1

@FcPortoFan1999 Zdaje się,że nie taka była idea igrzysk i turniei.

5

@Comentateiro Ciekawe podejście. Cenzurować tych którzy mają inne zdanie. Skąd ja to znam.

3

@Comentateiro Oczywiście że tak. Od samego początku tę decyzję krytykowałem. Zero mieszania sportu z polityką.

1

Brawo Serbia. Świetnie

6

@Comentateiro Po co mieszacie sport z polityką?

1

@AFA Ulala. Trudne sprawy....

1

@tristan87 No już całkiem do reszty ich porąbało. Już to widzę jak to wyegzekwują.

0

@Sulimo Oczywiście że przerąbane,ale z drugiej strony jeśli ktoś nie za bardzo zdaje sobie sprawę, że jest w takim stanie,to chyba nie cierpi aż tak bardzo. Wydaje się,że są gorsze schorzenia podczas których chory jednak bardziej cierpi.

1

@Luciano99 Racja. To niestety powszechna praktyka.

0

@Salchent Pytanie czy to rzeczywiście odbyłoby się kosztem Williamsa (Nico to jest ten nasz,chwilowo w Porto). I czy w ogóle transfer Williamsa jest realne. Nie znamy kulisów negocjacji. A może te doniesienia o Olmo to tylko zagrywka negocjacyjna? Tak czy siak zdałbym się tu na zdanie trenera.

2

@Luciano99 Akurat kolorowi aktorzy to najmniejszy problem.

0

@BORO_12 Nie wiem o ile dokładnie ale byl jakis artykuł w którym pisali,że będzie to prawdopodobnie później niż zakładano.

0

@AFA No i? A to nie jest jeden z tych paskudnych kotów bez sierści?

1

@Barcasub Jak aku padnie to będzie alternatywny napęd. Byl taki dowcip z czasów PRL jak to Niemiec na giełdzie pokazywał auto Polakowi. Ten otwiera maskę - patrzy a tam zamiast silnika 5 chudych zabiedzonych murzynów i jeden gruby,wypasiony. To Polak lekko zdziwiony pyta - a ten jeden to co taki wypasiony? Niemiec na to - Bo to wsteczny jest.

0

@Emhyr Do lodówki

0

@Erik0 Przybędzie Mbappe i Guler, ale tracą Kroosa. U nas z kolei wróci Gavi tylko szkoda że później niż zakladano.

1

@PJ777 Słabe to, bo nie ma takich emocji jak tutaj np -

0

@FcPortoFan1999 Boniek podobno zerwał i nawet nikt o tym nie wiedział. Dopiero po latach badanie wykazało że go nie ma. Ale nie sądzę aby w tym stanie grał. Taka ciekawostka.

0

@marcin62 Podbijam jeszcze raz - tatuowanie świnek w myśl przepisów UE jakoś nikomu nie przeszkadzało.

0

@tristan87 Powinni na neutralnym gruncie to rozegrać i po problemie.

0

0

@emeu No oni tam z reguły wiele nazwisk mają.

0

@Encore "Ekipka" xd. Czemu od razu widzę inne słowo gdy patrzę na ten wyraz?

0

@emeu Jo. Znaki

1

@Arden Tak jak kiedys był w polskiej ekstraklasie Moussa Yahaya to go mylili z Yamahą.

1

@Bobo25 Nagelsman po prostu przejął samograja po Flicku i spija efekty jego pracy.

0

4

@Bobo25 To nie cenzura,tylko reakcja. Ktoś wyraził tym plakatem swoje emocje,ktoś poruszony tym plakatem wyraził swoje.

0

@tomek8756 Taa. Jasne. A jak unia kazala tatuować biedne świnki to gdzie żeście byli?

0

@michaleu Lepiej nie,bo to by oznaczało,że Niemcy wygrają Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?