messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy prawdą jest ze dembele po tej kontuzji może nie być już do końca kariery tak dobry motorycznie?
1
Zapewne skończy się na 3 miechach przerwy bo gość jest młody i mięśnie się szybko regeneruja, zresztą zawsze podaje się więcej, będzie miał końcówkę grudnia żeby wejść na najważniejszą fazę sezonu na pełnych obrotach
2
Narazie wyglada na to że ernesto odzyskał to co było najlepsze za pepa. Zzabójcze boki obrony i pomoc!
3
Rakiecie wszystko dziś wychodzi poza strzałami
0
Alba za dobrze już grał..
0
Na ile procent myślicie że Messi zostanie w Barcy?
1
Wszystko super tylko ten Suarez na skrzydle....
5
Rakieta drewno xd
3
Pamiętacie tego Lobotke z u21 co sam nakryl naszą polską pomoc? Dziś świetny mecz i gol z Anglią, kupiła go Celta i gdybyśmy mieli normalny zarząd to miałbym nadzieję że nasz scouting będzie go obserwował ale cóż...
1
Do wczoraj myślałem że daliśmy czas live na znalezienie następcy ale po dzisiejszych samych negatywnych informacjach Plus fakt że live prawdopodobnie zrezygnowało z lemara tracę całkowicie nadzieję, jeszcze ten kurs na cou w Barcy który ciągle rośnie.. eh
2
Barcelona ma trzy cele na dziś.
Oczekiwania:
Coutinho
Sprzedaż ardy, munira, douglasa gomesa
Dymisja bartomeu
Rzeczywistość:
Di Maria
Wypożyczenie douglasa i munira
Sergi Roberto naszym transferem do pomocy
19
Wolałbym draxlera lub lucasa ale 30-40 mln za tak solidnego rezerwowego to dobra cena mimo wieku, patrzcie jak gra robben czy ribbery a sa starsi
4
Sprzedać jedynie z opcją pierwokupu
0
2.5 roku ciągiem? Patrz w przyszłość i ewentualne obywatelstwo dla marlona i jego pobyt we Francji
0
Jak to jest ze zdobyciem obywatelstwa, co piłkarz musi zrobić? Bo w Tej chwili nie mają bo Suarez i paulinho, douglasa i marlona nie liczę, jak dojdzie coutinho i mina w zime to ten drugi nie będzie mógł grać? Chyba tylko trzech zawodników może być spoza Europy.
0
Boże co miranda z Barcy B zespół... Gdyby to był alba lub chociaż cucurella
1
Barca B przegrywa 1:0
0
Ma ktoś link do Barcy B?
0
Świetny jest, warto go śledzić bo to podobny napastnik do suareza, silny, szybki, potrafiący poklepac z dobrym tajmingiem
1
Valencia, Sevilla, Atletico, Liverpool i Napoli. Ogólnie zawsze kibicuje hiszpańskiej piłce poza Getafe, Real i Espanyol
0
A ja Ci w ogarnięciu Internetu bo masz chyba od wczoraj
Nie spinajcie się panowie, pisze z małej bo tak szybciej na moim smartfonie gdzie jedno zdanie pisze 5 min bo tak się tnie. A pomusz to celowy błąd na małe rozluźnienie napiętej transferami atmosfery
0
Takiej perły nie było od czasu thiago ale można będzie bo nazywać następca dopiero jak będzie miał chociaż te 18lat, teraz jest co najwyżej talentem
0
Na smartfonie nie mogę go znaleźć, pomusz
0
To ten o którym zapomniano od odejścia pepa
0
Mats, semedo, se queda, umtiti, alba, sergi, sergio, cou, leo, luis, dembelelele
Do tego cile, Vidal, masche, denis, digne, ivan, iniesta, paco, deulofeu, paulinho i mamy bardzo mocna once de gala oraz 10 bardzo solidnych zmiennikow oraz kilku zawodników do poszerzenia składu z ogórkami jak verma czy la masia A to mimo potencjalnego odejścia ardy, rafy, marlona, munira i gomesa... nie jest może tak źle jak się wydawało
0
Szybkość: Dembele, Mbappe, Asensio
Strzał: Asensio, Mbappe, Dembele
Zaangażowanie: pressing? Dembele, Asensio, Mbappe
Stałe fragmenty: Asensio, Dembele, Mbappe
Główka: Mbappe,
Drybling: Dembele, Asensio, Mbappe
Głowa: Asensio, Dembele, Mbappe
Tendencje do bycia liderem: Asensio, Dembele, Mbappe
Słabsza noga: Dembele, Mbappe, Asensio
1
Ile ja bym dał żeby zamienić gomesa na seriego..
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Wiek hazarda pomylil mi się z balem, gdzie różnica to ok 8 lat, ale dalej ponad 6 lat to bardzo dużo, szczególnie że dembele od zawsze deklarował chęć gry w Barcy a eden mógłby być kolejnym najemnikiem
1
Szczerze? Dembele jest 10lat młodszy i technicznie oraz szybkosciowo lepszy niż eden, za dwa lata przy messim nikt nie będzie pamiętał o Neymarze, ot co.
Ostatnio oglądałem mecz o superpuchar Niemiec specjalnie dla niego, gość bije różne lewą nogą a karne prawą, masakra, oburzony zawodnik daje nam tyle w ataku ze jaram się jak 16 na koncercie jej ulubionego zespołu