@Faro Kurczę - jak jest szansa to niech walczą o Guiu. Przede wszystkim niech Flick z nim rozmawia. No chyba że nie ma w swoich planach miejsca dla niego.
@Lionel_Messi10 "Jego widok po powrocie do domu pomaga mi spojrzeć na wszystko z odpowiedniej perspektywy i iść naprzód". Potwierdzam. Powiesiłem sobie plakat Thiago w mieszkaniu i to działa.
@Safrani Zmiana nazwy to podstawa. Kto to widział kontynuować projekt pisowców. Pytanie techniczne - jak zmienią projekt to dokumentację tworzą od nowa czy wykorzystają to co juz zrobiono?
@KamQiX Myślę,że jednak dajesz dużo więcej w formie podatków na naszą piłkę niż 20 zł. A jak doliczyć to ile przekazują choćby sponsorzy, to już w ogóle kilka zer dojdzie.
@DragonxNF Zależy w jakim sensie. Jesli chodzi o to że nie doceniamy tego co mamy, to owszem. My Polacy lubimy dużo narzekać. Ale jeśli spojrzeć na to obiektywnie to naprawdę tych poważnych powodów do narzekań w ostatnich latach to my nie mamy zbyt dużo. Zwłaszcza na tle wszystkich innych krajów to żyjemy tu jak pączki w maśle.
@MesQueUnClub96 Lot by się odbył,ale jesli te srodowiska usilnie promują takie a nie inne rozwiązania,to ich przedstawiciele powinni konsekwentnie promować inne środki lokomocji. Albo chociaż milczeć,a nie wrzucać podobne posty pełne zachwytu i promujące bądź co bądź podróże w chmurach.
0
@tomek8756 Ciekawe liczby. Ale zaraz ktos przyjdzie i napisze ze z nimi czy bez nich to te loty i tak by się odbyły. Xd
0
@Alan_fcbfan Żenująca to jest taka roszczeniowa postawa.
1
@Encore Najpierw to oba zespoły musza awansować do ćwierćfinału.
0
@Faro Kurczę - jak jest szansa to niech walczą o Guiu. Przede wszystkim niech Flick z nim rozmawia. No chyba że nie ma w swoich planach miejsca dla niego.
2
Jeśli zawodnik chce odejść i ktos zapłaciłby naprawdę duże pieniądze, to brać i uciekać.
5
@Lionel_Messi10 "Jego widok po powrocie do domu pomaga mi spojrzeć na wszystko z odpowiedniej perspektywy i iść naprzód". Potwierdzam. Powiesiłem sobie plakat Thiago w mieszkaniu i to działa.
6
@Odcinkowy Ty serio pytasz czy trolujesz? Zrobiono praktycznie cała najbardziej czasochłonną robotę czyli dokumentację.
0
@Eto'o9 R10 Racja. Wielka szkoda. Lubiłem tego zawodnika i liczyłem że wywalczy miejsce w składzie
0
@Lucyfffer Szybka odpowiedź na przyjście Ymbappe?
11
@Safrani Zmiana nazwy to podstawa. Kto to widział kontynuować projekt pisowców. Pytanie techniczne - jak zmienią projekt to dokumentację tworzą od nowa czy wykorzystają to co juz zrobiono?
1
Trudno. Skoro nie udało się przekonać zawodnika to niech chociaż zawalczą o klauzulę odkupu albo pierwokupu.
0
@Tasde "A pomysł, żeby to rozsypać przeciwko migrantom, to już w ogóle jest martwica mózgu." Właśnie to jest bardzo dobry pomysł.
0
@kanver_ Węgry górą
0
@Kgorecki2500 Szybko przyszła weryfikacja.
0
@wojtekfcb79 Niekoniecznie. Akurat mecze o honor to co jak co,ale nam wychodzą.
0
@Criss18Barca Nie chodzi stricte o smak bekonowy, tylko o aromat dymu wędzarniczego. Stosowany w wielu produktach, nie tylko w chipsach.
1
@KamQiX Myślę,że jednak dajesz dużo więcej w formie podatków na naszą piłkę niż 20 zł. A jak doliczyć to ile przekazują choćby sponsorzy, to już w ogóle kilka zer dojdzie.
0
@DragonxNF Zależy w jakim sensie. Jesli chodzi o to że nie doceniamy tego co mamy, to owszem. My Polacy lubimy dużo narzekać. Ale jeśli spojrzeć na to obiektywnie to naprawdę tych poważnych powodów do narzekań w ostatnich latach to my nie mamy zbyt dużo. Zwłaszcza na tle wszystkich innych krajów to żyjemy tu jak pączki w maśle.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze mnie to śmieszy,że Czesi nie mają nawet dostępu do morza, a używają Ahoj.
0
@FcPortoFan1999 No i legancko. Wracają derby.
0
@blakkudium Gdzie u licha jest Shaquiri?
2
Dzisiejsze czasy w pigułce -
1
@MesQueUnClub96 Lipny mecz reprezentacji które mają awans. Lepiej obejrzec Szkocja-Węgry.
0
@MeAndSwan Jasne,ale także to ma gdzies swoje granice.
5
@MeAndSwan Chelsea po tym jak zaszałała ostatnio na rynku transferowym to ma pewnie limit FFP napięty jak bycze jaja.
0
@MesQueUnClub96 To nic że cię nie obchodzą. Najwazniejsze,że to ciebie będa dotyczyć a nie ich.
8
@MesQueUnClub96 Lot by się odbył,ale jesli te srodowiska usilnie promują takie a nie inne rozwiązania,to ich przedstawiciele powinni konsekwentnie promować inne środki lokomocji. Albo chociaż milczeć,a nie wrzucać podobne posty pełne zachwytu i promujące bądź co bądź podróże w chmurach.
2
@SawneyBean 5 Krystianów na boisku to chyba sami by się wykartkowali w walce o piłkę między sobą.
0
@Herato Dokładnie - albo kara punktowa albo znieść ten martwy przepis.
0
@Danny Gaucho Zatem zapraszam. Być może dlatego, że to kino podlegające pod samorządowe Centrum Kultury. Może w komercyjnych jest inaczej.