1

@TR3YWAY Ta trz teraz czytałem kara za spóźnienie

0

@JimMorrisonFCB Andre Gomes

0

@blakkudium A co ma Laporta do tego ???

3

@karolpiłkarz I co z tym faktem mamy zrobić

0

@Szmulek Nie no Zieliński to jeszce mlody talent sie jeszcze rozkręci

2

@LeszekFCB Ten to byl nie do wyjebania w gadce

0

@Pawlak1992 Poprosił czapkę dla syna i wpierdolil ja do torby xdxdxdxd

0

@Barcafan2020 Dobry film z perspektywy kilku postaci warto sie wybrac

0

@Barceloniarz987 Messi i spółka to moga sobie drineczki spijać tamte trofea to żadne trofea

0

@messi33 Fermin to nie Messi ani Yamal kogoś trzeba poświęcić a jeżeli ktoś wykłada takie.pieniadze jeżeli to trzeba brać i ratować budżet

2

Już parę lat temu proponowali 100 Baniek za Fatiego i wszyscy tu wiedza jak to sie skończyło

0

@ArterkHD Jeżeli czujesz ze to ta to sie nie zastanawiaj tylko rob co ci w sercu lezy

0

@Ojciec5tkidzieci Tam po tym udarze mózg mu wypaliło strasznie

0

@JohnKennedy A Barcelona nie trenowała też takich zagran

0

@mkord Najlepiej to za darmo w tv trwam

0

@Popitek12 Waldek Kiepski

0

@partymaker Trzeba tylko zrozumieć w jakim położeniu jest Barcelona i wszystko by było jaśniejsze

2

@JohnKennedy Kobieta

0

@Hshdhrhdh Oj ja cie rozumiem kiedys mama mnie zaprosiła na goloneczkę z kapusta i piwkiem jak już zasiadłem do stołu i został mi podany obiadek a mama podaje piwo i jej sie pojebało i kupiła bezalkoholowe mam do teraz traumę

2

@Eklerek oby efekt Bednarka i Kiwior nie dal Porto spadku

0

@Szmulek A czemu niby ma sie zapowiadać goleadorem ????

0

@Gaz Ciężko sie zgodzić Messi w wieku 18 lat w 38 meczach strzelił 9 goli

1

@BORO_12 bo sie uwaliło komus Na oczy i nawet jak Arajuo zagra dobrze i tak bedzie problem

2

Irytuje Yamal delikatnie mówiąc

1

Proszę państwa siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy jak by to powiedział Twarowski Andrzej

0

@ViscaelBarca2007 Teraz widać jak Fati trenował ze Flick go nie wystawiał dziadek leniwy i tyle

3

@Derean 19:30 źle 14 źle 21 zle hahahaha Polacy wszystko przeszkadza

0

@cules100pro Tu większość jak by od wczoraj kibicowała Barcelonie i myśli ze z tego syfu po ost zarządzaniu wyjdzie sie w rok

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Lanosss Jprdl ale byliśmy w głównie maskara aż ciarki przechodzą jak sie patrzy na ten skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?