1

@Michas_13 ja bym już chyba Rashforda wystawił na szpucy, przynajmniej z obrońcami by się pościgał.

1

Cirkawe jak by Rashford zagrał za Ferrana czy by to lepiej nie wyglądało?

7

@VinDiesel rok temu też Eric był na wylocie najgorszy zawodnik i tp. A teraz łata tą dziurawą obrócę jak może.

3

@peetwithbarca A później odrzuciła Barca ofertę na sto baniek (może coś mniej). A później chłop się połamał i biegał do szamana. I po karierze.

0

@Coveta tylko że on jest pół rezerwowym bo umiejętności ma na pierwszy skład.

0

@4Fabregas4 to dotyczy przedłużania kontraktu. A Messi był wolnym agentem i mógł podpisać kontrakt za paczkę fajek jak to zrobił Dani Alves.

0

@4Fabregas4 znajdź mi ten przepis bo podobno nie ma takiego przepisu.

0

@Ryoumen tylko piłkarze zarabiają krocie reszta to raczej drobne w porównaniu. Może jeszcze spłacamy amigosów?

0

Niestety za wysokie wypłaty plus nie trafione transfery doprowadziły klub na skraj bankructwa. A i Messi nie kochał klub tak mocno żeby grać za paczkę fajek.

0

@Macior79 niby tak ale mogą przyfarcić i z pomocą sędziów jeszcze wygrają LM

0

@VAMOS1899LaMasia to nie Barcelona że oddaje zawodników za darmo. Czyli albo zapłacimy całą kwotę alb nara.

0

@Bzyczekk tylko jeszcze ile sam zainteresowany sobie zażyczy za podpis?

0

@slayer niby tak ale w obronie jeszcze gorzej

3

A tam karzeł, chłop nie jest czarny to można go obrażać bez konsekwencji.

0

@Michas_13 i bęben

0

@MessiForeverTheBest no raczej tak siłą ją raczej nie wciągał do wyra.

2

@jackoFR w obronie tak samo słaby ale dośrodkować potrafi

0

@Bossmantoja Balde tek samo kiepsko broni tylko nie umie dośrodkować.

2

@Chudini123 A Pedri chyba jednak doskoków ma najwięcej. Gavi nie jest zły ale po kontuzji już nie wrócił do dawnej formy. Taki walczak ale czysto piłkarsko wybitny nie jest.

0

@FCB24 łeb im się sprał, nie będzie dobrze jak oni uważają że są tacy zajebiści.

13

Co jeden to bardziej odklejony. Nie wiem czy terenowe każe im gadać głupoty co do obrony czy oni naprawdę myślą, że dobrze bronimy.

1

@Karol145 no bez przesady Dzban jednak coś więcej pokazał.

30

Bez Pedriego nawet ligi nie wygramy trzeba się modlić żeby chłop był zdrowy. Najważniejszy zawodnik w Barcelonie.

2

@Aequlibre dobrze grał jak Pouyol go pilnował.

1

@sebo939 ty mi powiedz, gdzie ty dociągnięcia widzisz?

0

@Cules69 bo la liga jest cienka jak sok pająka.

2

Chłop z Realu poturlał by się do sędziego xD

1

Oczywiście, że tak.

12

Najważniejsze, Flick zaczął się odklejać. Obrona gra gówno a on dalej gra wysoką obroną. Nie dość, że teraz już nie łapiemy na spalonym to stoperzy ruszają się jak róż z węglem. Wyśmiewany real może wyrwać mam ligę i to będzie tylko wina trenera. Grasz taką taktyką na którą pozwala skład. W Pucharze też zamiast cofnąć się i czekać na najniższy wymiar kary odkrywamy się i dostajemy oklep jak beniaminek.

0

@DzizuSS raczej nie ma szans na odrobienie strat, wygrać wygrany ale odpadniemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?