0

Brawo. Rumunia. Brawooo brawooo brawooooooo

0

@mordini123 Czyli Wisła Kraków gra o LE,a 2 i 3 zespół Ekstraklasy o LKE?

0

@IronSanHybrid Piękny widok.

0

@Bernard777 Ceaucescu mordował swoich ,a oni zresztą sami go zamordowali i nie robią z niego bohatera. Co to za porównanie w ogóle?

0

@trolownik Został politycznym naganiaczem. Najgorszy sort człowieka.

0

@PizzerMan Dla zasięgu.

0

@tristan87 Mówisz Rivaldo i mam przed oczami dwie akcje - pierwsza, którą przytoczyłeś i druga -

0

@clyde Odkąd Rosja ma bana,to chyba ta zasada poszła do kosza. Od początku mówiłem,ze to zła decyzja i teraz widzimy jej następstwa.

1

@Barcasub Uuuuuuu. No to kosa z Mbappe. A do tej pory nawet go szanowałem i lubiłem. I nawet transfer do białych niewiele zmienił. To jak on taki jest to kij mu w oko. Thuramowi zresztą też.

2

@Vampir707 Ktoś nazwał tę małpkę tak samo jak Mentzena? Miłe.

0

@Gibbon_FCB Tylko kiedy on miał ten swój prime? W Lyonie?

1

@sevs Dokładnie tak.

6

Depay ma niezłe staty w reprezentacji - 91 występów, 45 bramek i 31 asyst. Niezły wynik.

2

@sevs On nawet źle to powiedział. Powiedział,że niejeden NIE bałby się wsadzić tam nogę.

0

@Kleps0n Wyzywanie innych?

0

@norbi77 Ale bez takich. To niepotrzebne i nieeleganckie jest.

1

@TheNekro94 U facetów w takim stanie to testament i tak nieważny...

0

@Arden Ale Niemiec,więc to zamyka temat.

0

@norbi77 Niż kto? Zjadło ci nazwisko.

0

Pięknie Jude. Z trojga złego to lepiej aby on zgarnął ZP niz Vinicius czy Kroos

1

@Tomek_TF Niemcy wszystkich leja w grupie bo mają same ogórki i Polska robi Austrię.

0

@Arden Wtedy pamiętam,że Koeman się nieźle zagotował. Zreszta tak samo Messi nie chciał podac ręki Lewemu i każdy to tłumaczył,że w emocjach takie rzeczy się zdarzają.

0

@Arden Z Minguezą przeciez chodziło o to że ten założył siatę w obronie.

0

@Arden Nie widzę w tym nic do czego możnaby się przyczepić. Ale jak ktos chce to zawsze znajdzie powód. Przykre widzieć to zwłaszcza na forum kibiców Barcy.

1

@Arden Ale co tu komu nie pasuje? Mieli stanąć na baczność jak Donald przed Ursulą?

0

@Deviler Co to za kalkulacje, jak jeszcze nawet Austria z Francją nie grała. Przecież Francja może to przegrać, tak samo jak i z nami zresztą.

0

@AFA Oby tak było. A Słowenia niech wygra z Dunami.

0

No nic. To dziś pozostało trzymać kciuki za Słowenię i za Serbię.

1

@Matheu12 A ja odwrotnie. Lubię gdy on komentuje

0

@Herato Zalewski - widzisz mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?