@Barcasub Uuuuuuu. No to kosa z Mbappe. A do tej pory nawet go szanowałem i lubiłem. I nawet transfer do białych niewiele zmienił. To jak on taki jest to kij mu w oko. Thuramowi zresztą też.
@Arden Wtedy pamiętam,że Koeman się nieźle zagotował. Zreszta tak samo Messi nie chciał podac ręki Lewemu i każdy to tłumaczył,że w emocjach takie rzeczy się zdarzają.
@Arden Nie widzę w tym nic do czego możnaby się przyczepić. Ale jak ktos chce to zawsze znajdzie powód. Przykre widzieć to zwłaszcza na forum kibiców Barcy.
0
Brawo. Rumunia. Brawooo brawooo brawooooooo
0
@mordini123 Czyli Wisła Kraków gra o LE,a 2 i 3 zespół Ekstraklasy o LKE?
0
@IronSanHybrid Piękny widok.
0
@Bernard777 Ceaucescu mordował swoich ,a oni zresztą sami go zamordowali i nie robią z niego bohatera. Co to za porównanie w ogóle?
0
@trolownik Został politycznym naganiaczem. Najgorszy sort człowieka.
0
@PizzerMan Dla zasięgu.
0
@tristan87 Mówisz Rivaldo i mam przed oczami dwie akcje - pierwsza, którą przytoczyłeś i druga -
0
@clyde Odkąd Rosja ma bana,to chyba ta zasada poszła do kosza. Od początku mówiłem,ze to zła decyzja i teraz widzimy jej następstwa.
1
@Barcasub Uuuuuuu. No to kosa z Mbappe. A do tej pory nawet go szanowałem i lubiłem. I nawet transfer do białych niewiele zmienił. To jak on taki jest to kij mu w oko. Thuramowi zresztą też.
2
@Vampir707 Ktoś nazwał tę małpkę tak samo jak Mentzena? Miłe.
0
@Gibbon_FCB Tylko kiedy on miał ten swój prime? W Lyonie?
1
@sevs Dokładnie tak.
6
Depay ma niezłe staty w reprezentacji - 91 występów, 45 bramek i 31 asyst. Niezły wynik.
2
@sevs On nawet źle to powiedział. Powiedział,że niejeden NIE bałby się wsadzić tam nogę.
0
@Kleps0n Wyzywanie innych?
0
@norbi77 Ale bez takich. To niepotrzebne i nieeleganckie jest.
1
@TheNekro94 U facetów w takim stanie to testament i tak nieważny...
0
@Arden Ale Niemiec,więc to zamyka temat.
0
@norbi77 Niż kto? Zjadło ci nazwisko.
0
Pięknie Jude. Z trojga złego to lepiej aby on zgarnął ZP niz Vinicius czy Kroos
1
@Tomek_TF Niemcy wszystkich leja w grupie bo mają same ogórki i Polska robi Austrię.
0
@Arden Wtedy pamiętam,że Koeman się nieźle zagotował. Zreszta tak samo Messi nie chciał podac ręki Lewemu i każdy to tłumaczył,że w emocjach takie rzeczy się zdarzają.
0
@Arden Z Minguezą przeciez chodziło o to że ten założył siatę w obronie.
0
@Arden Nie widzę w tym nic do czego możnaby się przyczepić. Ale jak ktos chce to zawsze znajdzie powód. Przykre widzieć to zwłaszcza na forum kibiców Barcy.
1
@Arden Ale co tu komu nie pasuje? Mieli stanąć na baczność jak Donald przed Ursulą?
0
@Deviler Co to za kalkulacje, jak jeszcze nawet Austria z Francją nie grała. Przecież Francja może to przegrać, tak samo jak i z nami zresztą.
0
@AFA Oby tak było. A Słowenia niech wygra z Dunami.
0
No nic. To dziś pozostało trzymać kciuki za Słowenię i za Serbię.
1
@Matheu12 A ja odwrotnie. Lubię gdy on komentuje
0
@Herato Zalewski - widzisz mnie?