1

Mamy to Panowie. Nasz Koeman i Xavi Simons awansowali. Brawo.

1

@misterio Jaka defensywa?

0

@Keson Anglia trafia na pierwszy zespół z topu i dostaje gongi. No nie ma opcji aby oni z Holandią awansowali

0

@VegetaPolska To ja też. Ale gdybym musial wybrać jednego to z tej trójki bym wybrał Ardę.

0

Nadal nie mogę przeboleć tego Gulera. Z trójki Mbappe, Bellingham i Guler to bym tego ostatniego wybrał do Barcy

0

@barcanawieki Niemki ofkors. A nawet jak podobne to wystarczy że się odezwie w tym swoim języku i wtedy wybór oczywisty.

0

@Sysia11 No nie no. Bardzo dobrze że odpadli. Biorę taką Anglię w ciemno zamiast niemców.

0

Tomasz Kiełbowicz czy Grzegorz Pater?

1

Jakie to jest żałosne. Typ podstawia nogę a potem od razu łapy w górę że niewinny i nic nie było

0

@marcin62 Pin ball

1

@DragonxNF No z tym 10 od 100 to się zamotałem.

1

@DragonxNF Cisza

1

@Gaz Serio tam tak jest?

2

@PatrychoO Nieee. Zero zatrzymywania czasu. To nie jest jakis hokej

0

@DragonxNF 45 sekund jesli podpalisz jednoczesnie

1

@DragonxNF Nie,bo gęś nie zna ludzkiego języka

1

@DragonxNF Katarzyna

1

@DragonxNF Mojżesz zabierał zwierzęta do arki Noego?

0

@Rewolucja123 To ty chodzisz i liczysz te kroki czy jak?

0

@FcPortoFan1999 Skąd te określenie "Sleepy Gareth"?

1

@KamQiX Dać mu mundur i esesmana mógłby zagrać.

0

@mekston Jaki Christopher?

1

@Lionel_Messi10 Świetny kierunek.

1

@Barcasub Pewnie gdzies przy bialoruskiej granicy

0

@Vampir707 O jaki protest mediów chodzi?

2

@Messibestplayerintheworld Niezła odklejka.

1

@tomek8756 Jasne. Bo przyszło PO i wymiotło wszystkich funkcjonariuszy co pracowali za PIS.

1

Komentarz usunięty

1

@partymaker Dobrze to wykombinował,bo wpuścił wypoczętego Wirtza na dobicie i w połowie mu się udało. Na szczęście tylko w połowie bo miał tez piłki meczowe na nodze.

0

@MesQueUnClub96 Dzis tylko za jedyną "barcelońską" drużyną w stawce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?