mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wina murawy heheh xd
1
Lewy " Pernambucno" hehe
0
@MarioVeB! Bo jest przeciętnym piłkarzem
1
@Hushovt Red Bull kokos
0
@Munio Zależy ile zarabiasz i jakie gusta ma partnerką ja płaciłem 10 lat temu 2000 zł i żona była bardzo zadowolona ale wiadomo inne czasy były xd
0
@Hasszz Hubie ratuje Halloween
0
Panowie jak oceniacie Kartę walk ksw 55 warto wykupić ??
0
@Cules11 i od 16 zaczynamy pić xd
9
@Jersi Z filmu "Ucieczka do Zwycięstwa"
0
@MASTURBINHO pięknie
0
@RobsonPL Fati jak Suarez bodajże z Atletico Madryt
0
@azysko hahah no tak xd
0
@LionelM95 sanepid wystawiał mu zaświadczenie czy coś takiego
0
@LionelM95 Mój kolo z pracy również miał koronę też brak węchu i smaku 14 dni na kwarantannie odosobniony i 14 dni kwarantanny zapobiegawczej heheh
2
Za gryzła Trincao i by było elegancko
0
@MESSIah16 a zagrał tylko w 3 filmach
0
@FafitFCB a to grypa jeszcze istnieje ?
1
@barcelonaLM ciekawe ile ludzi na świecie przeszło grypę
2
@NeroTFP Pamiętam tamten początek sezonu teraz to większość sezonowcy jak idzie to Kibice pełną gębą a jak już coś nie tak to wiadomo co się dzieje na La Rambali
0
@ToWinaSedziego Suarez grał tylko 20 min panowie
0
@FilipeX 21:11:2015 0:4 coś pięknego
0
@NaFazieHitman racja czytałem gdzieś to wcześniej o tych płacach ale z drugiej strony też dawali dużo za duże wynagrodzenie niektórym piłkarzom
1
@magic10 helikopter w ogniu
0
@RosjaninBut a to się zgodzę
0
Teraz jak by BARCA strzeliła 5 bramek to by się i tak gadało że aaaaa Elche itp wydaje mi się że niektórzy szukają miodu wiadomo gdzie...
0
@kiper09 to jest Mecz o pietruszkę trochę optymizmu
6
Po paru treningach ludzie płaczą że nie ma rewolucji w grze hahahahahhahahahaah żałosne masakra
1
@MesQueUnClub96 to zaproś go do tańca
0
Ahhh jeszcze 1 nocka i wolne zaleta 4 brygad
0
@Explode aż się łezka w oku zakręciła :)