mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Bierz jedno po 2 wroc jak obalisz 1
2
@Piotrek1993 Bawi sie i korzysta z życia co w tym zlego
0
@Zoker To odkryłeś Amerykę
0
Komentarz usunięty
8
Flick dzwoni do Marcusa i mówi słuchaj mordo czy ty jesteś gotow na to vo zrobiłem z Raphinia jeżeli tak to możesz tu przyjść
3
@BulaKG Chłopie ale ty nie myl klubu który zajebiscie stoi finansowo z Barcelona jprdl
0
@APTAPT Zdecydowanie zasługuje
3
@Faro Mi kompletnie nie siedza te koszulki ale ile ludzi tyle opini czekam na wyjazdowa
1
@Lanosss Dokładnie przyleci po i nikt nie powinien mu nic zarzucać ze nie przybyl
0
@BorzyKrzys Kubica to tylko sam sobie zablokował starty w F1
0
@Marcelinho132 A co zrobił z pogrzebem ?
0
Wilk z wall street była tam scena jak DiCaprio dyma gościa który kupuje akcje firmy a reszta sie temu przygląda i slucha jak to robi mistrz bajery heheh właśnie to zrobił z Barcelona Nico
0
@MessiForeverTheBest Z tym co Barca ma tomoze jedynie isc do zabki po hot doga
0
@Ibunk Zdecydowanie poczekam również na wyjazdowa
15
@Roobo A Warszawiaki dalej sie dają dymać uśmiechniętemu tam to brygada jest kozacka
4
Ale chujowi musiało to ciężko przyjść jak musial dać zielone światło Laporcie
1
@John_Doe Gościu sie nadaje do Choroszczy
0
@mientusek1407 A tu przyznam rację Barcelona tez chciała budować drużynę na nazwiskach kiedyś i było jak było
14
@mientusek1407 Spokojnie nowy trener nie zbuduje drużyny w 2 meczach nie ma co sie naśmiewać czas pokaże
0
@adamek20151 Niestety nie mogę dla ciebie tego zrobić
2
Z całym szacunkiem do Roberta ale miło jak by zwolnił kontrakt i poszedł już na emeryturkę
0
@adamek20151 Dla.mnie kozak serial uwielbiam Toma Hardy i wiadomo Guy Richie reżyser wybitny kina gangsterskiego oglada sie ten serial wybitnie
0
@Arden Daj daj daj daj daj daj daj
4
@blakkudium Co sie na końcu podpalił bank pampers w przerwie zmieniony
1
@Roobo Gościu jest kotem w tym co robi
0
@Coutinho007 Ty mi chłopie Gomesa Andre nie obrażaj
1
@Gibbon_FCB Boli wielki stano
0
@ShawnC No nie stety Dembele. Mistrz francji , puchar Francji Liga mistrzów i krol strzelców ligi francuskiej jak by nie patrzeć to jemu sie za ten sezon należy
0
@ShawnC Sorry ale zlota pilka mu sie nie należy
0
@pluszek On zawsze był odklejony ale dla wyborców to dobrze przynajmniej wiedzą jakie zdanie mają o mniejszych miastach i wsiach KO