2

Chlopaki płakali a Laporta szef opanowany heheeh

1

@Jonyx Oni mają wyjebane a ty sie martwisz kierownik więcej luzu pozdrawiam i miłego piąteczka

0

@Faro I to jest myśl

0

@Faro No i co my mamy z tym faktem zrobic ???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty

4

@KibicBarcy84 Marka marką ale tam w lidze to 130 piłkarzy jeszcze nie jest zarejestrowanych to chyba noe wina samych klubów a również zarządzania liga

2

@patrykzmc2000 oby nie

0

@manero Dokładnie trochę więcej obiektywności Dembele należy sie jak najbardziej Yamal bardziej pchany bo mlody niech poczeka troszkę

0

@FcPortoFan1999 To by nic nie dało

8

@MOLESTA zero odwagi obsrany i musial coś wrzucić bo pewnie doszło do niego ze juz wiedzą kim jest

0

@Faro Ja tam żadnych zmian na lepsze nie widzę

0

@Bocheno1 grupa rezerwy szła do cywila a jedna panna płakała

7

Właśnie przyszła wyjazdowa koszulka meczowa ależ ona jest piękna

0

@Czajka90 Czekaj zapytam żonę editi lubi

14

W tamtym roku jak przejebalismy z Monaco to tu Flicka grzebali tak przypomnę

1

Fermin dobry mecz coś czuję ze pojdzie za 70 do MANu

0

To są te detale oby tak onpunkty ale tego nam brakowało panowie

0

@Goralkov dla tego lewy powinien wchodzić w 60 minucie

1

@tbas Ty tak na poważnie ?

0

@greedo Nie. nie bedzie

1

@GeneralXavi Bardzo dobre kino ostatnio odświeżyłem 1 i 2

0

@Popitek12 A kogo to obchodzi

2

@clyde Tam to powinni zamknąć stadion i tych młodych silny ludzi zabierać autobusami na Ukrainę do walki o swoją ojczyznę

0

@partymaker Ale tompewnie też było spowodowane peselem moze no nie wiem też sie prowadził dobrze. Ja osobiście mam zdanie ze lewy powinien opuścicie Barcelone teraz i szacunek mu za te 3 lata ale nigdy nie byłem jego fanem ale co oddał Barcelonie zawsze sie zapisze w historii

1

@dmcteam canal plus wykup na urodziny platformy 45 zł Do kwietnia

4

Ibra też byl potworem fizycznym ale wieku nie oszukasz to ze Lewy wyglada dobrze to nie znaczy ze w środku organizm nie mówi powoli dość

0

@Azi No nie wydaje mi sie ale ok było minęło czasu sie nie cofnie i nie ma co gdybać aby Barcelona była piękna w tym sezonie również pozdrawiam

0

@VeB 1899 Nie ma sensu drążyć ten temat bo chlopa nie ma od dłuższego czasu i u nas zarabiał w chuj siana jak na siebie dlatego bardziej sie opłacało rozwiązać kontrakt niż trzymac go w klubie

0

@Azi Patrząc na to ze po czasie chciał wracać do Barcelony i nawet dogadać sie z Bartomeu to nie koniecznie odchodził z klubu bo sie dział burdel ale wiadomo tylko oni wiedzac co i jak i dlaczego sie pożegnali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?