mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Andi18 DziekinBogu niech sobie trochę chlopaki odpoczna
0
Komentarz usunięty
1
@majkel95 Jak w Państwie kurwy rządzą to porzadny alfons sie przyda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcafan2020 60/40 dla Nawrockiego
0
@wyrek Zdecudowanie pewnie na Głowę
0
@Matheu12 Tah to klocek straszny
0
@Deathwing112 Ta jutro będą latały memy
0
@Starrk Dobrze mówisz
0
@natanvip I jeszcze debilny usmiech to na pewno prowadzi w tym temacie
0
@mekston I bardzo dobrze
0
@kulek22 Co prawda to prawda ale bez przesady
0
Już jeden byl brany za kozaka i dostal wysoki kontrakt a każdy wie jak sie skończyło
6
Komentarz usunięty
0
@Konradowskyy I bardzo kurde dobrze
0
@Macior79 Podobno ma zarabiać w ost sezonie 26 mln euro
1
@DzizuSS Ale zeszła by jego pensja w ost sezonie która będzie zajebiscie wielka
0
@Ramon_Villaverde Ciekawy obie walczą o utrzymanie a Atletico i benis o pietruszke
0
@zadafcb Myślałem że przywitali ho chlebe i solą i wódeczka oczywiście
3
@waletpl Olmo do Dinama przeniósł się z Barcelony jak i Eric stawiał pierwsze kroki w Barcelonie dopiero później Citi
0
@Firestone my ost czy z nim czy bez niego to tracimy luźno 2 bramki
0
@MessiSuarezNeymar Pewnie ogarniał donpozna towar dla Tuska
0
@Misugi14 Zawsze możesz nie ogladac i wlaczyc sobie powtórkę o 20 hehhe
0
@Lucerfi Naturalnie ze jestem za kara śmierci
0
@draxidox Dokładnie zajebał w nogi Argentyczyka
1
@Pawlak1992 Kibic klubu nawet nie potrafi zaplacic 50 zł by zobaczyć 2 mecze ewentualnie final tylko liczyć za darmo ????
0
Tu ci co piszą że Stegen chujowo się zachował przy bramce no chyba maja jakieś braki umysłowe. Niemiec bez szans
0
@michal2007 Dziś synowi kupwalem Hiszpani Yamala na stronie Adidas różnica stronami jest ogromna na Adidas od wyboru do kolory z Nr piłkarzy i nazwiskami
0
@michal2007 Niestety w Nike nie ma Nazwisk na plecach nie wiadomo czemu
0
@michal2007 Kupywalem w domowych barwach