@Arden Wtedy pamiętam,że Koeman się nieźle zagotował. Zreszta tak samo Messi nie chciał podac ręki Lewemu i każdy to tłumaczył,że w emocjach takie rzeczy się zdarzają.
@Arden Nie widzę w tym nic do czego możnaby się przyczepić. Ale jak ktos chce to zawsze znajdzie powód. Przykre widzieć to zwłaszcza na forum kibiców Barcy.
@Arden To jeszcze tak a propo mandatu - jak wlepią obcokrajowcowj mandat na drodze np za przekroczenie prędkości, to przeciez nie puszczą go dopóki go nie opłaci. A tu za machanie nożem na ulicy już tak się nie da?
@Arden I wypuścili go? Przecież jak on kogos zabije bo teraz poczuje się zupełnie bezkarny to ci ludzie tak samo mają krew na rękach. Zwłaszcza ci decydenci którzy na to pozwalają.
2
@sevs On nawet źle to powiedział. Powiedział,że niejeden NIE bałby się wsadzić tam nogę.
0
@Kleps0n Wyzywanie innych?
0
@norbi77 Ale bez takich. To niepotrzebne i nieeleganckie jest.
1
@TheNekro94 U facetów w takim stanie to testament i tak nieważny...
0
@Arden Ale Niemiec,więc to zamyka temat.
0
@norbi77 Niż kto? Zjadło ci nazwisko.
0
Pięknie Jude. Z trojga złego to lepiej aby on zgarnął ZP niz Vinicius czy Kroos
1
@Tomek_TF Niemcy wszystkich leja w grupie bo mają same ogórki i Polska robi Austrię.
0
@Arden Wtedy pamiętam,że Koeman się nieźle zagotował. Zreszta tak samo Messi nie chciał podac ręki Lewemu i każdy to tłumaczył,że w emocjach takie rzeczy się zdarzają.
0
@Arden Z Minguezą przeciez chodziło o to że ten założył siatę w obronie.
0
@Arden Nie widzę w tym nic do czego możnaby się przyczepić. Ale jak ktos chce to zawsze znajdzie powód. Przykre widzieć to zwłaszcza na forum kibiców Barcy.
1
@Arden Ale co tu komu nie pasuje? Mieli stanąć na baczność jak Donald przed Ursulą?
0
@Deviler Co to za kalkulacje, jak jeszcze nawet Austria z Francją nie grała. Przecież Francja może to przegrać, tak samo jak i z nami zresztą.
0
@AFA Oby tak było. A Słowenia niech wygra z Dunami.
0
No nic. To dziś pozostało trzymać kciuki za Słowenię i za Serbię.
1
@Matheu12 A ja odwrotnie. Lubię gdy on komentuje
0
@Herato Zalewski - widzisz mnie?
1
@4drian0 Masakrycznie to wygląda.
0
@Stinger_ No i elegancki skład.
1
@Rust_Cohle No właśnie mega podobny do Tuska na tym nagraniu. Wcześniej jakoś nie rzuciło mi się to tak w oczy.
0
@Lucerfi Nie "stawia się", tylko niektóre środowiska na siłę tworzą problem by upodobnić się do postępowego zachodu.
0
@Muevertigo Nie byłoby. Większość językoznawców nie uważa tego słowa za zabarwione negatywnie. Sa znacznie gorsze nazwiska w użyciu.
0
@TR3YWAY Myślisz,że aż tak rozjedziemy Niderlandy?
2
@Aferzysta Jak dla mnie to bardzo podobny do Tuska.
0
@Foro A temu w kameleonowym i tym drugim powinni zabrac prawko .
0
@NeroTFP1 Kto to jest w ogóle ten Jan? Jak wbiłem w google to wyskakuje że zmarł w 2008 roku.
0
@FcPortoFan1999 No i spoko. Tylko,że wiele osób ma takie roszczeniowe podejście do modlitwy i traktuje to jak rodzaj petycji.
5
@FcPortoFan1999 A co zrobi Bóg gdy ktos się pomodli w intencji wygranej Niderlandczyków? Policzy głosy za jedną i za drugą drużyną?
1
@Arden To jeszcze tak a propo mandatu - jak wlepią obcokrajowcowj mandat na drodze np za przekroczenie prędkości, to przeciez nie puszczą go dopóki go nie opłaci. A tu za machanie nożem na ulicy już tak się nie da?
1
@Arden I wypuścili go? Przecież jak on kogos zabije bo teraz poczuje się zupełnie bezkarny to ci ludzie tak samo mają krew na rękach. Zwłaszcza ci decydenci którzy na to pozwalają.