0

Wina murawy heheh xd

1

Lewy " Pernambucno" hehe

0

@MarioVeB! Bo jest przeciętnym piłkarzem

1

@Hushovt Red Bull kokos

0

@Munio Zależy ile zarabiasz i jakie gusta ma partnerką ja płaciłem 10 lat temu 2000 zł i żona była bardzo zadowolona ale wiadomo inne czasy były xd

0

@Hasszz Hubie ratuje Halloween

0

Panowie jak oceniacie Kartę walk ksw 55 warto wykupić ??

0

@Cules11 i od 16 zaczynamy pić xd

9

@Jersi Z filmu "Ucieczka do Zwycięstwa"

0

@MASTURBINHO pięknie

0

@RobsonPL Fati jak Suarez bodajże z Atletico Madryt

0

@azysko hahah no tak xd

0

@LionelM95 sanepid wystawiał mu zaświadczenie czy coś takiego

0

@LionelM95 Mój kolo z pracy również miał koronę też brak węchu i smaku 14 dni na kwarantannie odosobniony i 14 dni kwarantanny zapobiegawczej heheh

2

Za gryzła Trincao i by było elegancko

0

@MESSIah16 a zagrał tylko w 3 filmach

0

@FafitFCB a to grypa jeszcze istnieje ?

1

@barcelonaLM ciekawe ile ludzi na świecie przeszło grypę

2

@NeroTFP Pamiętam tamten początek sezonu teraz to większość sezonowcy jak idzie to Kibice pełną gębą a jak już coś nie tak to wiadomo co się dzieje na La Rambali

0

@ToWinaSedziego Suarez grał tylko 20 min panowie

0

@FilipeX 21:11:2015 0:4 coś pięknego

0

@NaFazieHitman racja czytałem gdzieś to wcześniej o tych płacach ale z drugiej strony też dawali dużo za duże wynagrodzenie niektórym piłkarzom

1

@magic10 helikopter w ogniu

0

@RosjaninBut a to się zgodzę

0

Teraz jak by BARCA strzeliła 5 bramek to by się i tak gadało że aaaaa Elche itp wydaje mi się że niektórzy szukają miodu wiadomo gdzie...

0

@kiper09 to jest Mecz o pietruszkę trochę optymizmu

6

Po paru treningach ludzie płaczą że nie ma rewolucji w grze hahahahahhahahahaah żałosne masakra

1

@MesQueUnClub96 to zaproś go do tańca

0

Ahhh jeszcze 1 nocka i wolne zaleta 4 brygad

0

@Explode aż się łezka w oku zakręciła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?