.
3
@Kgorecki2500 Lepsze to niż koalicja z neonazistami.
1
@Albatros Napisałes,że brakuje największej legendy,a jednak jest. Nie rozumiem o co ci chodzi.
0
@Zoker I jeszcze znajdą się tacy co go bronią. Co za ohydny typ.
1
@Albatros Obejrzyj do końca - przeciez pojawił się tam Puyol.
1
@Antimadridista_WR Numer to numer. Co to za różnica kto z jakim gra?
0
@KrychaFCB Jakie to złoto, ze Lewy gra w Barcy, a i tak znajda się malkontenci co go hejtują.
0
@KrychaFCB To Boniek w ogrodzie?
1
@AssisMoreira Ależ się stoczył.
1
@panczo Niechby wygrał ten Vinicius. Ależ byłoby jęczenie i ból dupy u niektórych. Przecież to zwykły plebiscyt popularności a niektórzy traktują to jako jakiś wyznacznik. Przecież nikt nikomu nie każe wyznawać jakiegoś kultu zdobywcy ZP.
0
@Chada Czemu niestety? Kiedys to było, teraz to nie ma - to szczera prawda. A co do filmu to jak się pokaże to się oceni. Ja tam ani z ekscytacją nie czekam,ani nie przyjmuję go z góry z krytyką.
0
@RosjaninBut Przecież Palikot od razu powiedział że to ustawka....
0
@Gacek5 Lepiej niech oni pojadą np. do Pereza.
1
@czosnekfcb Nie jest wymagany żaden konkretny wzór umowy ani dane jakie musza się tam znaleźć , przynajmniej jesli chodzi o jakies wymagania prawne. Weź pierwszy lepszy wzór z netu i spełni swoje zadanie.
Jesli to twoje pierwsze auto to orientowałeś sie o koszt OC? Jesli masz zaufaną osobę z dobra historią ubezpieczeniową i taką która ufa tobie, to warto przy pierwszych autach dopisać takiego kogos jako współwaściciela abyś miał od razu zniżki.
3
@Arden AI juz za chwilę zmiecie te pustaki z planszy.
0
@Gacek5 Serio tak na to patrzysz? Wywalili miliony na Roque a nawet trawy nie powąchał, Wywalali miliony na zarobki Lengletów, Destów, itp itd. Im nie potrzeba nowych wpływów,tylko musza nauczyć się gospodarować tym co mają.
0
@Kgorecki2500 Zależy jaką pomoc się na na myśli. Na pewno nie taką jak UE pomagała opozycji pisowskiej. Ale gdyby na przykład Trump odwiedził Dudę to już byłoby cos wielkiego.
0
@Kgorecki2500 Ciekawa sprawa. Fajnie by było.
0
@FcPortoFan1999 TKM wiecznie żywe.
1
@FCB_dimiC Straszna tragedia.
1
@tomek8756 A u ciebie co? Miasto światła nie odpala czy co?
1
@Kozinho. Tak myslałem własnie
0
@Rust_Cohle Brawo Cristiano. Możesz sobie zdobywać puchary,ale klasę po prostu masz albo nie masz.
0
@Rust_Cohle Który tam to Messi?
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Skoro tusk pisze takie rzeczy to obierając taki tok myslenia czym oni się różnią od wąsika i kamińskiego? Tamci też działali bezprawnie jako stróże prawa. Tak samo legitymizowali swoje bezprawne działania.
1
Wiedzieliście o tym,że teraz zapłacilismy miliony złotych za przytwierdzenie nakrętek do butelek,a za rok wydamy miliardy złotych aby postawić automaty które będa przyjmować same butelki bez nakrętek.
0
@smiatuniu Fajna historia. Ronaldinho to crack