mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry deal - taki w stylu Realu - który regularnie zaczyna sprzedawać mlodych graczy z opcja pierwokupu.
Czasami oczywiscie przesadzaja - jak np. z Casemiro, gdzie mocno stracili, ale generalnie to jest dobra opcja - zwlaszcza, jezeli dzwignia z tytulu odkupienia nie jest wysoka.
Dodatkowo nie ukrywajmy - tam bedzie gral duzo wiecej, bedzie na nim ciazyc mniejsza presja, wiec zobaczymy.
0
zobacz z kim ten Urugwaj odpadl - z Koumbia, wiec odpadli z innym zespolem z CA. Jakby nie patrzec Urugwaj to obroncy tytulu.
Mimo wszystko wyszli z grupy bardzo trudnej (Anglia, Wlochy).
Zeby nei bylo - wg mnie raczej nie wygraja, bo Brazylia, Kolumbia i Argentyna sa silniejsze, ale bardziej chodzi mi o to, ze np.grajac w ME sporo mogloby namieszac,
1
teraz na CA poziom jak na ME. Kiedys na CA byly wlasciwie tylko Brazylia i Argentyna - teraz są:
1)Brazylia
2) Argentyna
3) Kolumbia - z Jamesem, Bacca, Falcao, Cuadrado, Jackson Martinez, Ospina
4) Chile - z Vidalem, Sanchezem, Bravo
5) Urugwaj - bez Suareza, ale i tak mocny
Kazdy z tychy zespolow moglby sporo manieszac w ME - co zrteszta bylo widac przy okazji ostatnich MS.
0
Bramka Ney'a nie jest kontrowersyjna - to nie ma znaczenia, czy pilka leciala do bramki czy nie. Ney popelnil blad techniczny i ręka slusznie odgwizdana. Tak samo jak obronca gdy w polu karnym popelnia blad i np. nabija sobie pilke na reke - to jest to rzut karny. Inna sprawa, ze strzeleni gola reka nawet przypadkowe jest niedozwolone - wiec tutaj za bardzo neima dyskusji.
Reka Lichsteniera to nie byl rzut karny - nie kazde dotkniecie pilki reka to jest rzut karny. Lichsteiner mial reke naturalnie ulozona przy ciele - nie robil zadnego ruchu reka do pilki - czas pomiedzy zagrana pilka a trafieniem w reke obroncy Juve tez nei byl dlugi - podyktowanie karnego wowczas byloby bledem.
0
po pierwsze nie mozna tak dodawac - gdyby wtedy strzelil na 3-1, to raczej mecz potoczytlby sie cut inaczej i nie mialby tej sytuacji na koncu spotkania
po drugie to dobrze - bo dzieki temu i Leo zostal krolem strzelcow ;)
po trzecie - po raz kolejny król strzelców LM dostanie ZP - tak jest od roku 2007 - kiedy to trofeum zgarnął Kaka.
5
tak dokładnie - co tam tryplet to nie my a Real przegrał te 23 trofea. ;)
0
To chyba przesadza los Douglasa - Montoye trzeba wypożyczyć. Przez 1 cześć sezonu mamy Dabiego i Adriano jako zapchaj dziure
0
Dobrze - nie będziemy znowu oddawać zawodników za darmo!
0
Może i nie strzelił hat tricka - ale miał udział przy wszystkich bramkach - a przy tej najważniejszej na 2-1 (kiedy Juve było rozpędzone) zrobił 90 procent roboty. Zgadzam sie co do Rakotica ale nie z Neymarem. Ney jednak mocno zawalił setkę jaka miał - strzelając sobie piłka w rękę. Do tego statystyka 10 na 16 udanych dryblingów robi swoje - to jest fantastyczny wynik.
0
Wyjątkiem są ma i me - tam sie przyznaje złotego buta i liczy sie kolejność asysty i liczba minut
0
Spokojnie - narazie maja 4 a jak wiadomo lm nie wygrywa sie co sezon. Ostatni raz wygraliśmy ja 4 lata temu. Jak wiesz ma na to wpływ wiele czynników - w tym była dodatkowa motywacja związana z brakiem trofeów w roku poprzednim
0
Bo noże poza tym piastkowaniem - tam było o krok o stratę bramki na 2-2
1
Nie wiadomo - zależy jak długo bedzie grał i jakxwiadomk w piłce wiele może sie zmienić na przestrzeni sezonu nawet - wiec nie ma co wybiegać aż tak myślami.
1
mimo wszystko to jednak Messi nakrecal nasza gre - to on byl MotM z Bayernem. W 1/8 LM to Messi gral niesamowicie z City. W 1/4 w Paryzu to Suarez byl bohaterem.
Neymar nastrzelal sporo bramek, ale jednak to Leo byl naszym liderem i pokazuja to statystyki nie tlyko goli, ale i asyst, kluczowych podan, dryblingow itp.
Messi byl tez bohaterem finalu PK. W LA Liga tez byl naszym liderem, wiec raczej Leo.
3
rok temu nie zdobylismy Pucharu Hiszpanii
0
hm na wiki jest, ze w sezonie 99/00 zagral 3 mecze w europejskich pucharach i z jakiegos powodu tego Etoo wymieniaja jako tego co ma tez 4 triumfy. Tylko sezon 99/00 to mogl byc jako jego czwarta wygrana.
0
kwestia ZP jest wlasciwie rozstrzygnieta -
no chyba, ze Portugalia zagra w elminacjach Euro z Andorą - to wtedy moze jednak nie ;)
1
troche jak Jorge Lorenzo na MotoGP - po zwyceistwach wbija flage.
4
Malo kto o tym mówi, ale kiedy bylo 1-1, Juve troche przycisnelo, ale wtedy ...
Messi minął obronce Juve i oddal strzał po którym Lusi dobił piłkę. Fajna wypowiedz Suareza po meczu, ktory wypowiedzial sie o tej sytuacji.
Swoja droga faktycznie ciekawe kto wybrał Iniestę na pilkarza meczu.
1
wszyscy trzej zostali
0
Dopiero pozniej gral w Mallorce - w sezonie 1999/200 byl pilkarzem Realu.
Inna sprawa, ze to takie wygranie LM przez Etoo jak teraz przez Douglasa.
Mam nadzieje, ze za rok rekord zostanei pobity.
0
dla Leo to juz piąte takie wyroznienie. Dla Cra czwarte.
0
Etoo zaliczyli Lm z roku 1999/2000
2
Neymat i Iago Aspas po 7 bramek
0
liczy mu sie, ze 4 - bo z Realem jeszcze 1999/2000 - chyba nawet zagral w jakims meczu wtedy ale glowy nie dam.
3
Messi, Iniesta, Xavi i Pique dołączają też do Seedorfa, Etoo którzy LM wygrali po raz 4.
6
Jest potrójna korona dla Barcelony!
Jestesmy pierwszym klubem w historii, który dwa razy zdobył potrójna koronę!
Brawo dla Leo Messiego za zapewnienie sobie 5. Złotej Piłki :)
Neymar zostal wraz z CR11 i Leo Messim ktróelm strzelców LM. Neymar zdobył też tytuł najlepszego strzelca PK wraz z Iago Aspasem.
0
Neymar ma tez 10 bramek
0
Moim zdaniem norm Messi - udział przy 3 golach i ta jego akcja po której Suarez dobijał. Wtedy w najważniejszym momencie rozerwał obronę Juventusu.
0
Nie mogli dac drugiego meczu z Iranem w niedziele, bo wtedy oczy calego swiata beda skierowane na Nasza Ekstraklase ;)