@Sulimo Oczywiście że przerąbane,ale z drugiej strony jeśli ktoś nie za bardzo zdaje sobie sprawę, że jest w takim stanie,to chyba nie cierpi aż tak bardzo. Wydaje się,że są gorsze schorzenia podczas których chory jednak bardziej cierpi.
@Salchent Pytanie czy to rzeczywiście odbyłoby się kosztem Williamsa (Nico to jest ten nasz,chwilowo w Porto). I czy w ogóle transfer Williamsa jest realne. Nie znamy kulisów negocjacji. A może te doniesienia o Olmo to tylko zagrywka negocjacyjna? Tak czy siak zdałbym się tu na zdanie trenera.
@Barcasub Jak aku padnie to będzie alternatywny napęd. Byl taki dowcip z czasów PRL jak to Niemiec na giełdzie pokazywał auto Polakowi. Ten otwiera maskę - patrzy a tam zamiast silnika 5 chudych zabiedzonych murzynów i jeden gruby,wypasiony. To Polak lekko zdziwiony pyta - a ten jeden to co taki wypasiony? Niemiec na to - Bo to wsteczny jest.
@FcPortoFan1999 Boniek podobno zerwał i nawet nikt o tym nie wiedział. Dopiero po latach badanie wykazało że go nie ma. Ale nie sądzę aby w tym stanie grał. Taka ciekawostka.
1
@FcPortoFan1999 Zdaje się,że nie taka była idea igrzysk i turniei.
5
@Comentateiro Ciekawe podejście. Cenzurować tych którzy mają inne zdanie. Skąd ja to znam.
3
@Comentateiro Oczywiście że tak. Od samego początku tę decyzję krytykowałem. Zero mieszania sportu z polityką.
1
Brawo Serbia. Świetnie
6
@Comentateiro Po co mieszacie sport z polityką?
1
@AFA Ulala. Trudne sprawy....
1
@tristan87 No już całkiem do reszty ich porąbało. Już to widzę jak to wyegzekwują.
0
@Sulimo Oczywiście że przerąbane,ale z drugiej strony jeśli ktoś nie za bardzo zdaje sobie sprawę, że jest w takim stanie,to chyba nie cierpi aż tak bardzo. Wydaje się,że są gorsze schorzenia podczas których chory jednak bardziej cierpi.
1
@Luciano99 Racja. To niestety powszechna praktyka.
0
@Salchent Pytanie czy to rzeczywiście odbyłoby się kosztem Williamsa (Nico to jest ten nasz,chwilowo w Porto). I czy w ogóle transfer Williamsa jest realne. Nie znamy kulisów negocjacji. A może te doniesienia o Olmo to tylko zagrywka negocjacyjna? Tak czy siak zdałbym się tu na zdanie trenera.
2
@Luciano99 Akurat kolorowi aktorzy to najmniejszy problem.
0
@BORO_12 Nie wiem o ile dokładnie ale byl jakis artykuł w którym pisali,że będzie to prawdopodobnie później niż zakładano.
0
@AFA No i? A to nie jest jeden z tych paskudnych kotów bez sierści?
1
@Barcasub Jak aku padnie to będzie alternatywny napęd. Byl taki dowcip z czasów PRL jak to Niemiec na giełdzie pokazywał auto Polakowi. Ten otwiera maskę - patrzy a tam zamiast silnika 5 chudych zabiedzonych murzynów i jeden gruby,wypasiony. To Polak lekko zdziwiony pyta - a ten jeden to co taki wypasiony? Niemiec na to - Bo to wsteczny jest.
0
@Emhyr Do lodówki
0
@Erik0 Przybędzie Mbappe i Guler, ale tracą Kroosa. U nas z kolei wróci Gavi tylko szkoda że później niż zakladano.
1
@PJ777 Słabe to, bo nie ma takich emocji jak tutaj np -
0
@FcPortoFan1999 Boniek podobno zerwał i nawet nikt o tym nie wiedział. Dopiero po latach badanie wykazało że go nie ma. Ale nie sądzę aby w tym stanie grał. Taka ciekawostka.
0
@marcin62 Podbijam jeszcze raz - tatuowanie świnek w myśl przepisów UE jakoś nikomu nie przeszkadzało.
0
@tristan87 Powinni na neutralnym gruncie to rozegrać i po problemie.
0
@VegetaPolska A co sądzisz o tej fladze? https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jewish_Autonomous_Oblast
0
@emeu No oni tam z reguły wiele nazwisk mają.
0
@Encore "Ekipka" xd. Czemu od razu widzę inne słowo gdy patrzę na ten wyraz?
0
@emeu Jo. Znaki
1
@Arden Tak jak kiedys był w polskiej ekstraklasie Moussa Yahaya to go mylili z Yamahą.
1
@Bobo25 Nagelsman po prostu przejął samograja po Flicku i spija efekty jego pracy.
0
@Messibestplayerintheworld Mój typ.
4
@Bobo25 To nie cenzura,tylko reakcja. Ktoś wyraził tym plakatem swoje emocje,ktoś poruszony tym plakatem wyraził swoje.
0
@tomek8756 Taa. Jasne. A jak unia kazala tatuować biedne świnki to gdzie żeście byli?
0
@michaleu Lepiej nie,bo to by oznaczało,że Niemcy wygrają Euro.