1

@marcin62 wyższa logika robić coś takiego aby uzyskać status odzdrowienca po to aby gdzieś wyjść, jeszcze wyższa szczepić się co 260 dni aby przedłużać paszport covidowy również aby gdzieś wyjść. Tak robią k z logiki a jeszcze 3 lata temu można było wszystko robić bez tego wszystkiego.

0

@Mjksk zajeżdżać na treningach? To złapie kontuzję jak szaman...

0

@Joe_Pesci ogólnie to jakbym chciał przyjąć teraz szczepionkę to nie wiem jaką? Pierwsza, drugą czy trzecią a może 4 serię na Omicron.

1

@Kgorecki2500 A przeciwko Mu i IHU? Pytam poważnie bo może niektórym z was umknęły te dwie mutację

0

@barteq no kolego raczej nie, po pierwsze to tak nie wygląda a co ja ci będę mówił i tak nie uwierzysz

0

@barteq już od razu nie możesz oddychać. Idziesz do sklepu i jak przychodzisz do domu już momentalnie się dusisz...

0

@MarioVeB! Palikot tak jakby hmmm jakby nie patrzeć jesteśmy na forum piłkarskim to taki skrzydłowy Platformy obywatelskiej

22

@MarioVeB! Twoje pobożne życzenia XD

0

@FC1899Barca żart w dwóch słowach segregacja sanitarna

0

@Commandement to za 2 lata wypierdala cię KURWA z fb

0

@Commandement po pierwszym ostrzeżeniu? Jeśli dalej będziesz czuł że jest ci źle będziesz siedzieć cicho?

0

@Commandement tak samo jak kurwa konferencja

0

@Commandement a skąd wiesz że messager nie będzie miał wgląd twoje na to k...wy nędzy wiadomości? I wtedy jeśli nie będą zgodne z narracją zostaną zablokowane?. Nie wiem co jakim jesteś wieku ale jeśli teraz ciebie to nie dotyczy to później znacznie.

0

@Commandement a skąd wiesz że w nowych zasadach ich nie będziesz łamać?

0

@Commandement to sam sobie odpowiedź na pytanie? Czy jakbyś wypisywał na FB to samo co na messager? Nie dostałbyś Bana?¯\_(ツ)_/¯

0

@Commandement ja na FB niczego nie publikuję od x lat pewnie tak jak i ty

0

@Commandement XDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Commandement i pewnie to zrobią kto będzie chciał ten znajdzie informacje które będzie chciał, mam w ...ebane fb, prędzej czy później każdego to spotka i inaczej będziesz mówił

15

@CLionelMessi a ja nie mam wątpliwości że ta informacja jest pomocna, bo pokazuję że na razie dotyka to firmy duże a zaraz zwykłego Kowalskiego

1

@Deviler może od razu walkower w tych barażach

4

@Barca1992 przecież to widać na każdym kroku, ściąganie maseczek na szczytach europejskich przez polityków, urodziny redaktora Mazurka długo by wymieniać a my dalej mamy chodzić w maseczkach czego tu nie rozumiesz?

0

@Witekk10 Dane z państw o największej wyszczepialnosci o tym mówią więc mój komentarz poniekąd nie a twój tak

1

@MarioVeB! Otwarty Narodowy znów?

2

@Remi70 ogólnie to miało miejsc brakować w rowach, ale jak tak dalej pójdzie to samochody będą w rowach po tych mandatach i paliwie drożejącym

0

@DLFCB ponoć Serb nie jest szczepiony a to właśnie szczepionych Oni coś tam dotyka więc twój komentarz jest inwalidą

0

@Kitek1640 dla mnie to chyba był maks serio chociaż kto wie

0

@Kitek1640 Kasprowy

0

@Azi miałem brać na jeszcze remont mieszkania ale się wstrzymałem, teraz jest ciężko a co powiedzieć jakby było

0

@Explode na początku stadium i niegroźny? Człowieku zależy jaki i gdzie, dochodzi najczęściej do przerzutów itp..

1

@Michael27061990 serio???? Psa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?