1

@Safrani Niedługo na Podlasiu...

0

@RosjaninBut Prawie wszystkie brzmi ciekawie. Czyli są takie, które się opłacają? Gdyby nie było dotowania jak leci to może ktos by to przeanalizował i stawiał je tam gdzie są odpowiednie warunki?

2

@TheNekro94 Weź - z Ekwadorem? O czym my tu piszemy. @Popitek12 na luzaku by ich ograł.

3

@Przemek2323 Bez kitu. Dobre. @NeroTFP1 Z tym Nadalem też niezłe

0

@TheNekro94 A co w związku z tym, że Ekwador zremisował z Holandią na MŚ?

0

@Donnie_Darko Widać, że mu nie zależy...

1

@TheNekro94 Włochy ostatnio wygrały Euro a gdzie dziś są?

6

@Safrani No właśnie nie za bardzo. Owszem - pewne mechanizmy są podobne,ale te same mechanizmy stosują wszystkie partie bez wyjątku - granie na emocjach,brak merytorycznej dyskusji, itd, a ta pani doktor przypisuje to tylko określonym środowiskom. Zresztą - na przykład wspomniana kwestia muru - pada teza,że mur stawia Orban, chciałby Trump, postawił PIS, postawilaby Konfederacja,a co mamy obecnie? Nie rządzi PIS czy Konfederacja ,a obiekcje obecnej władzy nie dotyczyły samej idei muru na granicy a jedynie odpowiedniego wydatkowania środków.

0

@zodiak_10 Może wrzucisz jakieś źródła gdzie jadą po Messim?

11

@tbas Najpierw należałoby konkretnie opisać co ona rozumie pod pojęciem faszyzm,bo obecnie to jest wyświechtany slogan,który stosuje się do określenia tak wielu rzeczy,że jest to pojęcie oderwane od tego czym bylo na początku.

1

@Lucyfffer A ja nie sądzę aby Lewy wrzucał te zdjęcia dla swojej przyjemności. On jest po prostu marką i to co robi to po prostu kolejny element jego pracy.

2

@Kgorecki2500 Tak naprawdę to w dziejach Wlk Brytanii raczej pobyt w UE był eksperymentem.

1

@Lucyfffer Boniek chyba nie ogarnia, że teraz świat piłki to coś zupełnie innego niż kiedyś. Klose świetnie to opisał swego czasu. Nie ograniczałbym tego zjawiska tylko do polskich piłkarzy

0

@Safrani Na szczęście Chińczycy i tak już wchodzą kuchennymi drzwiami. Szkoda że Polska z tym tak długo zwleka, bo Węgrzy i Włosi już w to weszli

1

@Fabik87 Hehehe. O bladz suka. Hehehe. Ma za swoje.

0

@fur_Deutschland Ronaldo Luís Nazário de Lima.

1

@adi7adi8 Co w tym przerażającego? Widać maja więcej oleju w głowie skoro ich to nie przyciąga.

0

@Katalończyk 99 Żeby było o nim głośno w Europie to powinien zagrać na Euro.

2

@barcelonaLM To w sumie nie wiadomo kto gorszy z tego duetu. Może i lepiej aby jednak Biden startował.

0

@Uukasz_93 Nie wierzę w takie coś. No nie ma kurna opcji. Musiał coś mocnego powiedzieć na tym nagraniu. Nie wierzę,że za samo stwierdzenie ktoś go zgłosił.

2

@RosjaninBut Ładny szczupak.

3

@HypeR Traperzy znad Wisły.

1

@kubix05 Ta z 2016

0

@ferdas_rawa To tego juz nie wiem. Nie oceniam tego jaki jest i czy to tylko kreacja bo w ogóle nie wiem nic o tym typie i szczerze to mnie nie obchodzi. Odnosiłem się tylko ogólnie do stwierdzenia,że jeśli to kreacja, to że to nic nie zmienia.

0

@paweldunajecfcb Po co tam idziesz?

0

@Kuchar Dziwne, że nikt do tej pory o to nie zadbał. OC też cię nie chroni przed skutkami wypadku który spowodujesz gdy nie dbasz o auto i nie masz przeglądu. Ja tu widzę raczej wzmacnianie sojuszu, a nie jego osłabianie. Zadajmy sobie pytanie komu zależało na jego osłabianiu przez ostatnie lata....

0

@AFA @ferdas_rawa @FCB_dimiC Przede wszystkim nie wiem za wiele o tym typie. Widziałem to nagranie z tej dyskusji i może jakiś krótki urywek i tyle o nim wiem. Odnosiłem się do tego stwierdzenia, że co to zmienia czy ktoś się kreuje na taką postać czy też taki jest naprawdę. Dla mnie jest to różnica. Stąd ten losowy przykład z Jasiem Fasolą. Nie wiem po co tu porównywać te postacie w szczegółach. Natomiast co do oceny tej kreacji to już inna sprawa i też podchodzę dość krytycznie do takich wygłupów, bo nic mnie w tym nie bawi.

1

@gorgota No zdecydowanie inaczej. Ale jakos mnie ten Vinicius nie irytuje aż tak bardzo jak robili to oni.

0

@FCB_dimiC Ja tam nie popieram tego zjawiska ale czym to się różni od oglądania kreacji Jasia Fasoli? Rowan Atkinson też wykreował postać która zachowuje się jak debil a wielu ludzi to bawi.

1

@gorgota Pepe, Ramos - widzisz nas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?