@Safrani No i dobrze. Konkurencja z reguły jest korzystna dla konsumenta. A nie oszukujmy się - Saudyjczycy nie maja szans na monopol. A tylko wówczas stanowiłoby to zagrożenie.
@MichuZ44 Wyrwane z kontekstu. Zatrzymają pijaka za kółkiem? Bohaterowie naszych czasów. Zatrzymają osobę o ciemnej karnacji za kółkiem? Rasiści. A kto wie co tu zdarzyło się chwilę wcześniej?
@Death_voice Nie no. Boniek jest dobry w negocjacje i marketing. Pod tym względem to zwlaszcza na tle poprzedników to inny poziom. Ale jednak nic nie zreformował.
@Czajka90 Mało znany twórca, a stworzył ważne fundamenty polskiej kultury. Chyba każdy kojarzy dzieła do których przyłożył rękę. Masa filmów powstała na bazie jego książek.
@FcPortoFan1999 No fajnie,że mamy taki format,ale nawet gdyby byl to program na licencji to nie byłby też problem. 1 z 10 tez chyba jest na licencji i Va Banque,a są świetne.
@Kuchar Tak - dokładnie. A naprawa tego musiałaby trwać latami. Dlatego ja szansy upatruję w tym,że pojawią się gracze w pełni ukształtowani na Zachodzie - tacy jak swego czasu Ebi Smolarek, a teraz Zalewski, Urbański,itd.
@Kamiloza91 Spokojnie - ani się obejrzymy a ktos się pojawi. Od dawna powtarzam ze kiedyś zbierzemy owoce masowej emigracji Polaków i zaczną się pojawiać w kadrze talenty ukształtowane na Zachodzie. A czy koniecznie musimy opierać się na gwiazdorach? Na Euro widzimy coraz więcej zespołów które nie mają wielkich nazwisk w skladzie,za to tworzą zgrany zespół.
0
@Danny Gaucho U mnie az tyle nie trwają. Jakieś 10 minut max.
2
@Katalończyk 99 W końcu esesmańska tradycja zobowiązuje.
0
@Safrani No i dobrze. Konkurencja z reguły jest korzystna dla konsumenta. A nie oszukujmy się - Saudyjczycy nie maja szans na monopol. A tylko wówczas stanowiłoby to zagrożenie.
1
@PatrychoO Nie spodziewałem się,że dokonają aż tak drastycznych zmian. Przełomowe wręcz.
2
@MichuZ44 Wyrwane z kontekstu. Zatrzymają pijaka za kółkiem? Bohaterowie naszych czasów. Zatrzymają osobę o ciemnej karnacji za kółkiem? Rasiści. A kto wie co tu zdarzyło się chwilę wcześniej?
0
@dafik85 Klauzula klauzulą,ale tu jeszcze dochodzi kwestia zarobków. A konkurencja która może mu oferować więcej pomału rośnie.
1
Co ten Lukaku nie podawał od razu do KDB, tylko tak zwolnil tę akcję.
3
@Arden Zdaje się,że Polacy juz się wypowiedzieli w tej sprawie olewając ostatnie referendum. Ten temat widocznie im zwisa i powiewa.
0
@norbi77 Przeraża mnie ta AI.
1
@Death_voice Nie no. Boniek jest dobry w negocjacje i marketing. Pod tym względem to zwlaszcza na tle poprzedników to inny poziom. Ale jednak nic nie zreformował.
0
@Rust_Cohle Czy @MesQueUnClub96 wie,ze publikujesz nagrania z domowego archiwum? I ładnie to tak śmiać się z potknięć syna?
0
@Kgorecki2500 "Dziennikarze nie moga występować w reklamach komercyjnych" Art 1500 100 900 Konstytycji.
2
@Bulbazaur17 Zbierasz tak samo,tyle że jak się nie miało naczynia to na trawę się nawlekało.
5
@Kgorecki2500 Boniek na tle wszystkich innych prezesów PZPN wypada świetnie,ale czy on naprawdę coś przełomowego zrobił podczas swojej kadencji?
0
@Kuchar Oczywiście, że tak. Karny został podyktowany niezgodnie z duchem gry. Ręka nie dość,że niezamierzona to nie miała wpływu na przebieg akcji.
1
@KrychaFCB Oni mogą tego używać, tak samo jak Murzyni mogą między sobą używać N-wordów.
0
@Lionel_Messi10 Skoro zawęzili to do Argentyny to wybór w zasadzie między Messim a Maradoną. I oba wybory się bronią.
2
Mówicie - "uśmiechnięta koalicja", "uśmiechnięta władza".
Ja mówię - " co wy wiecie o uśmiechniętej władzy"
2
@adi7adi8 Nawet niebo płacze po odpadnięciu Polaków z EURO. Ech...
1
@Czajka90 Mało znany twórca, a stworzył ważne fundamenty polskiej kultury. Chyba każdy kojarzy dzieła do których przyłożył rękę. Masa filmów powstała na bazie jego książek.
0
@BorzyKrzys Prowo prowem,ale dzięki temu dowiedziałem się o francuskich realiach i o tym przechodzeniu białych na islam.
0
@FcPortoFan1999 No fajnie,że mamy taki format,ale nawet gdyby byl to program na licencji to nie byłby też problem. 1 z 10 tez chyba jest na licencji i Va Banque,a są świetne.
1
@Marcelinho99 No Lewy i Grosik to juz pomału kończą kariery. Ale co chcesz od Bednarka?
1
@Kapitan hawk Element by miał posłuch w kadrze.
1
@MichuZ44 To jak Grecja i Turcja to jeszcze Cypr możnaby dorzucić do tego kotła.
0
@FcPortoFan1999 To doskonale. Kogokolwiek innego ciężko sobie wyobrazić w tej roli.
2
@AlexDark00 Bez kitu. Juz nie wspominając o ćwierćfinale EURO.
0
@Patriskos A co powiedział?
0
@Kuchar Tak - dokładnie. A naprawa tego musiałaby trwać latami. Dlatego ja szansy upatruję w tym,że pojawią się gracze w pełni ukształtowani na Zachodzie - tacy jak swego czasu Ebi Smolarek, a teraz Zalewski, Urbański,itd.
0
@Kamiloza91 Spokojnie - ani się obejrzymy a ktos się pojawi. Od dawna powtarzam ze kiedyś zbierzemy owoce masowej emigracji Polaków i zaczną się pojawiać w kadrze talenty ukształtowane na Zachodzie. A czy koniecznie musimy opierać się na gwiazdorach? Na Euro widzimy coraz więcej zespołów które nie mają wielkich nazwisk w skladzie,za to tworzą zgrany zespół.