mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten zawodnik Rayo wcale nie wbiegl jakos wyraznie przed strzalem, wiec mogl sedzia to puscic. Nawet bym powiedzial ze wbiegl w miarę równo ze strzalem.
0
Inna sprawa, ze powtorzenie karnego uwazam za przesadzone. Tutaj zawodnik Rayo nie wbiegl wcale szybicej (jesli juz to minimalnie). Bramkarz tez nie wychodzil bramki ala Dudek w finale w Stambule, wiec sedzia troche sie pospieszyl.
Czesto duzo gorsze sytuacje sa puszczane.
1
Niewiele tez dzis zabraklo aby Messi strzelil po raz pierwszy w karierze w minucie 69;). Zabraklo minuty.
0
Z ciekaowstek jeszcze jedna:
Messi gdy grał przeciwko Rayo na Camp Nou w kazdym z tych spotkan strzelal co najmniej jedna bramke.
0
Na czerwono powinny byc tez karne Messiego i gra Pedro.
8
Z cyklu ciekawostek, ktore jeszcze chyba nie byly wspominane, to:
Messi jeszcze nigdy w karierze nie strzelil hat tricka druzynie Rayo.
Rayo dołączyło zatem do Realu, Atletico, Valencii, Sevilli, Malagi, Espanyolu, Deportivo, Levante, Almerii, i Granady - czyli zespolom, ktorym Leo strzelal w karierze w lidze choc raz 3 bramki, a ktore obecnie graja w La Liga.
Z tych mocniejszych to Messi nie strzelil hat tricka przeciwko Villareal (6 - w tabeli), Athletic (8), przeciwko Celcie nigdy nie ustrzelil dubletu (jedyny taki przypadek w lidze, no i Eibar - ale tutaj dlatego ze gral tylko jeden mecz), i Realowi Sociedad (12).
Messi ma tez 14 asyst w lidze - rekord Ligi nalezy do Xaviego - 20 asyst. Ma szansę to pobić / wyrównać.
4
8 Leo Messi jest rekordzista. W tym sezonie ma 5, Cr11 ma 4
2
Dobrze ze tego karnego powtórzyli bo mógłby skończyć bez gola. Na końcu Luis mógł tez odegrać Leo i tez miałby 4. Fajny wynik to najważniejsze i ierwszy jar trick Leo przeciwko Rayo
2
Pamiętaj ze Barca wygrywa wiec mecz tez inaczej się toczy.
0
A z Celta przegralismy 1-0, a oni wygrali 3-0. Mecz meczowi nie rowny, wiec takie porownanie jest bez sensu.
0
To prawda - i choc wprwadzie Malaga nam lezala do tej pory - chyba mielismy z nimi 11 zwyciestw na Camp Nou z rzadu w lidze, to jednak styl i pilka Rayo sa inne i to mam nadzieje bedzie jednak latwiejszy rywal dla Barcy.
Do tego z Malag na wyjezdzie nie oddalismy celengo strzalu - co juz o czyms swiadczy.
Jednak tez myslalem ze mecz z Malaga bedzie latwy i przyjemny i nawet jak przegrywali to myslalem ze spokojnie odrobia.
0
Tez mysle, ze James i Modric sa niegorsi od DI Marri i Alonso. Brak rotacji i kontuzje nie pomagają.
1
Szkoda skoczów, bo skonczyli ostatecznie na 4. miejscu
0
Niby z Malaga od 11 lat zawsze wygrywaliscmy na Camp Nou, ale jednak na wyjezdzie nie oddlaismy celnego strzalu przeciwko Maladze, co juz powinno syngalizowac zolte swiatlo.
Mam nadzieje, ze z Rayo sobie poradzimy.
0
Z ciekawostek pomeczowych odnosnie batalii CR11 - Messi:
1) Po dzisiejszym meczu jest już pewne, ze CR11 nie pobije rekordu Messiego strzelania w 15 meczach wyjazdowych w sezonie. Obecnie maksymlany wynik jaki moze zrobic to 14.
2) Dodatkowo moze byc mu ciezko pobic rekord liczy meczow ze strzelona bramka w La Liga. Jest on wspolnie dzierzony przez CR11 i Messiego - 27 gier. Obecnie CR11 moze sobie pozwolic na niestrzelanie w max. 1 spotkaniu aby pobic ten wynik.
0
Co sie dzisiaj dzialo w meczu Sevilli. Dzisiaj wygrali 4-3, ostatnio przegrali z Sociedad 4-3
0
Do finalu PK pozostal0 2,5 miesiaca - a forma potrafi latwo uciekac.
0
Kolega egzystent, z ktorym toczyles dyskuje mial jednak racje, ze ten hurraoptymizm przed meczem na trudnym terenie byl jednak smieszny.
Jesli chodzi o Real, to jednak kontuzje i brak rotacji tez nie pomagaja. Brak MOdrica, Ramosa i Jamesa jednak odbija sie na grze i wynikach.
We wtorek wygracie na spokojnie, bo Schalke to juz na widok koloru bialego wychodzi przestraszone jak dzieci :)
0
Polacy pewnie skończą na drugim miejscu konkurs
5
Tymczasem Polacy na czele konkursu druzynowego po 2 seriach.
0
Ja bym sie nie spieszyl z ferowaniem wyorkow - nie zapominaj, ze Real ma duzo problemy z kontuzjami - brak Modrica, Ramosa i Jamesa -to jednak ogromne oslabienia.
4
Aduriz wyluskal pilke Kroosowi, ten go kopnal, a sedzia dal wolnego dla Realu...
5
Pamietaj, ze Real nie otrzymal zadnego karnego w spotkaniach z Sociedad, Atletico, Sevilla i Elche - to najdluzsza passa meczów bez karnego dla Realu. Poza tym CR ma obiecnae od LFP 11 karnych na 30 urodziny.;) Jeden juz dostal z Villareal.
0
Danilo ma 23 lata. 24 lata skonczy w lipcu tego roku.
1
Jeżeli Real zgarnie Danilo za 20-30 mn EURO, to będą mieli kolejnego młdoego gracza za jak na dzisiejsze czasy niewielkie pieniadze. Ostatnie trasnfery Relau co by nie mowic mega udane (moze poza Ilarą). Sprzedadza Arbeloe przy okazji najblizszego okienka i bedą mieli pozycje PO obsadzona byc moze najlepiej w Europie i to na długie lata (Carvajal 23 lata i Danilo 23 lata). Do tego ewentualną opcją jest Ramos - w razie krysyu kontuzji czy kartek.
U nas na PO zopelnie odwrotna sytuacja. Zostajemy z Douglasem i z Montoyą.
0
faktycznie - to byla 2 i 3 kolejka
0
Myślę, że zrozumialem. Napisales, ze takie samo nastawienie jest i u nas to żadne nowośc. To ja Ci tlumacze, ze porownanie jest nieadekwatne - więc jak chcesz pisac ze tak samo jest u nas jak i u was (mimo ze Ty chyba tutaj siedzisz 90% czasu, wiec nie wiem czy pisanie u was jest adekwatne ;) ) to ja pisze, ze takie podejscie przed meczem z Malaga jest w jakims sensie uzasadnione, a w przypadku meczu z Bilbao wydaje sie nieracjonalne.
Co wiecej piszesz, ze Ci szkoda uzytkownika egzystent, ze sobie nie uswiadomil, ze tak jest. A skad wiesz ze sobie nie uswiadomil? To, ze wystepuje sytuacja hurraoptymizmu przed meczami nie oznacza, zeby nie pokazywac lub nie przytaczac wypowiedzi, ktore wyadaja sie smieszne przed pewnymi spotkaniami. Wypowiedz ktora przytoczyl mimo wszystko jest zabawna, bo pisze tam "znowu jestesmy najlepsi z wielkiej 3"? Czy ze CR11 znowu strzeli znowu z karniaczka?
To Ty chyba nie rozumiales cos ja napisalem. Czy ja pisalem ze nastawiwanie sie przed meczem z Villareal B na wysokie zwyciestwo jest niesluszne? Prosze Cie czytaj moje wypowiedzi ze zrozumieniem, ktore sam mi zarzucasz.
0
Ciekawe w ogóle kiedy ostatnio Real stracił punkty w dwóch spotkaniach pod rząd? Może trzeba by sie cofnac do poprzedniego sezonu.
4
Roznica przed meczem z Malaga byla taka, ze Barca miala serie 10/11 zwyciestw z rzedu i wydawalo, ze mecz u siebie z Malaga powinien byc jednak łatwy. Choc zgadzam sie ze szacunek nalezy sie kazdemu rywalowi. Nie ukrywajmy jednak, ze inaczej sie patrzy na mecz Valencia Barca, czy Bilbao Barca ( gdzie Barca od 3 sezonów nie wygrała) niż na mecz z Malagą, gdzie Barca od 11 lat zawsze wygrywala.
Co innego Real - po remisie z Villareal B - taki huraoptymizm przed meczem na co by nie mowic nielatwym terenie w Bilbao jest ciekawy. Oczywiscie nie mozna przesadzic, ze Real nie wygra wysoko, ale predzej oczekiwalbym pogromu Levante za tydzien niz demolki Bilbao dzisiaj.
0
Szkoda kontuzji Busquetsa - to na mocno oslabi. Jednak wazne ze Mascherano i Suarez nie dostali zoltych kartek. No i jest awans :))