matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ja panikowałem ze Bayern nie strzeli i po kuponie
1
Barca nie przegra i wygram stówkę. Mam nadzieje że dadzą dzisiaj radę :)
0
Obie strzela w meczu Bayernu. Dawać Bawarczycy!
4
@Who_you_mam Śmiesznie by wyszło jakby Cristiano świętował 1000 gola a chwilę wcześniej Messi wygrał drugi raz MŚ z Arg.
0
@Aequlibre Napaliłem się na ten transfer. Gwiazda z drugiej ligi o wielkim potencjale :)
1
@Aequlibre Oglądam kompilację! WOW ALE GOŚĆ WYMIATA!
1
@Aequlibre Ok obejrzę jak na YT gra :)
0
@Rastafarnianin Obstawiam coś podobnego jak z Bernalem
0
Skąd taka duża wartość Yeamaya Hernandeza? 25 baniek na transfermarkt wyceniany a całe Deportivo tyle co on.
0
@Konradowskyy Co odwalił? Raphinha zastąpił go w kryciu i odpuścił.
7
@Giwera Gdzieś czytałem że nie którzy chyba krytycy filmowi myśleli że on faktycznie jest chory.
1
@Konradowskyy Tak się z niego śmiejecie ale solidnie gra po powrocie i już nas dwa razy uratował golami i 3 pkt.
2
@barcanawieki na pewno
2
Zdobyli 2 pkt w eliminacjach i jada na mundial jaja
0
Szwecja xG ponad 0.6 Polacy 0.3 dziwne
1
@majkiii ale nie raz przesadza i jest cringe
0
50 największych talentów na świecie. Jak Wam się lista i miejsca podobają?
https://www.goal.com/en/lists/nxgn-2026-best-teenage-wonderkids-football/blt2f8486395140dacd
0
@Bzyczekk Delti?
2
@Filipem Był Musiala i nie ma Musiali ;(
https://prnt.sc/khNM8FP9OP_F
1
@Filipem Ja go sprzedałem z wielkim bólem serca ale City zaoferowało ogromne pieniądzę i dzięki temu sprowadziłem jedno z moich marzeń transferowych.
https://prnt.sc/SiqdXaUSl3IN
0
Jak Wam się podoba kadra City i pierwsza 11 City u mnie w Fma? Nieźle odlecieli z transferami :)
https://prnt.sc/P7l-x-RhhIRh
0
Caicedo jest na poziomie Kante w prime czy to jeszcze nie ten kaliber?
0
Nie wierzę w to że Leo się nie skusi zagrać jak mundial za 2 miesiące i bez presji będzie grał jak wygrali 4 lata temu
1
@Kapitan9 Haaland
4
@macio_944 Był świetnym zmiennikiem zawsze dawał radę.
0
@LAMC_10 To tak jak ja :)
0
Wolicie ogólnie w Barcy 4-3-3 - DM czy 4-2-3-1?
0
@LjakRoberciik Też się zdziwiłem prawie gościa nie kojarzę.
0
@urbipl taktyk. .
0
@CLS63AMG Tak zgadzam się. Bardzo to słabe było. Powinni zakończyć na serialu.