0

Prawda taka ze jak odejdzie Martinez a Barca coś wygra i Flick to poukłada znow to każdy bedzie mial wyjebane na koniec sezonu na odejście Hiszpana

1

@tomek8756 I tak już jest Prezydentem dłużej niż 2 godziny

0

@Encore Język faktów

0

@michaleu W marcu wykupiłem na c+ urodziny na 1 rok za 45 zł

1

@mordini123 Belweder wódeczka wysmienita

0

@Szczygiel06 Oczywiście

1

@norbi77 Zdecydowanie beznadziejny jeszcze moze godzina to sie broni ale 2 połowa to tragedia

2

@Safrani zdecydowanie moment z nożem mocny

0

@beter2 Widać jak zapierdalał u Flicka

2

I cyk wyjazdowa zakupiona

1

Komentarz usunięty

0

@mateusz33 Chyba panowie dałem sie nabrać miglo mi na Facebook

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Salchent Jak sie rządziło jak chciało to tak teraz jest

0

@Kgorecki2500 koleś chyba nie wie po ile małpka a 200 to już w ogóle

0

@Frimpong Neymar ostatnie pokolenie Brazoli ale Roni to kwintesencja magi futbolu

0

Komentarz usunięty

0

@arsenallondyn0 Ale kombo zbiera żniwo

0

@Pablozeusz Coś w tym jest

1

@Kgorecki2500 Ja to sie od zawsze zastanawiałem co za debil wymyślił dubbing do filmów a szczególnie horrorów

1

@MsBarca Jak to sie trzeba nudzić by odpalic piłkę kobieca to zawsze sie zastanawiam

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 Legenda. spoczywaj w spokoju

1

@NeroTFP1 ja 2 miesiące 450 zł dwoje dzieciaków komp chodzi do rana i tv itp przed podwyzka płaciłem za 2 miechy 350

0

@MagdJanko Spokojnie 1 mezcz 16 sierpnia rejestracja trwa 24 godziny na dobę szwagry ogarniać potrafią

2

@JohnKennedy José Arcadio Morales

2

@blakkudium Romano to ten sam co pisał że Nico na 150% przychodzi ?

0

@Lewandinho A widziałeś kiedyś wypożyczenie bez opłaty?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 A najgorsze że nie widać by ktoś byl co zna sie na zarządzaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?