0

@PiotrR A ja taką Polskę Probierza z kimkolwiek.

0

Co ta Portugalia odwalila teraz w obronie

0

@marcin62 Kuźwa to juz chyba trzecie takie doniesienie. Co tu się odwala?

0

@PizzerMan Nie wiem czy to psychika,ale jednak brakuje goli w tych decydujących meczach. Niby są te rekordy i kosmiczne statystyki,ale własnie tego jednego do tej pory jakoś brakuje.

1

@PizzerMan Jak na razie znika w najważniejszych meczach sezonu. Jeśli dojedzie na te mecze i okaże się w nich decydujący, to wtedy wygra ZP.

1

@Herato Lewandowski jeszcze. Tylko potem zmienił imię na Robert.

0

@Culer9002 On nigdy nie gral na euro

1

Hugo Sanchez znaki

0

@Herato Hulk. Znaki

1

@Aferzysta I to własnie może być nasza druga reprezentacja w Polsce a nie jakas Ukraina.

2

@AssisMoreira Remis mieli na wyciągnięcie ręki. Szkoda.

0

@Litman Kij wie o co tam chodziło. Podobno rozbiło się o konflikt Ardy z Fenerbahce,a Barca chciała go tam zostawic na rocznym wypożyczeniu,ale to mogła być tylko zagrywka ze strony Ardy o podbicie stawki przez inne kluby.

1

@kubix05 @MCPaRaCa @Herato Człowiek o którym ojczyzna zapomniała,a komentatorzy w ojczyźnie nawet nie wymieniają jego nazwiska. Bo zadarł z Erdoganem. Przykra historia.

0

@Kgorecki2500 Nie chodzi mi o wydawanie,wychowankowie mnie cieszą bardziej niż niejeden transfer ale jesli już sprowadzają,to mogłyby się te transfery sprawdzać a nie. Byli Demirowie, Torre, teraz Roque, a jak już byl na celowniku taki Arda to nie doszło do skutku

1

@jacobFCB Wszystko wychowankowie. No poza Pedrim. Jest co płakać bo u nas transfery leżą i kwiczą.

0

@Emhyr Jak to jest śmieszne to ja nie mam słów.

0

@Firestone Wybrał,bo nasi się targowali.

0

@Emhyr No i co kilka minut ktos to powtarza. Wymyslcie juz cos bardziej kreatywnego

0

Ech. Demirów jakichś to ściągali,a z Ardą zje-ali po całości

4

@Who_you_mam Z cyklu - "źle się zestarzało"

4

Alez urwał. Co za komentarz. Hahahha

2

Ależ.ten Guler efektownie gra.

0

@Emhyr Ale to już lata od dzisiaj do porzygu. Zwłaszcza na La Rambli.

2

@Kgorecki2500 Zero szacunku dla takich mend. Oby kiedyś zaznały prawdziwego głodu. I tak - wiem ile się marnuje żywności w sklepach czy w domach ale to co innego niż tak jak tutaj celowe zbezczeszczenie dzieła pracy rąk ludzkich i natury.

0

@Emhyr Ale bezbek.

5

@HypeR Że na całym świecie to bym się wstrzymał z takimi stwierdzeniami

0

@paweldunajecfcb Zawodowo to nie

0

@Antimadridista_WR Erling Haaland "Haalandinho"

0

@Herato Z tego co kojarzę to na pierwszym miejscu powinien być Cristiano Ronaldo a nie jakiś Goat. Zresztą w ogóle nie ma takiego zawodnika.

3

Gdzie się podział mecz o 15? Co oni se tam jaja robią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?