Zerknąłem dzis na flashscore co tam się dzieje na tym Copa Farmerica i na ławce Urugwaju zabrakło Bielsy. Co tam się stało,ze jakis Quiroga go zastąpił?
@Szklaner Serio porównujesz tych madryckich Murzynów do tych naszych z Barcy. Ci nasi to dla mnie są jak biali a jak ktoś sądzi inaczej to kij mu w oko. A Francja jest afrykańska i to każdy wie. Oczywiscie poza Kounde.
0
@Gaz Andrzeju. Nie denerwuj się....
4
@Comentateiro Nawet Maciuś z Klanu czasami ma gorszy dzień i ulega emocjom. Nie łam się.
0
@FCB_dimiC Trener sądzi jednak inaczej. Ja tam ufam bardziej Martinezowi.
1
@FCB_dimiC To oczywiste, że do samego siebie sprzed lat nie dojeżdża,ale to nie znaczy że nie ma podjazdu do pozostałych obecnych graczy z Portugalii.
6
@FCB_dimiC "Umiejętności juz nie dojeżdżają" Rozumiem niechęć i hejt ale po co pisać takie głupoty?
0
Zerknąłem dzis na flashscore co tam się dzieje na tym Copa Farmerica i na ławce Urugwaju zabrakło Bielsy. Co tam się stało,ze jakis Quiroga go zastąpił?
0
@szymek029 Oby tak było
1
@Khajio Co ma słaba reprezentacja do sytuacji gdzie był tylko on i bramkarz?
2
Dajcie spokój. Z tej pary nikt nie chce awansować.
0
@Worny Gość który juz praktycznie kończył karierę przez depresję,ale wrócił do żywych i do wielkiego sportu. Piękna historia.
0
@Kgorecki2500 Ale tak serio - jesteś za Słowenią czy po prostu przeciw Portugalii?
0
Ależ ten sport jest niesprawiedliwy. Aż się serce kraje patrząc na legendę tego sportu.
0
Jezus Maria. No czemu to nie weszło.
0
No i o to chodziło. Dawaj Cristiano.
0
@Hindus Liczba ludności się nie przekłada. Tego dotyczyło to porównanie
1
@MichuZ44 Juz pal licho na plażę. Ale po kiego wuja one wrzucają takie fotki do sieci? Po co w ogóle wrzucają jakiekolwiek fotki do sieci?
0
@Hindus No i co z tego. Nie od dziś wiadomo że to w żaden sposób się nie przekłada na poziom sportowy. Ale ciągle ktos to zauważa i to porównuje.
1
@Hindus Założyciel tematu rzuca jakies liczby z dupy więc stąd te porównania. Co ma liczba ludności do poziomu sportowego?
1
Kurczę. Prawie było. Szkoda.
0
@AlexDark00 U mnie wręcz odwrotnie. Much nie ma jakos duzo ale komary to prawdziwa plaga w porównaniu z ostatnimi latami.
2
@looki I tak nas nie stać. Zejdź na ziemię.
0
@Szklaner Serio porównujesz tych madryckich Murzynów do tych naszych z Barcy. Ci nasi to dla mnie są jak biali a jak ktoś sądzi inaczej to kij mu w oko. A Francja jest afrykańska i to każdy wie. Oczywiscie poza Kounde.
1
@partymaker Miłe zaskoczenie,że ktoś w UE robi krok w dobrym kierunku.
1
Komentarz usunięty
1
@Popitek12 Mógłby w końcu zacząć strzelać. Juz nie mogę się doczekać tego jazgotu hejterów i koncertu umniejszania.
1
@Derean Zubimendi
0
@BARCA1899Messi No a to już swoją drogą
0
@BARCA1899Messi Ma chyba klauzulę w mniej więcej takiej wysokosci,ale na pewno ktoś mu jeszcze będzie chciał dopłacić za podpis.
6
Szkoda Gruzji. Gdyby grali z taką Anglia to pewnie by awansowali. Ale i tak pięknie debiutowali na Euro
0
Olmooooo. Nasz Olmoooo. Brawoooooo.