1

@Andi18 DziekinBogu niech sobie trochę chlopaki odpoczna

0

Komentarz usunięty

1

@majkel95 Jak w Państwie kurwy rządzą to porzadny alfons sie przyda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barcafan2020 60/40 dla Nawrockiego

0

@wyrek Zdecudowanie pewnie na Głowę

0

@Matheu12 Tah to klocek straszny

0

@Deathwing112 Ta jutro będą latały memy

0

@Starrk Dobrze mówisz

0

@natanvip I jeszcze debilny usmiech to na pewno prowadzi w tym temacie

0

@mekston I bardzo dobrze

0

@kulek22 Co prawda to prawda ale bez przesady

0

Już jeden byl brany za kozaka i dostal wysoki kontrakt a każdy wie jak sie skończyło

6

Komentarz usunięty

0

@Konradowskyy I bardzo kurde dobrze

0

@Macior79 Podobno ma zarabiać w ost sezonie 26 mln euro

1

@DzizuSS Ale zeszła by jego pensja w ost sezonie która będzie zajebiscie wielka

0

@Ramon_Villaverde Ciekawy obie walczą o utrzymanie a Atletico i benis o pietruszke

0

@zadafcb Myślałem że przywitali ho chlebe i solą i wódeczka oczywiście

3

@waletpl Olmo do Dinama przeniósł się z Barcelony jak i Eric stawiał pierwsze kroki w Barcelonie dopiero później Citi

0

@Firestone my ost czy z nim czy bez niego to tracimy luźno 2 bramki

0

@MessiSuarezNeymar Pewnie ogarniał donpozna towar dla Tuska

0

@Misugi14 Zawsze możesz nie ogladac i wlaczyc sobie powtórkę o 20 hehhe

0

@Lucerfi Naturalnie ze jestem za kara śmierci

0

@draxidox Dokładnie zajebał w nogi Argentyczyka

1

@Pawlak1992 Kibic klubu nawet nie potrafi zaplacic 50 zł by zobaczyć 2 mecze ewentualnie final tylko liczyć za darmo ????

0

Tu ci co piszą że Stegen chujowo się zachował przy bramce no chyba maja jakieś braki umysłowe. Niemiec bez szans

0

@michal2007 Dziś synowi kupwalem Hiszpani Yamala na stronie Adidas różnica stronami jest ogromna na Adidas od wyboru do kolory z Nr piłkarzy i nazwiskami

0

@michal2007 Niestety w Nike nie ma Nazwisk na plecach nie wiadomo czemu

0

@michal2007 Kupywalem w domowych barwach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?