mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda taka ze jak odejdzie Martinez a Barca coś wygra i Flick to poukłada znow to każdy bedzie mial wyjebane na koniec sezonu na odejście Hiszpana
1
@tomek8756 I tak już jest Prezydentem dłużej niż 2 godziny
0
@Encore Język faktów
0
@michaleu W marcu wykupiłem na c+ urodziny na 1 rok za 45 zł
1
@mordini123 Belweder wódeczka wysmienita
0
@Szczygiel06 Oczywiście
1
@norbi77 Zdecydowanie beznadziejny jeszcze moze godzina to sie broni ale 2 połowa to tragedia
2
@Safrani zdecydowanie moment z nożem mocny
0
@beter2 Widać jak zapierdalał u Flicka
2
I cyk wyjazdowa zakupiona
1
Komentarz usunięty
0
@mateusz33 Chyba panowie dałem sie nabrać miglo mi na Facebook
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Salchent Jak sie rządziło jak chciało to tak teraz jest
0
@Kgorecki2500 koleś chyba nie wie po ile małpka a 200 to już w ogóle
0
@Frimpong Neymar ostatnie pokolenie Brazoli ale Roni to kwintesencja magi futbolu
0
Komentarz usunięty
0
@arsenallondyn0 Ale kombo zbiera żniwo
0
@Pablozeusz Coś w tym jest
1
@Kgorecki2500 Ja to sie od zawsze zastanawiałem co za debil wymyślił dubbing do filmów a szczególnie horrorów
1
@MsBarca Jak to sie trzeba nudzić by odpalic piłkę kobieca to zawsze sie zastanawiam
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 Legenda. spoczywaj w spokoju
1
@NeroTFP1 ja 2 miesiące 450 zł dwoje dzieciaków komp chodzi do rana i tv itp przed podwyzka płaciłem za 2 miechy 350
0
@MagdJanko Spokojnie 1 mezcz 16 sierpnia rejestracja trwa 24 godziny na dobę szwagry ogarniać potrafią
2
@JohnKennedy José Arcadio Morales
2
@blakkudium Romano to ten sam co pisał że Nico na 150% przychodzi ?
0
@Lewandinho A widziałeś kiedyś wypożyczenie bez opłaty?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 A najgorsze że nie widać by ktoś byl co zna sie na zarządzaniu