matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Przecież solidnie dzisiaj zagrał
0
@robsesh Tak ja wiem ale tylko to mi przychodzi do głowy czemu mieli by nie anulować tego gola
1
A nie jest czasem tak że zawodnik Celty odzyskał pilke tylko że postanowił podać na wysokość 16 metra i dlatego Var nie interweniował?
2
Był faul na pewno. Przez piłkę ostro w nogi
1
@Kapitan hawk 84 minuta
3
@Uven No właśnie Raphinha jeszcze i Roony prawie za darmo
4
Dzięki Deco mamy Joana Garcię także trochę wstrzymałbym się z wyśmiewaniem Deco.
0
@Dawidfcb1998 Wiem wyleczy się cała kariera przed nim :)
0
@JordiAlbion Samu Aghehowa
https://prnt.sc/-FOJB9D8N055
0
Czemu kibice na Camp Nou skandują często Pedriego a Yamala w ogóle?
0
Sprawdźcie sobie ostatni post Łukasza Litewki na Facebooku. Jak to możliwe że za takie traktowanie psa są takie niskie wyroki :( Po co te sądy jak można bezkarnie katować zwierzę. Ehhh
0
@Czyhrynski Yamalek trochę tej szybkości ma ale młody jest jeszcze coś da radę poprawić w tym aspekcie.
0
Czy ktoś wie jak wyłączyć to dziadostwo w MSI Center? https://prnt.sc/UPVwdwRvUCXO
0
@MessiForeverTheBest A jak to u nich kibicowsko wygląda? Mają jakiś ultrasów albo zagorzałych fanów czy raczej stypa na stadionie?
1
@MessiForeverTheBest ja ich może tylko z do Natale kojarze
1
@MessiForeverTheBest W ogóle klub widmo. Na La Rambli są nie raz dyskusje o lidze włoskiej i nigdy nie widziałem żeby ktoś o nich pisał
15
Śledzę piłkę od ponad 25 lat i co patrze na tabelę ligi włoskiej Udinese zawsze jest na miejscach od 8-12. Kiedyś nawet sprawdziłem ostatnie sezony czy nie się to wydaje ale się nie myliłem. Fenomen klub.
1
@Comentateiro Jaga kupon mi zawalila
0
A jakie mamy prawa do niego po sezonie? Jest szansa na wykup?
0
Dzisiaj sędziuje najlepszy sędzia w Hiszpanii. Rocas miał kiedyś. Chyba duże problemu zdrowotne dobrze że wrócił do sędziowania.
0
@Luciano99 Odczep się od Araujo ja go lubię. Mam nadzieje że czasy jak niszczył Viniego czy innych zawodników niedługo wrócą.
0
Budimir czy Muriqi? Kogo bardziej widzielibyscie w przyszłym sezonie na 9 u nas? A tak zupełnie serio to jako joker chciałbym jednego z nich żeby pełnił funkcję kiedyś Luuka.
1
@Veysel e tam nic. Ostatnio ladna asysta a teraz po wejściu na boisko od razu podanie na 60 metrów jak Beckham w Prime
0
@Barceloniarz987 Racja to rozgrywający grający na prawej obronie
0
Nieźle Fati nie grał w całej tak dużo a 8 bramka w lidze
0
Jakie polecacie najlepsze konto bankowe dla firm?
1
Piękny jest :)
https://prnt.sc/7Obat4W32dQY
0
Piękna informacja
2
@FCBMati10 A w którą wersję grasz? Ja polecam FM24 z dodatkiem
https://www.fmscout.com/a-increase-realism-megapack-fm24.html
0
@Katalończyk 99 Długo będziemy nic głową w mur i długo będzie 0-0 tak obstawiam