mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co by nie mowic byl piekny dzien, ale sczypta goryczy sie pojawila - i nawet nie mowie tu o 3 bramkach CR11, ale o tej wygranej Realu - bo jednak to mistrzostwo moze byc bardzo trudne do zdobycia.
1
Bayern wystawil lawke w tridnym meczu z Leverkusen - wiec na ten wynik nie ma co patrzeć.
0
No spoko, ale to sam Messi oddal tego karnego Neyowi. Neymar mogl mu powiedziec zeby strzelal, bo walczy o Pichichi, ale come on - mysle ze trofea druzynowe to jest to co w pelni ucieszy Leo.
Teraz musimy juz liczyc na wygrana z Atleti, a to moze byc piekielne trudne.
0
Narazie to nie ma co myslec o Pichichi tylko o graniu o 3pkt. Messi pokazal co sie liczy i my jako kibice tez to uszanujmy.
0
Real gra we wtorek, wiec bedzie mial dosc duzo odpoczynku. Valencia to nasza ostatnia nadzieja, ale im wiecej o tym piszemy tymc os czuje, ze Nietoperze wyjada bez punktow z Bernabeu.
0
mamy przedostatni mecz z Atleti. Ostatni gramy z Deportivo. Ale niestety moze byc jak mowisz, ze jezeli Real wygra wszystko to moze byc mistrzem.
1
w ogole jest swietnym pilkarzem, ale zachowanie jego moze denerwowac / smieszyc / ipt itd zalezy kogo oczywiscie
0
Dzieki Sergio - mogloby byc po sprawie, ale jest nadzieja.
0
bo to nie jest najwazniejsze i Messi to pokazal. Tez oczywiscie chcialem zeby MEssi go strzelal, ale pozniej zrozumialem ze to byla swietna decyzja i Messi pokazal co jest najwazniejsze.
0
tak calkiem niedawno z Celta na wyjezdzie 1-0
0
dodatkowo mielismy problemy w obronie.
0
Pamietajcie też, ze Messi jest tez 3 - kapitanem zespolu. Teraz pokazal ze zachowal sie nie tylko jak dobry koelga z druzyny, ale jak kapitan. Po odejsciu Xaviego bedzie kapitanem numer 2.
Podobnie jak w 2010 kiedy oddal karnego Ibrze (ktoremu tez wtedy nie szlo), tak teraz oddal karnego Neyowi, ktory zmarnowal wczesniej 3-4 100% okazje.
0
Pamietaj, ze MEssi jest tez 3- kapitanem zespolu. Teraz pokazal ze zachowal sie nie tylko jak dobry koelga z druzyny, ale jak kapitan.
Podobnie jak w 2010 kiedy oddal karnego Ibrze (ktoremu tez wtedy nie szlo), tak teraz oddal karnego Neyowi, ktory zmarnowal wczesniej 3-4 100% okazje.
10
Messi dzisiaj po raz pierwszy w karierze strzelił bramkę w 46 minucie.
Poza tym nie strzelał jeszcze tylko w 3 minutach: 1,2 i 69.
Choc widzialem niektore zrodla, ktore podawaly ze w 69 tez strzelal, jednak sam nie moglem znalezc takiej bramki.
0
no to jest remis - obaj by zostali Pichichi i dostlaiby Zloteog Buta, ale Grzmot bedzie zmotywowany, wiec zobaczymy.
1
Inna ciekawostka, to że Messi duzymi korakmi zbliza sie do rekordu bramek ligi francuskiej.
Rekordzista jest Delio Onnis - 299 goli. Messi ma obecnie 283, czyli juz tylko 16 mniej.
0
zobaczymy - teraz mamy tylko jeden teoretycznie bardzo latwy mecz- Deportivo u siebie. Kazde inne spotkanie to wcale nie musi byc tyle bramek trio MSN, ale faktycznie ten mecz daje nadzieje, ze moze dociagna.
3
tutaj sa te mecze:
UD Las Palmas 0–8 Barcelona (25 October 1959)[75]
UD Almería 0–8 Barcelona (20 November 2010)[75]
Cordoba 0-8 FC Barcelona (02 May 2015)
1
zreszta wygrana z Cordoba to wyrownanie rekordu ligi pod wzgledem najwyzszego zwyciestwa na wyjezdzie. Dotychczas rekord nalezal do Barcelony (8-0 z Almeria)
0
nie ma co porownywac. Messi oddal karnego juz drugi raz - po raz pierwszy zrobil to w CdR. Za kazdym razem z usmiechem na ustach.
W obu rpzypadkach kiedy CR11 nie wykonywal karnego to:
- najpierw wielka klotnia z Alonso o karnego
- pozniej decyzja Ramosa o tym, a pozniej atak Mourinho na Ramosa.
Dot ego oddanie karnego w takim momencie sezonu, ze zostaly 3 kolejki do konca i to moglaby byc bramka na wage Pichichi - wielkie brawa dla Leo.
2
Wazne rotacje ze strony Lucho -wszystkei zmiany zrobione do 70 minuty.
0
Ronaldo tez oddal karnego Ramosowi.
Wtedy jak oddal Alonso to byl jego 1 sezon w Realu, wiec tez ciut inna pozycja, ale zaraz by prawie pobil Xabiego za to.
0
wlasnie moze dzis Real dostac karnego - juz od 3 spotkan nie dostali zadnego.
0
Ronaldo oddal wtedy karnego -byl na boisku. Poznie Mou byl zly ze to nei CR11 podszedl.
Dodatkowo raz w pierwszym sezonie jego gry spial sie z Xabim Alonso o karnego i to Xabi podszedl.
1
raz mu karnego zabral Alonso po burzliwej dyskusji, a raz oddal Ramosowi (wteyd Mourinho protestowal) Jednak w takim momencie sezonu - 3 mecze do konca - Leo moze odskoczyc na dwie bramki w Pichichi, ale jednak oddaje i to z usmiechem na twarzy.
1
albo jak przy jego strzale pilka odbija sie od Bale'a to tez pajacował (spotkanie z Levante) - zespol strzelal waznego gola na 2-0 (jemu zapisana jest asysta, ale placz i machcanie rekami)
0
Co wiecej to ta bramka dalaby hattricka Leo ale fantastyczne zachowanie.
A Neymar tak sie nie mogl wstrzelic w tym spotkaniu, ze dobrze ze tez schodzi z bramka.
0
wazny jest tez moment sezonu - teraz wiadomo, ze kazdy gol moze byc na wage Pichichi, ale Messi wie co jest najwazniejsze. To jest klasa sama w sobie
0
118 bramek strzelili
0
Jakk zwykle - hala dzieci nie rozumieja co to druzyna.