mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chlopaki płakali a Laporta szef opanowany heheeh
1
@Jonyx Oni mają wyjebane a ty sie martwisz kierownik więcej luzu pozdrawiam i miłego piąteczka
0
@Faro I to jest myśl
0
@Faro No i co my mamy z tym faktem zrobic ???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Komentarz usunięty
4
@KibicBarcy84 Marka marką ale tam w lidze to 130 piłkarzy jeszcze nie jest zarejestrowanych to chyba noe wina samych klubów a również zarządzania liga
2
@patrykzmc2000 oby nie
0
@manero Dokładnie trochę więcej obiektywności Dembele należy sie jak najbardziej Yamal bardziej pchany bo mlody niech poczeka troszkę
0
@FcPortoFan1999 To by nic nie dało
8
@MOLESTA zero odwagi obsrany i musial coś wrzucić bo pewnie doszło do niego ze juz wiedzą kim jest
0
@Faro Ja tam żadnych zmian na lepsze nie widzę
0
@Bocheno1 grupa rezerwy szła do cywila a jedna panna płakała
7
Właśnie przyszła wyjazdowa koszulka meczowa ależ ona jest piękna
0
@Czajka90 Czekaj zapytam żonę editi lubi
14
W tamtym roku jak przejebalismy z Monaco to tu Flicka grzebali tak przypomnę
1
Fermin dobry mecz coś czuję ze pojdzie za 70 do MANu
0
To są te detale oby tak onpunkty ale tego nam brakowało panowie
0
@Goralkov dla tego lewy powinien wchodzić w 60 minucie
1
@tbas Ty tak na poważnie ?
0
@greedo Nie. nie bedzie
1
@GeneralXavi Bardzo dobre kino ostatnio odświeżyłem 1 i 2
0
@Popitek12 A kogo to obchodzi
2
@clyde Tam to powinni zamknąć stadion i tych młodych silny ludzi zabierać autobusami na Ukrainę do walki o swoją ojczyznę
0
@partymaker Ale tompewnie też było spowodowane peselem moze no nie wiem też sie prowadził dobrze. Ja osobiście mam zdanie ze lewy powinien opuścicie Barcelone teraz i szacunek mu za te 3 lata ale nigdy nie byłem jego fanem ale co oddał Barcelonie zawsze sie zapisze w historii
1
@dmcteam canal plus wykup na urodziny platformy 45 zł Do kwietnia
4
Ibra też byl potworem fizycznym ale wieku nie oszukasz to ze Lewy wyglada dobrze to nie znaczy ze w środku organizm nie mówi powoli dość
0
@Azi No nie wydaje mi sie ale ok było minęło czasu sie nie cofnie i nie ma co gdybać aby Barcelona była piękna w tym sezonie również pozdrawiam
0
@VeB 1899 Nie ma sensu drążyć ten temat bo chlopa nie ma od dłuższego czasu i u nas zarabiał w chuj siana jak na siebie dlatego bardziej sie opłacało rozwiązać kontrakt niż trzymac go w klubie
0
@Azi Patrząc na to ze po czasie chciał wracać do Barcelony i nawet dogadać sie z Bartomeu to nie koniecznie odchodził z klubu bo sie dział burdel ale wiadomo tylko oni wiedzac co i jak i dlaczego sie pożegnali