5 lipca 2024, 20:03
0
@Bulbulator Jaki stary hymn Niemiec?
5 lipca 2024, 20:01
Dawaj chłopie Fermina i masz wygrany mecz
5 lipca 2024, 19:56
Będzie ciężko w dogrywce. Hiszpania zdjęła swoje strzelby, a Niemcy wręcz odwrotnie.
5 lipca 2024, 19:25
No nie wierzę. W końcu
5 lipca 2024, 19:24
1
Kahn jakis taki ładniejszy na starość
5 lipca 2024, 19:13
@NeroTFP1 Na Pana to ten typ ohydny nie zasługuje
5 lipca 2024, 19:10
Goool Gooool Nasz Olmo kochany kochaniutki. Zajebioza Panowie. Brawo Daniiiiiii
5 lipca 2024, 19:06
To jest niepojęte,że on strzelił te 36 goli...
5 lipca 2024, 19:03
Młody Tusk melduje się na boisku
5 lipca 2024, 18:57
@Comentateiro Wszystkie jeden.
5 lipca 2024, 18:56
@Szmulek Madryckie bydlę.
5 lipca 2024, 18:42
2
Wypad z tym Moratą. Dawac Ferrana.
5 lipca 2024, 18:13
O proszę. To jednak on ma kartki przy sobie.
5 lipca 2024, 18:12
@NeroTFP1 Madryciak,więc czego oczekujesz?
5 lipca 2024, 18:11
@Barca_Big_Moment Oby.
5 lipca 2024, 18:04
Pojedynek Havertz kontra Morata. Ciekawe który zmarnuje więcej setek
5 lipca 2024, 16:39
@Sulimo Nie obrażaj niedoszłego prezydenta RP.
5 lipca 2024, 16:26
@mekston Austria to takie podrabiane Niemcy przecież
5 lipca 2024, 16:22
5
@Encore Bez kitu. Przecież wszystko się zgadza. Że też wcześniej tego nie zauważyłem
5 lipca 2024, 16:17
@tristan87 Ciekawe ile takich dzieciaków umył.
5 lipca 2024, 16:12
Zawsze to jakiś sposób aby przyciągnąć ludzi do kultury - https://www.pepper.pl/promocje/lekkie-narzedzia-remontowe-w-bibliotece-w-gdyni-858477
5 lipca 2024, 16:10
@ikar34 No nie no - wiadomo że Robert lepszy. Ale Luis też spoko.
5 lipca 2024, 16:07
@Janas11224 No to nieelegancko się zachował. Słuszna kara.
5 lipca 2024, 16:03
@Lucyfffer @Joe_Barbaro Byłbym przeoczył że zamiast Villa jest Williams. Czyli jednak 3-0
5 lipca 2024, 15:51
@malicinho Jego klub też ma chyba coś do gadania czy chce tylko wypożyczyc czy sprzedać
5 lipca 2024, 15:44
@Joe_Barbaro Torres jest, tyle że Ferran, Zamiast Pedro jest Pedri. Czyli będzie 2-0 dla Hiszpanii
5 lipca 2024, 15:39
@Kgorecki2500 Zdecydowanie nie. JOW-y eliminują wiele patologii, jakie są u nas w tej chwili.
5 lipca 2024, 15:35
@Kimirionum Mógłby juz przestac go kopiowac bo i tak nigdy mu nie dorówna
5 lipca 2024, 15:33
@ranger3120 A w praktyce pewnie będzie inaczej. Dziś po 0-0, a jutro po 3-2,4-2
5 lipca 2024, 15:27
@Janas11224 Co zrobił Demiral?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Bulbulator Jaki stary hymn Niemiec?
0
Dawaj chłopie Fermina i masz wygrany mecz
0
Będzie ciężko w dogrywce. Hiszpania zdjęła swoje strzelby, a Niemcy wręcz odwrotnie.
0
No nie wierzę. W końcu
1
Kahn jakis taki ładniejszy na starość
1
@NeroTFP1 Na Pana to ten typ ohydny nie zasługuje
1
Goool Gooool Nasz Olmo kochany kochaniutki. Zajebioza Panowie. Brawo Daniiiiiii
0
To jest niepojęte,że on strzelił te 36 goli...
0
Młody Tusk melduje się na boisku
1
@Comentateiro Wszystkie jeden.
0
@Szmulek Madryckie bydlę.
2
Wypad z tym Moratą. Dawac Ferrana.
0
O proszę. To jednak on ma kartki przy sobie.
1
@NeroTFP1 Madryciak,więc czego oczekujesz?
0
@Barca_Big_Moment Oby.
0
Pojedynek Havertz kontra Morata. Ciekawe który zmarnuje więcej setek
0
@Sulimo Nie obrażaj niedoszłego prezydenta RP.
1
@mekston Austria to takie podrabiane Niemcy przecież
5
@Encore Bez kitu. Przecież wszystko się zgadza. Że też wcześniej tego nie zauważyłem
0
@tristan87 Ciekawe ile takich dzieciaków umył.
0
Zawsze to jakiś sposób aby przyciągnąć ludzi do kultury - https://www.pepper.pl/promocje/lekkie-narzedzia-remontowe-w-bibliotece-w-gdyni-858477
0
@ikar34 No nie no - wiadomo że Robert lepszy. Ale Luis też spoko.
0
@Janas11224 No to nieelegancko się zachował. Słuszna kara.
1
@Lucyfffer @Joe_Barbaro Byłbym przeoczył że zamiast Villa jest Williams. Czyli jednak 3-0
0
@malicinho Jego klub też ma chyba coś do gadania czy chce tylko wypożyczyc czy sprzedać
2
@Joe_Barbaro Torres jest, tyle że Ferran, Zamiast Pedro jest Pedri. Czyli będzie 2-0 dla Hiszpanii
0
@Kgorecki2500 Zdecydowanie nie. JOW-y eliminują wiele patologii, jakie są u nas w tej chwili.
0
@Kimirionum Mógłby juz przestac go kopiowac bo i tak nigdy mu nie dorówna
2
@ranger3120 A w praktyce pewnie będzie inaczej. Dziś po 0-0, a jutro po 3-2,4-2
0
@Janas11224 Co zrobił Demiral?