@Foton Po prostu znam inne opowieści z tego miejsca,ale to pewnie zależy konkretnie od zakładu. Tak jak pisałem - to co się działo w Barczewie przechodziło wszelkie pojęcie pod tym względem,ale też tak nie dzieje się wszędzie.
@Kgorecki2500 Ciekawe czy ten szejna zna te słowa Briana Scotta - "w polskim słownictwie nie ma lepszego wyrażenia na określenie mojego koloru skóry. Stwierdziłem wręcz, że skoro jestem dumny ze swojej tożsamości, ze swojego pochodzenia, to nie życzę sobie, żeby ktoś odebrał mi możliwość nazywania siebie Murzynem. Bo jestem Murzynem. I’m a Negro, okay? I to jest to, co mnie określa w polskim słowniku. To nie jest Nigger - czarnuch. Jak ktoś tak mnie nazwie, to jestem w stanie go ukatrupić. Ale trudno zaprzeczać temu, że jestem Murzynem".
@Lucyfffer Być nie byłem ale słyszałem to i owo od znajomych. Że wbrew pozorom to kumaty więzień potrafi skutecznie uprzykrzyć życie klawiszom i nabruździć im w papierach.
@Arkon Gdyby tak się rozwinał sportowo to pewnie że tak. Wisi mi jego wizerunek. Tylko że to takie gdybanie bo równie dobrze w Barcy mógłby zjechac do bazy i skończyć gdzieś na wypożyczeniach.
@AlphaNumeric Ojej. Barca szczyci się tym newsem ale tylko w wybranych językach. W japońskiej i chińskiej wersji swojej strony jakos o tym nie wspominają. Ciekawe czemu.
0
@Foton Po prostu znam inne opowieści z tego miejsca,ale to pewnie zależy konkretnie od zakładu. Tak jak pisałem - to co się działo w Barczewie przechodziło wszelkie pojęcie pod tym względem,ale też tak nie dzieje się wszędzie.
0
@mekston Jak to? A CR7?
8
@marcin62 Brawo. Bardzo dobra inicjatywa i przeciwwaga dla tych aktywistów co tam się pałętają
1
@mekston Jeszcze Bellingham jesli zrobiłby cos spektakularnego na Euro.
0
@mekston Francja,Anglia i Niemcy. No i Portugalia
0
@tomek8756 Tak .
0
@MesQueUnClub_87 No racja. Z nostalgią to owszem. Z bólem to nie.
0
@tadzik447 Ale dzięki temu świetnie wyszło to nagranie.
1
@AlexDark00 W 2020? Lewandowski - widzisz mnie?
0
@Foton Chyba bicia konia.
0
@Kgorecki2500 Źle się dzieje w państwie duńskim....
0
Miller mistrz - Idziecie? Idziemy idziemy idziemy
0
@tadzik447 Który konkretnie?
0
To jak dla mnie jest idealny teledysk do tej piosenki. Po prostu coś nierzeczywistego się tutaj wydarzyło,a kamerzysta to uwiecznił.
4
@Kgorecki2500 Ciekawe czy ten szejna zna te słowa Briana Scotta - "w polskim słownictwie nie ma lepszego wyrażenia na określenie mojego koloru skóry. Stwierdziłem wręcz, że skoro jestem dumny ze swojej tożsamości, ze swojego pochodzenia, to nie życzę sobie, żeby ktoś odebrał mi możliwość nazywania siebie Murzynem. Bo jestem Murzynem. I’m a Negro, okay? I to jest to, co mnie określa w polskim słowniku. To nie jest Nigger - czarnuch. Jak ktoś tak mnie nazwie, to jestem w stanie go ukatrupić. Ale trudno zaprzeczać temu, że jestem Murzynem".
2
@KrychaFCB Ale żeś źródło znalazł. Lepszego nie było tylko ten ściek cytujesz?
0
@BorzyKrzys Teraz to szacuneczek ale jak pani w banku nie chciała obsłużyć klienta to inna gadka była. Xd. Z dystansem.
0
@Kgorecki2500 A to nie jest tak,że część Ukraińców juz ma dość tej wojny i życzą sobie pokoju? Oni nie wygrają tego starcia.
0
@MesQueUnClub_87 Bez bólu? Ja to oglądam z wielką przyjemnością.
0
@Kgorecki2500 Yamal. Nie idź tą drogą.
0
@Lucyfffer Być nie byłem ale słyszałem to i owo od znajomych. Że wbrew pozorom to kumaty więzień potrafi skutecznie uprzykrzyć życie klawiszom i nabruździć im w papierach.
0
@MesQueUnClub_87 To nie trzeba po urzędach latac?
1
@Arden Bo może własnie próbuje się zabić?
0
@Gall Poczytaj w takim razie co się działo w Barczewie, ale to był tylko wyjątek, a nie codzienność jak się niektórym wydaje.
0
@Arkon Gdyby tak się rozwinał sportowo to pewnie że tak. Wisi mi jego wizerunek. Tylko że to takie gdybanie bo równie dobrze w Barcy mógłby zjechac do bazy i skończyć gdzieś na wypożyczeniach.
11
@Pawel13sz KDB of course.
0
@Lucyfffer Brednie.
2
@VegetaPolska To weź jeszcze tym dzikom to tak wytłumacz.
0
@Kgorecki2500 Masakra.Dlaczego oni w to brną i daja ludziom taki wybór?
0
@AlphaNumeric Ojej. Barca szczyci się tym newsem ale tylko w wybranych językach. W japońskiej i chińskiej wersji swojej strony jakos o tym nie wspominają. Ciekawe czemu.