0

@partymaker Przecież solidnie dzisiaj zagrał

0

@robsesh Tak ja wiem ale tylko to mi przychodzi do głowy czemu mieli by nie anulować tego gola

1

A nie jest czasem tak że zawodnik Celty odzyskał pilke tylko że postanowił podać na wysokość 16 metra i dlatego Var nie interweniował?

2

Był faul na pewno. Przez piłkę ostro w nogi

1

@Kapitan hawk 84 minuta

3

@Uven No właśnie Raphinha jeszcze i Roony prawie za darmo

4

Dzięki Deco mamy Joana Garcię także trochę wstrzymałbym się z wyśmiewaniem Deco.

0

@Dawidfcb1998 Wiem wyleczy się cała kariera przed nim :)

0

0

Czemu kibice na Camp Nou skandują często Pedriego a Yamala w ogóle?

0

Sprawdźcie sobie ostatni post Łukasza Litewki na Facebooku. Jak to możliwe że za takie traktowanie psa są takie niskie wyroki :( Po co te sądy jak można bezkarnie katować zwierzę. Ehhh

0

@Czyhrynski Yamalek trochę tej szybkości ma ale młody jest jeszcze coś da radę poprawić w tym aspekcie.

0

Czy ktoś wie jak wyłączyć to dziadostwo w MSI Center? https://prnt.sc/UPVwdwRvUCXO

0

@MessiForeverTheBest A jak to u nich kibicowsko wygląda? Mają jakiś ultrasów albo zagorzałych fanów czy raczej stypa na stadionie?

1

@MessiForeverTheBest ja ich może tylko z do Natale kojarze

1

@MessiForeverTheBest W ogóle klub widmo. Na La Rambli są nie raz dyskusje o lidze włoskiej i nigdy nie widziałem żeby ktoś o nich pisał

15

Śledzę piłkę od ponad 25 lat i co patrze na tabelę ligi włoskiej Udinese zawsze jest na miejscach od 8-12. Kiedyś nawet sprawdziłem ostatnie sezony czy nie się to wydaje ale się nie myliłem. Fenomen klub.

1

@Comentateiro Jaga kupon mi zawalila

0

A jakie mamy prawa do niego po sezonie? Jest szansa na wykup?

0

Dzisiaj sędziuje najlepszy sędzia w Hiszpanii. Rocas miał kiedyś. Chyba duże problemu zdrowotne dobrze że wrócił do sędziowania.

0

@Luciano99 Odczep się od Araujo ja go lubię. Mam nadzieje że czasy jak niszczył Viniego czy innych zawodników niedługo wrócą.

0

Budimir czy Muriqi? Kogo bardziej widzielibyscie w przyszłym sezonie na 9 u nas? A tak zupełnie serio to jako joker chciałbym jednego z nich żeby pełnił funkcję kiedyś Luuka.

1

@Veysel e tam nic. Ostatnio ladna asysta a teraz po wejściu na boisko od razu podanie na 60 metrów jak Beckham w Prime

0

@Barceloniarz987 Racja to rozgrywający grający na prawej obronie

0

Nieźle Fati nie grał w całej tak dużo a 8 bramka w lidze

0

Jakie polecacie najlepsze konto bankowe dla firm?

1

0

Piękna informacja

2

@FCBMati10 A w którą wersję grasz? Ja polecam FM24 z dodatkiem

https://www.fmscout.com/a-increase-realism-megapack-fm24.html

0

@Katalończyk 99 Długo będziemy nic głową w mur i długo będzie 0-0 tak obstawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?