@PizzerMan Nie wiem czy to psychika,ale jednak brakuje goli w tych decydujących meczach. Niby są te rekordy i kosmiczne statystyki,ale własnie tego jednego do tej pory jakoś brakuje.
@Litman Kij wie o co tam chodziło. Podobno rozbiło się o konflikt Ardy z Fenerbahce,a Barca chciała go tam zostawic na rocznym wypożyczeniu,ale to mogła być tylko zagrywka ze strony Ardy o podbicie stawki przez inne kluby.
@kubix05@MCPaRaCa@Herato Człowiek o którym ojczyzna zapomniała,a komentatorzy w ojczyźnie nawet nie wymieniają jego nazwiska. Bo zadarł z Erdoganem. Przykra historia.
@Kgorecki2500 Nie chodzi mi o wydawanie,wychowankowie mnie cieszą bardziej niż niejeden transfer ale jesli już sprowadzają,to mogłyby się te transfery sprawdzać a nie. Byli Demirowie, Torre, teraz Roque, a jak już byl na celowniku taki Arda to nie doszło do skutku
@Kgorecki2500 Zero szacunku dla takich mend. Oby kiedyś zaznały prawdziwego głodu. I tak - wiem ile się marnuje żywności w sklepach czy w domach ale to co innego niż tak jak tutaj celowe zbezczeszczenie dzieła pracy rąk ludzkich i natury.
0
@PiotrR A ja taką Polskę Probierza z kimkolwiek.
0
Co ta Portugalia odwalila teraz w obronie
0
@marcin62 Kuźwa to juz chyba trzecie takie doniesienie. Co tu się odwala?
0
@PizzerMan Nie wiem czy to psychika,ale jednak brakuje goli w tych decydujących meczach. Niby są te rekordy i kosmiczne statystyki,ale własnie tego jednego do tej pory jakoś brakuje.
1
@PizzerMan Jak na razie znika w najważniejszych meczach sezonu. Jeśli dojedzie na te mecze i okaże się w nich decydujący, to wtedy wygra ZP.
1
@Herato Lewandowski jeszcze. Tylko potem zmienił imię na Robert.
0
@Culer9002 On nigdy nie gral na euro
1
Hugo Sanchez znaki
0
@Herato Hulk. Znaki
1
@Aferzysta I to własnie może być nasza druga reprezentacja w Polsce a nie jakas Ukraina.
2
@AssisMoreira Remis mieli na wyciągnięcie ręki. Szkoda.
0
@Litman Kij wie o co tam chodziło. Podobno rozbiło się o konflikt Ardy z Fenerbahce,a Barca chciała go tam zostawic na rocznym wypożyczeniu,ale to mogła być tylko zagrywka ze strony Ardy o podbicie stawki przez inne kluby.
1
@kubix05 @MCPaRaCa @Herato Człowiek o którym ojczyzna zapomniała,a komentatorzy w ojczyźnie nawet nie wymieniają jego nazwiska. Bo zadarł z Erdoganem. Przykra historia.
0
@Kgorecki2500 Nie chodzi mi o wydawanie,wychowankowie mnie cieszą bardziej niż niejeden transfer ale jesli już sprowadzają,to mogłyby się te transfery sprawdzać a nie. Byli Demirowie, Torre, teraz Roque, a jak już byl na celowniku taki Arda to nie doszło do skutku
1
@jacobFCB Wszystko wychowankowie. No poza Pedrim. Jest co płakać bo u nas transfery leżą i kwiczą.
0
@Emhyr Jak to jest śmieszne to ja nie mam słów.
0
@Firestone Wybrał,bo nasi się targowali.
0
@Emhyr No i co kilka minut ktos to powtarza. Wymyslcie juz cos bardziej kreatywnego
0
Ech. Demirów jakichś to ściągali,a z Ardą zje-ali po całości
4
@Who_you_mam Z cyklu - "źle się zestarzało"
4
Alez urwał. Co za komentarz. Hahahha
2
Ależ.ten Guler efektownie gra.
0
@Emhyr Ale to już lata od dzisiaj do porzygu. Zwłaszcza na La Rambli.
2
@Kgorecki2500 Zero szacunku dla takich mend. Oby kiedyś zaznały prawdziwego głodu. I tak - wiem ile się marnuje żywności w sklepach czy w domach ale to co innego niż tak jak tutaj celowe zbezczeszczenie dzieła pracy rąk ludzkich i natury.
0
@Emhyr Ale bezbek.
5
@HypeR Że na całym świecie to bym się wstrzymał z takimi stwierdzeniami
0
@paweldunajecfcb Zawodowo to nie
0
@Antimadridista_WR Erling Haaland "Haalandinho"
0
@Herato Z tego co kojarzę to na pierwszym miejscu powinien być Cristiano Ronaldo a nie jakiś Goat. Zresztą w ogóle nie ma takiego zawodnika.
3
Gdzie się podział mecz o 15? Co oni se tam jaja robią?