@tomek8756 Ale to ich sprawa. Pokolonialna przeszłość tez robi swoje. Zresztą Francuzi zawsze byli nieco odklejeni w porównaniu z resztą Europy - patrz Rewolucja francuska itd.
@Encore Tylko, że Simmons biegł i ten Turek sam wsadził nogę pod jego nogę. To nie był celowy atak Simmonsa na nogę. Nawet nie bardzo mógł cokolwiek zrobić aby uniknąć tego wejścia.
@FCB_dimiC Jedyne co mogę krytykować jesli chodzi o te nasze parawany to że byl przypadek że chyba nie chcieli przepuścić karetki. To juz była przesada i może rodzi to takie problemy,ale generalnie to nic złego.
@AssisMoreira Tak samo łosie,zebry i wszelkie inne kopytne. Tu akurat śmiesznie to wygląda jak skaczą z łodzi. Z brzegu to normalne a tu jednak coś innego
@FCB_dimiC Spoko. No bo napisałeś że kłopot,to od razu pomyślałem,że się zaliczasz do tych wszystkich narzekaczy co to wyzywają różne nasze zwyczaje od januszów. A jak widać co kraj to obyczaj i nie ma w tym nic złego.
@PatrychoO Co ci nie pasuje w tym co tu napisałem? Mam uczestniczyć w bezmyślnej krytyce i hejcie bo wszyscy tak robią? Nie widzę nic kontrowersyjnego na tym nagraniu i tyle. Nic złego tu nie robią. Dają wiele powodów do krytyki i wtedy będę pierwszy który to zrobi,ale tu naprawdę nic złego nie widzę. Ot jakies tradycyjne tańce w ich tradycyjnych strojach.
@FcPortoFan1999 I to wszystko wiesz juz dzisiaj? Nawet nie znasz składu grup eliminacji, a co dopiero grup na mundialu. I czy w ogóle Ronaldo będzie tam grał (oby tak było,ale to jeszcze szmat czasu i róznych okolicznosci)
@mekston Nie takie niespodzianki już były. Europa dostała raptem 3 miejsca więcej niz poprzednio. Awansują zwycięzcy grup a reszta gra w barażach. A tam juz różnie może być. Zobaczymy sklad grup to będziemy wiedziec więcej
@Kgorecki2500 No to już ciekawy argument. Skoro tam są takie przepisy to już raczej zarzut w stronę służb, że tego nie egzekwują. Ale jak pisałem - filmik bez kontekstu więc za bardzo nie wiadomo jak to skomentować
@FcPortoFan1999 Po co to teraz roztrząsać? Na razie nie wiadomo co do tej pory będzie. Jak to będzie ze zdrowiem Ronaldo i czy trener go w ogóle weźmie pod uwagę. Nawet nie wiadomo czy awansują.
@Kgorecki2500 No i po co takie porównania z dupy? Widać że ci na filmiku ubrani od stóp do głów w tradycyjne ozdobne ubrania,noże też widać tradycyjne. Filmik wrzucony bez kontekstu,ale nie widzę aby robili tu coś kontrowersyjnego. Gdyby tak było to pierwszy bym krytykował,ale trzeba tez zachować umiar. Podaliście przykład siekier - dla mnie więc to cos na zasadzie naszych górali i ich ciupag.
@mekston Co do szczegółów i co do warunków to oczywiście kwestia do dyskusji. Pewne standardy muszą być zachowane,ale generalnie to właśnie od tego są i właśnie do tego człowiek je przez wieki przystosował. Gdyby nie służyły tym celom to ich utrzymanie nie ma sensu.
1
@Sysia11 A ilu rodowitych Argentyńczyków jest w Argentynie? Chodzi mi o tych zanim Europa te tereny najechała
0
@domin682 A co to kogo za przeproszeniem obchodzi? Serio coś to zmienia w ich odbiorze? Ja tam patrzę bardziej na ich odklejone poglądy.
2
@Ojciec5tkidzieci "Mąż/żona"? I po co to takie homofobiczne wtręty? Bez tego się nie da?
0
@tomek8756 Ale to ich sprawa. Pokolonialna przeszłość tez robi swoje. Zresztą Francuzi zawsze byli nieco odklejeni w porównaniu z resztą Europy - patrz Rewolucja francuska itd.
0
@Herato Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
0
@joloskyy Wszelkie podobne motorowe wyścigi,rajdy to dla mnie żaden sport.
0
@kanver_ A mnie Le mans wynudził. Zbyt długi chyba był. Natomiast Wyścig byl rewelacyjny.
1
@PatrychoO Sport. Xd.
1
@Encore Tylko, że Simmons biegł i ten Turek sam wsadził nogę pod jego nogę. To nie był celowy atak Simmonsa na nogę. Nawet nie bardzo mógł cokolwiek zrobić aby uniknąć tego wejścia.
1
@FCB_dimiC Jedyne co mogę krytykować jesli chodzi o te nasze parawany to że byl przypadek że chyba nie chcieli przepuścić karetki. To juz była przesada i może rodzi to takie problemy,ale generalnie to nic złego.
1
@AssisMoreira Tak samo łosie,zebry i wszelkie inne kopytne. Tu akurat śmiesznie to wygląda jak skaczą z łodzi. Z brzegu to normalne a tu jednak coś innego
0
@FCB_dimiC Spoko. No bo napisałeś że kłopot,to od razu pomyślałem,że się zaliczasz do tych wszystkich narzekaczy co to wyzywają różne nasze zwyczaje od januszów. A jak widać co kraj to obyczaj i nie ma w tym nic złego.
0
@FCB_dimiC A co ci to przeszkadza? Albo te parawany?
1
@RosjaninBut Nie wiedziałes,że krowy pływają?
0
@PatrychoO Co ci nie pasuje w tym co tu napisałem? Mam uczestniczyć w bezmyślnej krytyce i hejcie bo wszyscy tak robią? Nie widzę nic kontrowersyjnego na tym nagraniu i tyle. Nic złego tu nie robią. Dają wiele powodów do krytyki i wtedy będę pierwszy który to zrobi,ale tu naprawdę nic złego nie widzę. Ot jakies tradycyjne tańce w ich tradycyjnych strojach.
0
@FcPortoFan1999 I to wszystko wiesz juz dzisiaj? Nawet nie znasz składu grup eliminacji, a co dopiero grup na mundialu. I czy w ogóle Ronaldo będzie tam grał (oby tak było,ale to jeszcze szmat czasu i róznych okolicznosci)
0
@ElPonczato Aha. Ok.
0
@mekston Nie takie niespodzianki już były. Europa dostała raptem 3 miejsca więcej niz poprzednio. Awansują zwycięzcy grup a reszta gra w barażach. A tam juz różnie może być. Zobaczymy sklad grup to będziemy wiedziec więcej
0
@Kgorecki2500 No to już ciekawy argument. Skoro tam są takie przepisy to już raczej zarzut w stronę służb, że tego nie egzekwują. Ale jak pisałem - filmik bez kontekstu więc za bardzo nie wiadomo jak to skomentować
0
@chavez Ja nadal wierzę. Może nie tyle wierzę co nadal liczę na Ansu i na to że się odbuduje.
0
@FcPortoFan1999 Po co to teraz roztrząsać? Na razie nie wiadomo co do tej pory będzie. Jak to będzie ze zdrowiem Ronaldo i czy trener go w ogóle weźmie pod uwagę. Nawet nie wiadomo czy awansują.
0
@ikar34 No to niech mówią. Ja się z nikim kłócić nie zamierzam i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania.
0
@Kgorecki2500 No i po co takie porównania z dupy? Widać że ci na filmiku ubrani od stóp do głów w tradycyjne ozdobne ubrania,noże też widać tradycyjne. Filmik wrzucony bez kontekstu,ale nie widzę aby robili tu coś kontrowersyjnego. Gdyby tak było to pierwszy bym krytykował,ale trzeba tez zachować umiar. Podaliście przykład siekier - dla mnie więc to cos na zasadzie naszych górali i ich ciupag.
0
@ProMILs @Barcasub I co z tego że z nożami? Widać taka tradycja.
0
@RosjaninBut Jak ja nie cierpię tych szkodników na wolności.
0
@RosjaninBut A na ten przyklad Polonia w USA nie ma swojej parady? Też się im wypomina ze czują się jak u siebie?
0
@mekston Co do szczegółów i co do warunków to oczywiście kwestia do dyskusji. Pewne standardy muszą być zachowane,ale generalnie to właśnie od tego są i właśnie do tego człowiek je przez wieki przystosował. Gdyby nie służyły tym celom to ich utrzymanie nie ma sensu.
0
@NeroTFP1 Akurat konie to od tego są aby ciągnąć różne rzeczy czy aby na nich jeździć więc to akurat nic zdrożnego.
3
@NeroTFP1 Ło Panie. Wyślij górali nad morze to jeszcze ogrodzą całe wybrzeże płotem i opłaty będa pobierać
0
@malicinho Wolne żarty. Anglia może i jest najsłabsza z półfinalistów Euro ale na Copa Farmerica spokojnie by doszli do finału.