2

@sevs On nawet źle to powiedział. Powiedział,że niejeden NIE bałby się wsadzić tam nogę.

0

@Kleps0n Wyzywanie innych?

0

@norbi77 Ale bez takich. To niepotrzebne i nieeleganckie jest.

1

@TheNekro94 U facetów w takim stanie to testament i tak nieważny...

0

@Arden Ale Niemiec,więc to zamyka temat.

0

@norbi77 Niż kto? Zjadło ci nazwisko.

0

Pięknie Jude. Z trojga złego to lepiej aby on zgarnął ZP niz Vinicius czy Kroos

1

@Tomek_TF Niemcy wszystkich leja w grupie bo mają same ogórki i Polska robi Austrię.

0

@Arden Wtedy pamiętam,że Koeman się nieźle zagotował. Zreszta tak samo Messi nie chciał podac ręki Lewemu i każdy to tłumaczył,że w emocjach takie rzeczy się zdarzają.

0

@Arden Z Minguezą przeciez chodziło o to że ten założył siatę w obronie.

0

@Arden Nie widzę w tym nic do czego możnaby się przyczepić. Ale jak ktos chce to zawsze znajdzie powód. Przykre widzieć to zwłaszcza na forum kibiców Barcy.

1

@Arden Ale co tu komu nie pasuje? Mieli stanąć na baczność jak Donald przed Ursulą?

0

@Deviler Co to za kalkulacje, jak jeszcze nawet Austria z Francją nie grała. Przecież Francja może to przegrać, tak samo jak i z nami zresztą.

0

@AFA Oby tak było. A Słowenia niech wygra z Dunami.

0

No nic. To dziś pozostało trzymać kciuki za Słowenię i za Serbię.

1

@Matheu12 A ja odwrotnie. Lubię gdy on komentuje

0

@Herato Zalewski - widzisz mnie?

1

@4drian0 Masakrycznie to wygląda.

0

@Stinger_ No i elegancki skład.

1

@Rust_Cohle No właśnie mega podobny do Tuska na tym nagraniu. Wcześniej jakoś nie rzuciło mi się to tak w oczy.

0

@Lucerfi Nie "stawia się", tylko niektóre środowiska na siłę tworzą problem by upodobnić się do postępowego zachodu.

0

@Muevertigo Nie byłoby. Większość językoznawców nie uważa tego słowa za zabarwione negatywnie. Sa znacznie gorsze nazwiska w użyciu.

0

@TR3YWAY Myślisz,że aż tak rozjedziemy Niderlandy?

2

@Aferzysta Jak dla mnie to bardzo podobny do Tuska.

0

@Foro A temu w kameleonowym i tym drugim powinni zabrac prawko .

0

@NeroTFP1 Kto to jest w ogóle ten Jan? Jak wbiłem w google to wyskakuje że zmarł w 2008 roku.

0

@FcPortoFan1999 No i spoko. Tylko,że wiele osób ma takie roszczeniowe podejście do modlitwy i traktuje to jak rodzaj petycji.

5

@FcPortoFan1999 A co zrobi Bóg gdy ktos się pomodli w intencji wygranej Niderlandczyków? Policzy głosy za jedną i za drugą drużyną?

1

@Arden To jeszcze tak a propo mandatu - jak wlepią obcokrajowcowj mandat na drodze np za przekroczenie prędkości, to przeciez nie puszczą go dopóki go nie opłaci. A tu za machanie nożem na ulicy już tak się nie da?

1

@Arden I wypuścili go? Przecież jak on kogos zabije bo teraz poczuje się zupełnie bezkarny to ci ludzie tak samo mają krew na rękach. Zwłaszcza ci decydenci którzy na to pozwalają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?