6 lipca 2024, 22:54
1
Mamy to Panowie. Nasz Koeman i Xavi Simons awansowali. Brawo.
6 lipca 2024, 22:52
@misterio Jaka defensywa?
0
@Keson Anglia trafia na pierwszy zespół z topu i dostaje gongi. No nie ma opcji aby oni z Holandią awansowali
6 lipca 2024, 22:46
@VegetaPolska To ja też. Ale gdybym musial wybrać jednego to z tej trójki bym wybrał Ardę.
6 lipca 2024, 22:18
Nadal nie mogę przeboleć tego Gulera. Z trójki Mbappe, Bellingham i Guler to bym tego ostatniego wybrał do Barcy
6 lipca 2024, 21:00
@barcanawieki Niemki ofkors. A nawet jak podobne to wystarczy że się odezwie w tym swoim języku i wtedy wybór oczywisty.
6 lipca 2024, 20:58
@Sysia11 No nie no. Bardzo dobrze że odpadli. Biorę taką Anglię w ciemno zamiast niemców.
6 lipca 2024, 20:08
Tomasz Kiełbowicz czy Grzegorz Pater?
6 lipca 2024, 20:04
Jakie to jest żałosne. Typ podstawia nogę a potem od razu łapy w górę że niewinny i nic nie było
6 lipca 2024, 20:00
@marcin62 Pin ball
6 lipca 2024, 19:57
@DragonxNF No z tym 10 od 100 to się zamotałem.
6 lipca 2024, 19:55
@DragonxNF Cisza
6 lipca 2024, 19:54
@Gaz Serio tam tak jest?
6 lipca 2024, 19:50
2
@PatrychoO Nieee. Zero zatrzymywania czasu. To nie jest jakis hokej
@DragonxNF 45 sekund jesli podpalisz jednoczesnie
6 lipca 2024, 19:46
@DragonxNF Nie,bo gęś nie zna ludzkiego języka
6 lipca 2024, 19:44
@DragonxNF Katarzyna
6 lipca 2024, 19:40
@DragonxNF Mojżesz zabierał zwierzęta do arki Noego?
6 lipca 2024, 18:47
@Rewolucja123 To ty chodzisz i liczysz te kroki czy jak?
6 lipca 2024, 17:58
@FcPortoFan1999 Skąd te określenie "Sleepy Gareth"?
6 lipca 2024, 17:30
@KamQiX Dać mu mundur i esesmana mógłby zagrać.
6 lipca 2024, 17:27
@mekston Jaki Christopher?
6 lipca 2024, 17:20
@Lionel_Messi10 Świetny kierunek.
6 lipca 2024, 15:29
@Barcasub Pewnie gdzies przy bialoruskiej granicy
6 lipca 2024, 15:14
@Vampir707 O jaki protest mediów chodzi?
6 lipca 2024, 15:05
@Messibestplayerintheworld Niezła odklejka.
6 lipca 2024, 14:55
@tomek8756 Jasne. Bo przyszło PO i wymiotło wszystkich funkcjonariuszy co pracowali za PIS.
6 lipca 2024, 09:52
Komentarz usunięty
6 lipca 2024, 09:51
@partymaker Dobrze to wykombinował,bo wpuścił wypoczętego Wirtza na dobicie i w połowie mu się udało. Na szczęście tylko w połowie bo miał tez piłki meczowe na nodze.
6 lipca 2024, 09:47
@MesQueUnClub96 Dzis tylko za jedyną "barcelońską" drużyną w stawce.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Mamy to Panowie. Nasz Koeman i Xavi Simons awansowali. Brawo.
1
@misterio Jaka defensywa?
0
@Keson Anglia trafia na pierwszy zespół z topu i dostaje gongi. No nie ma opcji aby oni z Holandią awansowali
0
@VegetaPolska To ja też. Ale gdybym musial wybrać jednego to z tej trójki bym wybrał Ardę.
0
Nadal nie mogę przeboleć tego Gulera. Z trójki Mbappe, Bellingham i Guler to bym tego ostatniego wybrał do Barcy
0
@barcanawieki Niemki ofkors. A nawet jak podobne to wystarczy że się odezwie w tym swoim języku i wtedy wybór oczywisty.
0
@Sysia11 No nie no. Bardzo dobrze że odpadli. Biorę taką Anglię w ciemno zamiast niemców.
0
Tomasz Kiełbowicz czy Grzegorz Pater?
1
Jakie to jest żałosne. Typ podstawia nogę a potem od razu łapy w górę że niewinny i nic nie było
0
@marcin62 Pin ball
1
@DragonxNF No z tym 10 od 100 to się zamotałem.
1
@DragonxNF Cisza
1
@Gaz Serio tam tak jest?
2
@PatrychoO Nieee. Zero zatrzymywania czasu. To nie jest jakis hokej
0
@DragonxNF 45 sekund jesli podpalisz jednoczesnie
1
@DragonxNF Nie,bo gęś nie zna ludzkiego języka
1
@DragonxNF Katarzyna
1
@DragonxNF Mojżesz zabierał zwierzęta do arki Noego?
0
@Rewolucja123 To ty chodzisz i liczysz te kroki czy jak?
0
@FcPortoFan1999 Skąd te określenie "Sleepy Gareth"?
1
@KamQiX Dać mu mundur i esesmana mógłby zagrać.
0
@mekston Jaki Christopher?
1
@Lionel_Messi10 Świetny kierunek.
1
@Barcasub Pewnie gdzies przy bialoruskiej granicy
0
@Vampir707 O jaki protest mediów chodzi?
2
@Messibestplayerintheworld Niezła odklejka.
1
@tomek8756 Jasne. Bo przyszło PO i wymiotło wszystkich funkcjonariuszy co pracowali za PIS.
1
Komentarz usunięty
1
@partymaker Dobrze to wykombinował,bo wpuścił wypoczętego Wirtza na dobicie i w połowie mu się udało. Na szczęście tylko w połowie bo miał tez piłki meczowe na nodze.
0
@MesQueUnClub96 Dzis tylko za jedyną "barcelońską" drużyną w stawce.