0

@Bulbulator Jaki stary hymn Niemiec?

0

Dawaj chłopie Fermina i masz wygrany mecz

0

Będzie ciężko w dogrywce. Hiszpania zdjęła swoje strzelby, a Niemcy wręcz odwrotnie.

0

No nie wierzę. W końcu

1

Kahn jakis taki ładniejszy na starość

1

@NeroTFP1 Na Pana to ten typ ohydny nie zasługuje

1

Goool Gooool Nasz Olmo kochany kochaniutki. Zajebioza Panowie. Brawo Daniiiiiii

0

To jest niepojęte,że on strzelił te 36 goli...

0

Młody Tusk melduje się na boisku

1

@Comentateiro Wszystkie jeden.

0

@Szmulek Madryckie bydlę.

2

Wypad z tym Moratą. Dawac Ferrana.

0

O proszę. To jednak on ma kartki przy sobie.

1

@NeroTFP1 Madryciak,więc czego oczekujesz?

0

0

Pojedynek Havertz kontra Morata. Ciekawe który zmarnuje więcej setek

0

@Sulimo Nie obrażaj niedoszłego prezydenta RP.

1

@mekston Austria to takie podrabiane Niemcy przecież

5

@Encore Bez kitu. Przecież wszystko się zgadza. Że też wcześniej tego nie zauważyłem

0

@tristan87 Ciekawe ile takich dzieciaków umył.

0

Zawsze to jakiś sposób aby przyciągnąć ludzi do kultury - https://www.pepper.pl/promocje/lekkie-narzedzia-remontowe-w-bibliotece-w-gdyni-858477

0

@ikar34 No nie no - wiadomo że Robert lepszy. Ale Luis też spoko.

0

@Janas11224 No to nieelegancko się zachował. Słuszna kara.

1

@Lucyfffer @Joe_Barbaro Byłbym przeoczył że zamiast Villa jest Williams. Czyli jednak 3-0

0

@malicinho Jego klub też ma chyba coś do gadania czy chce tylko wypożyczyc czy sprzedać

2

@Joe_Barbaro Torres jest, tyle że Ferran, Zamiast Pedro jest Pedri. Czyli będzie 2-0 dla Hiszpanii

0

@Kgorecki2500 Zdecydowanie nie. JOW-y eliminują wiele patologii, jakie są u nas w tej chwili.

0

@Kimirionum Mógłby juz przestac go kopiowac bo i tak nigdy mu nie dorówna

2

@ranger3120 A w praktyce pewnie będzie inaczej. Dziś po 0-0, a jutro po 3-2,4-2

0

@Janas11224 Co zrobił Demiral?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?