mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY Ta trz teraz czytałem kara za spóźnienie
0
@JimMorrisonFCB Andre Gomes
0
@blakkudium A co ma Laporta do tego ???
3
@karolpiłkarz I co z tym faktem mamy zrobić
0
@Szmulek Nie no Zieliński to jeszce mlody talent sie jeszcze rozkręci
2
@LeszekFCB Ten to byl nie do wyjebania w gadce
0
@Pawlak1992 Poprosił czapkę dla syna i wpierdolil ja do torby xdxdxdxd
0
@Barcafan2020 Dobry film z perspektywy kilku postaci warto sie wybrac
0
@Barceloniarz987 Messi i spółka to moga sobie drineczki spijać tamte trofea to żadne trofea
0
@messi33 Fermin to nie Messi ani Yamal kogoś trzeba poświęcić a jeżeli ktoś wykłada takie.pieniadze jeżeli to trzeba brać i ratować budżet
2
Już parę lat temu proponowali 100 Baniek za Fatiego i wszyscy tu wiedza jak to sie skończyło
0
@ArterkHD Jeżeli czujesz ze to ta to sie nie zastanawiaj tylko rob co ci w sercu lezy
0
@Ojciec5tkidzieci Tam po tym udarze mózg mu wypaliło strasznie
0
@JohnKennedy A Barcelona nie trenowała też takich zagran
0
@mkord Najlepiej to za darmo w tv trwam
0
@Popitek12 Waldek Kiepski
0
@partymaker Trzeba tylko zrozumieć w jakim położeniu jest Barcelona i wszystko by było jaśniejsze
2
@JohnKennedy Kobieta
0
@Hshdhrhdh Oj ja cie rozumiem kiedys mama mnie zaprosiła na goloneczkę z kapusta i piwkiem jak już zasiadłem do stołu i został mi podany obiadek a mama podaje piwo i jej sie pojebało i kupiła bezalkoholowe mam do teraz traumę
2
@Eklerek oby efekt Bednarka i Kiwior nie dal Porto spadku
0
@Szmulek A czemu niby ma sie zapowiadać goleadorem ????
0
@Gaz Ciężko sie zgodzić Messi w wieku 18 lat w 38 meczach strzelił 9 goli
1
@BORO_12 bo sie uwaliło komus Na oczy i nawet jak Arajuo zagra dobrze i tak bedzie problem
2
Irytuje Yamal delikatnie mówiąc
1
Proszę państwa siadamy głęboko w fotelach i zapinamy pasy jak by to powiedział Twarowski Andrzej
0
@ViscaelBarca2007 Teraz widać jak Fati trenował ze Flick go nie wystawiał dziadek leniwy i tyle
3
@Derean 19:30 źle 14 źle 21 zle hahahaha Polacy wszystko przeszkadza
0
@cules100pro Tu większość jak by od wczoraj kibicowała Barcelonie i myśli ze z tego syfu po ost zarządzaniu wyjdzie sie w rok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Lanosss Jprdl ale byliśmy w głównie maskara aż ciarki przechodzą jak sie patrzy na ten skład