@Kgorecki2500 Nie chodzi mi o wydawanie,wychowankowie mnie cieszą bardziej niż niejeden transfer ale jesli już sprowadzają,to mogłyby się te transfery sprawdzać a nie. Byli Demirowie, Torre, teraz Roque, a jak już byl na celowniku taki Arda to nie doszło do skutku
@Kgorecki2500 Zero szacunku dla takich mend. Oby kiedyś zaznały prawdziwego głodu. I tak - wiem ile się marnuje żywności w sklepach czy w domach ale to co innego niż tak jak tutaj celowe zbezczeszczenie dzieła pracy rąk ludzkich i natury.
@Kamilos84 Oby ktos z jej rodziny znalazł się wśród tej dziesiątki a ona potem na pogrzebie by im wciskała te swoje madrości. Tego jej z całego serca życzę.
@barcelonaLM O to spoko babka. Jak nie interesuje się piłką w damskim wydaniu i nie wiem nawet kto to jest ta cała Pajor, tak taka ciekawostka skłania mnie aby kiedyś zerknąć co to za osoba.
@Bobo25 W Rosji i innych dyktaturach odpowiedzialność karna, na postępowym zachodzie gdy ktoś cos powie nie po myśli to go cancellują. Więc zasadniczo podejście takie same, tylko inna kara.
@Kozinho. Myślę,że przedmówcom nie tyle chodzi o obronę Niemców,co bardziej o kwestie semantyczne. Ale takie dyskusje to teraz łatwo sobie toczyć przed ekranem komputera.
0
@Kgorecki2500 Nie chodzi mi o wydawanie,wychowankowie mnie cieszą bardziej niż niejeden transfer ale jesli już sprowadzają,to mogłyby się te transfery sprawdzać a nie. Byli Demirowie, Torre, teraz Roque, a jak już byl na celowniku taki Arda to nie doszło do skutku
1
@jacobFCB Wszystko wychowankowie. No poza Pedrim. Jest co płakać bo u nas transfery leżą i kwiczą.
0
@Emhyr Jak to jest śmieszne to ja nie mam słów.
0
@Firestone Wybrał,bo nasi się targowali.
0
@Emhyr No i co kilka minut ktos to powtarza. Wymyslcie juz cos bardziej kreatywnego
0
Ech. Demirów jakichś to ściągali,a z Ardą zje-ali po całości
4
@Who_you_mam Z cyklu - "źle się zestarzało"
4
Alez urwał. Co za komentarz. Hahahha
2
Ależ.ten Guler efektownie gra.
0
@Emhyr Ale to już lata od dzisiaj do porzygu. Zwłaszcza na La Rambli.
2
@Kgorecki2500 Zero szacunku dla takich mend. Oby kiedyś zaznały prawdziwego głodu. I tak - wiem ile się marnuje żywności w sklepach czy w domach ale to co innego niż tak jak tutaj celowe zbezczeszczenie dzieła pracy rąk ludzkich i natury.
0
@Emhyr Ale bezbek.
5
@HypeR Że na całym świecie to bym się wstrzymał z takimi stwierdzeniami
0
@paweldunajecfcb Zawodowo to nie
0
@Antimadridista_WR Erling Haaland "Haalandinho"
0
@Herato Z tego co kojarzę to na pierwszym miejscu powinien być Cristiano Ronaldo a nie jakiś Goat. Zresztą w ogóle nie ma takiego zawodnika.
3
Gdzie się podział mecz o 15? Co oni se tam jaja robią?
1
@Kamilos84 Oby ktos z jej rodziny znalazł się wśród tej dziesiątki a ona potem na pogrzebie by im wciskała te swoje madrości. Tego jej z całego serca życzę.
0
@Hosh taktyk prawda objawiona.
0
@macio_944 Ale,że ktos nazwie małpę imieniem Sławek to bym się nie spodziewał.
0
4 ostatnie mecze mega ciężary, no chyba że Oviedo awansuje zamiast Espanyolu, no to 3.
0
@barcelonaLM O to spoko babka. Jak nie interesuje się piłką w damskim wydaniu i nie wiem nawet kto to jest ta cała Pajor, tak taka ciekawostka skłania mnie aby kiedyś zerknąć co to za osoba.
0
@DLFCB Jeszcze tego zaswędziało aby poszczekać.
0
@tristan87 Grać grałem , ale nie zawodowo.
0
@bartekvisca No właśnie nie był zmieniony. Nie doszło do zmiany i dlatego wszedł aby ją wymusić.
0
@DLFCB To jest prawdziwe doniesienie czy jakiś happening jak z tymi rzekomymi strefami wolnymi od lgbt w Polsce?
4
@Bobo25 W Rosji i innych dyktaturach odpowiedzialność karna, na postępowym zachodzie gdy ktoś cos powie nie po myśli to go cancellują. Więc zasadniczo podejście takie same, tylko inna kara.
2
@Kozinho. Myślę,że przedmówcom nie tyle chodzi o obronę Niemców,co bardziej o kwestie semantyczne. Ale takie dyskusje to teraz łatwo sobie toczyć przed ekranem komputera.
9
@Szklaner To podaj od razu ilu tych Polaków wyszło z tego ośrodka wczasowego i uniknęło zagłady.
0
@messi564 Sernik to gówno i tyle.