1

A ja panikowałem ze Bayern nie strzeli i po kuponie

1

Barca nie przegra i wygram stówkę. Mam nadzieje że dadzą dzisiaj radę :)

0

Obie strzela w meczu Bayernu. Dawać Bawarczycy!

4

@Who_you_mam Śmiesznie by wyszło jakby Cristiano świętował 1000 gola a chwilę wcześniej Messi wygrał drugi raz MŚ z Arg.

0

@Aequlibre Napaliłem się na ten transfer. Gwiazda z drugiej ligi o wielkim potencjale :)

1

@Aequlibre Oglądam kompilację! WOW ALE GOŚĆ WYMIATA!

1

@Aequlibre Ok obejrzę jak na YT gra :)

0

@Rastafarnianin Obstawiam coś podobnego jak z Bernalem

0

Skąd taka duża wartość Yeamaya Hernandeza? 25 baniek na transfermarkt wyceniany a całe Deportivo tyle co on.

0

@Konradowskyy Co odwalił? Raphinha zastąpił go w kryciu i odpuścił.

7

@Giwera Gdzieś czytałem że nie którzy chyba krytycy filmowi myśleli że on faktycznie jest chory.

1

@Konradowskyy Tak się z niego śmiejecie ale solidnie gra po powrocie i już nas dwa razy uratował golami i 3 pkt.

2

@barcanawieki na pewno

2

Zdobyli 2 pkt w eliminacjach i jada na mundial jaja

0

Szwecja xG ponad 0.6 Polacy 0.3 dziwne

1

@majkiii ale nie raz przesadza i jest cringe

0

50 największych talentów na świecie. Jak Wam się lista i miejsca podobają?

https://www.goal.com/en/lists/nxgn-2026-best-teenage-wonderkids-football/blt2f8486395140dacd

0

@Bzyczekk Delti?

2

@Filipem Był Musiala i nie ma Musiali ;(

https://prnt.sc/khNM8FP9OP_F

1

@Filipem Ja go sprzedałem z wielkim bólem serca ale City zaoferowało ogromne pieniądzę i dzięki temu sprowadziłem jedno z moich marzeń transferowych.

https://prnt.sc/SiqdXaUSl3IN

0

Jak Wam się podoba kadra City i pierwsza 11 City u mnie w Fma? Nieźle odlecieli z transferami :)

https://prnt.sc/P7l-x-RhhIRh

0

Caicedo jest na poziomie Kante w prime czy to jeszcze nie ten kaliber?

0

Nie wierzę w to że Leo się nie skusi zagrać jak mundial za 2 miesiące i bez presji będzie grał jak wygrali 4 lata temu

1

@Kapitan9 Haaland

4

@macio_944 Był świetnym zmiennikiem zawsze dawał radę.

0

@LAMC_10 To tak jak ja :)

0

Wolicie ogólnie w Barcy 4-3-3 - DM czy 4-2-3-1?

0

@LjakRoberciik Też się zdziwiłem prawie gościa nie kojarzę.

0

@urbipl taktyk. .

0

@CLS63AMG Tak zgadzam się. Bardzo to słabe było. Powinni zakończyć na serialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?