0

tylko dwoch. Grzmot skonczyl z 48 golami na koncie

1

Ze starej gwardii w Barcelonie zostaje coraz mniej graczy:

- z druzyny z lat 2004-2006 zostal wlasciwie tylko Iniesta i Messi
- z druzyny od roku 2009 - Messi, Iniesta, Pedro, Busquets i Pique - zakladajac, ze Dani odejdzie. Chyba nikogo nie pominalem.

0

narazie to teraz niewiele sie dzieje w twoarzyskim meczu Real Getfae - a oceniac po 10 minutach to jeszcze nie ma czego :)

0

taka ciekawostka statyczna - nic wiecej nie przezywaj tak :)

3

Szczerze powiem, ze akurat to ze Cr pichichi ma to mnie nie rusza, ale nie chcialem zeby pobil rekord naszego Leo - 50 bramek. :)

1

chyba raczej Ancelotti chcial pokazac, ze konczy swoja przygode z Madrytem :)

0

Swoja droga ciekawe czy Real ma rekord rzutow karnych w tym sezonie?

2

No to Messi pozostanie z rekordem - przynajmniej na sezon - bo jak widac CR11 moze byc w przyszlym sezonie ustawiany na szpicy.

2

ja osobiscie dalem 10 :)

0

Swoja droga Grzmot wyrownal wlasnie rekord nalezacy do Leo Messiego - 8 hat trickow w jednym sezonie La Liga.

0

Messi ma 43, wiec cos zle liczysz

0

w tym sezonie pobil rekord ligi wloskiej - Silvio Piolego. Wynik Delio Onnisa to powinna byc formalnosc - a na reszte trzeba bedzie spokojnie poczekac.

Pozostale wyniki sa jednak spokojnie w jego zasiegu jezeli bedzie dalej gral dla Barcelony.

3

Messi ma 286 goli w lidze hiszpanskiej. Targety na nastepny sezon to - przebicie najlepszego strzelca ligi francuskiej - Delio Onnisa (299 bramek) oraz najlepszego strzelca ligi holenderskiej (311). Ciezko bedzie przebic wynik najlepszego strzelca Portugalii.

Poza zasiegiem na przyszly sezon wynik Greavesa oraz Mullera.

Ponizej liczby strzelcow najlepszych lig, ktorych Messi jeszcze nie dogonil

1) Niemcy - Mueller 365

2) Anglia - Jimmy Greaves 357

3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331

4) Holandia - van der Kuijlen 311

5) Francja - Delio Onnis 299

0

jaki niesmak? Barca nie miala motywacji zeby grac na 100% to jest oczywiste - tak samo jak Bayern, czy Chelsea kiedy zapewnily sobie mistrzostwo.

za Guardioli jak wygralismy majstra w sezonie 08/09 i 10/11 na kilka kolejek przed koncem to bylo podobnie. To jest zupelnie normalne.

0

Po prost Barca grala bez motywacji - tak jak Bayern w koncowce sezonu w lidze (jak juz mial majstra), czy tez jak ktos nizej wspomnial Chelsea.

0

nie - wtedy obaj zostaja krolami strzelcow.

0

Moze dostaniemy dzis karnego, a Leo odda go Xaviemu.

0

Douglas jednak zyje!

0

jeszcze z karnych i jest szkyrzdlowym i gra z kontuzja ;)

3

no to nasze MSN ma 117 bramek. Juz tylko jedn bramka do rekordu Realu.

0

Valencia to nie raz juz pzegrywala walke o Lm w ostatniej kolejce. Pamietna przewrotka Rivaldo.

0

ale nie moze byc wszedzie - to on w koncu oddawal strzal ;)

0

bo nie bylo blad seedziego - nie pirweszy raz Messiemu zabieraja tak gola

1

nie pierwszy raz w tym sezonie

2

nie uznany gol, bo spalony - choc nie bylo.

0

Czyzby to byl piaty gol Messiego z glowki w tym sezonie?

0

mysle, ze Enrique zdejmie Leo w okolicach 60min wiec nie ma co sie napalac.

0

Messimeu brakuje jeszze 3 wiec raczej nierealne -do tego Cris gra dzisiaj z przydupasami Realu czyli z Getafe.

0

No to trio MSN ma juz 116 bramek. Brakuje tlyko dwóch do rekordu Realu.

0

to byloby najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?