matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie może uznać tego gola
0
@Goralkov Przecież cały czas chodzi skrzydłem tam i z powrotem
0
Mówię do żony że będzie na pewno słupek no i trafiłem
0
Szkoda że bez Araujo :(
2
Kurde i znowu te uczucie przed pon i pracą. Człowiek leży w łóżku i myśli że jutro od nowa...
1
@Ramon_Villaverde 5-5 było.
0
@ShawnC goooooooooool
0
@ShawnC 1-1 Verona gra od 12 minuty w 10 ale wyrównali z karnego
0
Athletic o Oviedo obie strzelą i wygrana Parmy. Za 23 zł kupon do wygrania 100. Już blisko powodzenia
0
Di marco to chyba zaraz pobije jakiś rekord asyst w 1 sezonie Serie A. Już ma 14...
1
@Kubajnos345 raczej 99.9
0
Co to za głupie zmienianie belki w trakcie konkursu.
0
@Litman Właśnie się zastanawiałem czy pobije rekord Lewego ale tylko chyba kontuzja może go zatrzymać.
2
@FCB24 Ale jak Barca z Pedrim kontroluje środek pola i Barca wygrywa to o Frenkiem nikt nie wspomni... Faktycznie zawsze jak jest porażka to głównie on obwiniany.
1
Dawać parę czerwonych dla nas i walkower 3-0 hehe
0
@directedbyfcb właśnie o tym piszę....
1
Ja napiszę o Balde jak ktoś kiedyś o Dani Alvesie. On jest dobry w obronie ale musi się w niej znajdować.....
1
Problemem nie są nasi obrońcy tylko ekstremalnie wysunięta linia obrony!!!!!!!
1
@bari_94 ta linia obrony już się robi żałosna. Nie winilbym obrońców tylko Flicka
2
Odszedł Laporta i od razu takie dziadostwo
1
@kanver_ to w nim imponuje że tak gra słabsza noga
0
@Vegeta88 inny mecz ogladasz
0
@Chudini123 Bardzo bym tego chciał :)
0
@Laminedependencia Ja mam właśnie wrażenie że jak oglądam mecze że Balde ciężki do przejścia ale zawsze mu się dostaje że niby słaby w defensywie.
0
@dzefrej234 Pomnik sobie postaw tej depresji.
1
@kamillek88 Wybitny może nie ale uzdolniony. Sam w wywiadzie mówił że ludzie zapominają o tym jak gra bo patrząc na jego waleczność i charakter
1
@Kapitan9 Raczej bez większych szans ale kibicuje mu
1
@Rupert_Haubica Hehe ale ta gra była pojebana xD
0
Szkoda kurde farfocel musiał wpaść
0
@Patinka353 Akurat tutaj mu chodziło o grę w defensywie a to prawda czyszczą ładnie w tym meczu.