0

@tomek8756 Ciekawe liczby. Ale zaraz ktos przyjdzie i napisze ze z nimi czy bez nich to te loty i tak by się odbyły. Xd

0

@Alan_fcbfan Żenująca to jest taka roszczeniowa postawa.

1

@Encore Najpierw to oba zespoły musza awansować do ćwierćfinału.

0

@Faro Kurczę - jak jest szansa to niech walczą o Guiu. Przede wszystkim niech Flick z nim rozmawia. No chyba że nie ma w swoich planach miejsca dla niego.

2

Jeśli zawodnik chce odejść i ktos zapłaciłby naprawdę duże pieniądze, to brać i uciekać.

5

@Lionel_Messi10 "Jego widok po powrocie do domu pomaga mi spojrzeć na wszystko z odpowiedniej perspektywy i iść naprzód". Potwierdzam. Powiesiłem sobie plakat Thiago w mieszkaniu i to działa.

6

@Odcinkowy Ty serio pytasz czy trolujesz? Zrobiono praktycznie cała najbardziej czasochłonną robotę czyli dokumentację.

0

@Eto'o9 R10 Racja. Wielka szkoda. Lubiłem tego zawodnika i liczyłem że wywalczy miejsce w składzie

0

@Lucyfffer Szybka odpowiedź na przyjście Ymbappe?

11

@Safrani Zmiana nazwy to podstawa. Kto to widział kontynuować projekt pisowców. Pytanie techniczne - jak zmienią projekt to dokumentację tworzą od nowa czy wykorzystają to co juz zrobiono?

1

Trudno. Skoro nie udało się przekonać zawodnika to niech chociaż zawalczą o klauzulę odkupu albo pierwokupu.

0

@Tasde "A pomysł, żeby to rozsypać przeciwko migrantom, to już w ogóle jest martwica mózgu." Właśnie to jest bardzo dobry pomysł.

0

@kanver_ Węgry górą

0

@Kgorecki2500 Szybko przyszła weryfikacja.

0

@wojtekfcb79 Niekoniecznie. Akurat mecze o honor to co jak co,ale nam wychodzą.

0

@Criss18Barca Nie chodzi stricte o smak bekonowy, tylko o aromat dymu wędzarniczego. Stosowany w wielu produktach, nie tylko w chipsach.

1

@KamQiX Myślę,że jednak dajesz dużo więcej w formie podatków na naszą piłkę niż 20 zł. A jak doliczyć to ile przekazują choćby sponsorzy, to już w ogóle kilka zer dojdzie.

0

@DragonxNF Zależy w jakim sensie. Jesli chodzi o to że nie doceniamy tego co mamy, to owszem. My Polacy lubimy dużo narzekać. Ale jeśli spojrzeć na to obiektywnie to naprawdę tych poważnych powodów do narzekań w ostatnich latach to my nie mamy zbyt dużo. Zwłaszcza na tle wszystkich innych krajów to żyjemy tu jak pączki w maśle.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze mnie to śmieszy,że Czesi nie mają nawet dostępu do morza, a używają Ahoj.

0

@FcPortoFan1999 No i legancko. Wracają derby.

0

@blakkudium Gdzie u licha jest Shaquiri?

2

Dzisiejsze czasy w pigułce -

1

@MesQueUnClub96 Lipny mecz reprezentacji które mają awans. Lepiej obejrzec Szkocja-Węgry.

0

@MeAndSwan Jasne,ale także to ma gdzies swoje granice.

5

@MeAndSwan Chelsea po tym jak zaszałała ostatnio na rynku transferowym to ma pewnie limit FFP napięty jak bycze jaja.

0

@MesQueUnClub96 To nic że cię nie obchodzą. Najwazniejsze,że to ciebie będa dotyczyć a nie ich.

8

@MesQueUnClub96 Lot by się odbył,ale jesli te srodowiska usilnie promują takie a nie inne rozwiązania,to ich przedstawiciele powinni konsekwentnie promować inne środki lokomocji. Albo chociaż milczeć,a nie wrzucać podobne posty pełne zachwytu i promujące bądź co bądź podróże w chmurach.

2

@SawneyBean 5 Krystianów na boisku to chyba sami by się wykartkowali w walce o piłkę między sobą.

0

@Herato Dokładnie - albo kara punktowa albo znieść ten martwy przepis.

0

@Danny Gaucho Zatem zapraszam. Być może dlatego, że to kino podlegające pod samorządowe Centrum Kultury. Może w komercyjnych jest inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?