16 czerwca 2024, 06:59
1
@kanver_ Copa Farmerica.
16 czerwca 2024, 06:57
0
@Hosh No i gdzie są kibole jak są potrzebni? No gdzie?
15 czerwca 2024, 22:55
Brawo Włosi. Cenne punkty ugrane na wyjeździe.
15 czerwca 2024, 22:47
@JohnnyBarca W 5 meczach presezonu zagrał jakies minuty. I nawet 4 gole strzelił. Ale to nieoficjalne mecze były - https://players.fcbarcelona.com/en/player/2749-rey-manaj-rey-manaj
15 czerwca 2024, 22:31
@fart Taa. Przypomnij sobie jak naszych piłkarzy obrzucali w narożniku. Zero szacunku dla takich.
15 czerwca 2024, 22:14
@Prorokk Ale co sekta łyknęła przynętę to ich.
15 czerwca 2024, 22:06
@tadzik447 Hehe. Nieźle. Nie wiedziałem wcześniej @July_6_BcN o Iglesiasach tez nie wiedziałem.
15 czerwca 2024, 21:44
3
Wiedzieliście,że słowo chiesa po włosku oznacza kościół?
15 czerwca 2024, 21:37
@Arden Klose i Podolski. Amen.
15 czerwca 2024, 21:35
@MichuZ44 @daniel32778 To jak juz to ewentualnie upadek plebiscytu,ale nie upadek piłki. Co ma Złota Piłka wspólnego z kondycja piłki ogólnie jako sportu?
15 czerwca 2024, 21:32
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 czerwca 2024, 21:31
2
@MichuZ44 Upadek piłki? Bo na plebiscycie popularności wygrałby ktoś z kogo wyborem się nie zgadzasz?
15 czerwca 2024, 21:17
Brawo Makarony. Po mistrzostwo.
15 czerwca 2024, 21:15
@tbas Jeszcze jest Buongiorno i Bellanova.
15 czerwca 2024, 20:34
@kulek22 A ja nie. Pamiętam jak Albańczycy obrzucali naszych piłkarzy różnymi przedmiotami. Dzikusy.
15 czerwca 2024, 19:55
Jak na spalonym,jak to chyba faul był
15 czerwca 2024, 19:52
@Bartula Czy Maceratti?
15 czerwca 2024, 19:51
15 czerwca 2024, 19:44
@mekston Jednak tak. Trochę z pomoca VAR ale jednak stanął na wysokości zadania.
15 czerwca 2024, 19:40
No Simon się prawie zrehabilitował.
15 czerwca 2024, 19:39
Przeciez on go nawet nie dotknal
15 czerwca 2024, 16:55
Fermin i Ferran na ławce. Lipa trochę.
15 czerwca 2024, 16:51
5
Rodowity Szwajcar strzela gola.
15 czerwca 2024, 16:11
@FcPortoFan1999 Czarny koń to będą Czechy.
15 czerwca 2024, 16:01
@Lionel_Messi10 Dobrze,że jest Garnacho. Jedyny z tej ekipy któremu można kibicować w razie ewentualnej wygranej.
15 czerwca 2024, 15:57
@KamQiX Idiotyczny pomysł.
15 czerwca 2024, 12:08
@tomek8756 Europa kurna jego mać.
15 czerwca 2024, 09:51
@mekston Warunki zawsze sa takie same dla obu drużyn,więc co to za argument w ogóle? Trawa tez była za wysoka?
15 czerwca 2024, 09:47
@mekston Nawet taki Uzbekistan pokonał Boliwię, to Łotwa czy Litwa z palcem w nosie by ich ograła
15 czerwca 2024, 09:44
@Ptasior Srutu tutu majtki z drutu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@kanver_ Copa Farmerica.
0
@Hosh No i gdzie są kibole jak są potrzebni? No gdzie?
0
Brawo Włosi. Cenne punkty ugrane na wyjeździe.
0
@JohnnyBarca W 5 meczach presezonu zagrał jakies minuty. I nawet 4 gole strzelił. Ale to nieoficjalne mecze były - https://players.fcbarcelona.com/en/player/2749-rey-manaj-rey-manaj
1
@fart Taa. Przypomnij sobie jak naszych piłkarzy obrzucali w narożniku. Zero szacunku dla takich.
0
@Prorokk Ale co sekta łyknęła przynętę to ich.
0
@tadzik447 Hehe. Nieźle. Nie wiedziałem wcześniej @July_6_BcN o Iglesiasach tez nie wiedziałem.
3
Wiedzieliście,że słowo chiesa po włosku oznacza kościół?
1
@Arden Klose i Podolski. Amen.
1
@MichuZ44 @daniel32778 To jak juz to ewentualnie upadek plebiscytu,ale nie upadek piłki. Co ma Złota Piłka wspólnego z kondycja piłki ogólnie jako sportu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MichuZ44 Upadek piłki? Bo na plebiscycie popularności wygrałby ktoś z kogo wyborem się nie zgadzasz?
2
Brawo Makarony. Po mistrzostwo.
1
@tbas Jeszcze jest Buongiorno i Bellanova.
1
@kulek22 A ja nie. Pamiętam jak Albańczycy obrzucali naszych piłkarzy różnymi przedmiotami. Dzikusy.
0
Jak na spalonym,jak to chyba faul był
0
@Bartula Czy Maceratti?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Jednak tak. Trochę z pomoca VAR ale jednak stanął na wysokości zadania.
0
No Simon się prawie zrehabilitował.
3
Przeciez on go nawet nie dotknal
0
Fermin i Ferran na ławce. Lipa trochę.
5
Rodowity Szwajcar strzela gola.
0
@FcPortoFan1999 Czarny koń to będą Czechy.
1
@Lionel_Messi10 Dobrze,że jest Garnacho. Jedyny z tej ekipy któremu można kibicować w razie ewentualnej wygranej.
0
@KamQiX Idiotyczny pomysł.
0
@tomek8756 Europa kurna jego mać.
1
@mekston Warunki zawsze sa takie same dla obu drużyn,więc co to za argument w ogóle? Trawa tez była za wysoka?
5
@mekston Nawet taki Uzbekistan pokonał Boliwię, to Łotwa czy Litwa z palcem w nosie by ich ograła
2
@Ptasior Srutu tutu majtki z drutu.