messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojcio ale radość po bramce czysto brazylijska. Nie mówię o symulkach czy wkurzających sytuacjach bo jest mega irytujący. Brakuje w tej dzisiejszych piłkarzach tej Joga Bonito w grze i też po bramkach, teraz młodzież ceni maszyny jak Mbappe, Haaland, Darwin - czysto piłkarsko może nie są jakoś gorsi od starej gwardii, ale czy w ich grze nad stadionem unosi się duch Joga Bonito, tych pięknych zagrań sprzed nawet 10 lat? Śmiem wątpić, inny football nastaje, bardziej atletyczny niż czysto widowiskowy
1
@PatrychoO o to to. W NBA często jest przerost show nad treścią patrz ciesynki Lebrona, gdy Griezmann ją przeniósł na boiska i rozsypał konfetti to była beka, a to coś czego w footballu brakuje. Nie ma już romantyzmu w sporcie, jest show i inne czasy. Tak jak Viniego nie lubię tak te jego tańce po bramce powodują uśmiech i wspomnienia Ronaldinho czy Alvesa
1
Co sądzicie o Martinezie gdybyście byli trenerem? Poszło info że Emery go nie widzi przez jego zachowanie. Osobiście zawsze uważałem że bramkarz i skrzydłowy muszą mieć trochę nierówno pod kopułą, patrz Kahn czy Vini, Neymar. Moim zdaniem to błąd, typowo hiszpańskie podejście że piłkarze to powinni być grzeczne chłopaki co w tunelu będą dzień dobry mówić. Cenie taka jaja. Takiego Pinto ma ławce Barcy bym znów chętnie zobaczył
17
Piękne jest życie kibica Barcy. Jestem spełniony po tych mistrzostwach. Daje Xaviemu 2 kolejne sezony prócz tego żeby Barca wróciła na szczyt. Mogę zaakceptować te drugie miejsca w lidze, byle projekt się rozwijał, jedyna prośba do zarządu niech nie ściągają gniotów jak Jorginho, niech zasilają nas zawodnicy jak Araujo czy Kounde. Nie na już, ale na za rok czy dwa. Tego sobie i wam życzę i oby kibicie z Katalonii a przede wszystkim prasa nie wywierała presji na generale. Niech pracuje długodystansowo. Obecnie nie możemy konkurować z Realem który zastanawia się czy wydać 120 mln na Bellinghama czy 3x tyle na Mbappe.
Cierpliwość i miłości do piłki. Tego życzę wam i każdemu kibicowi tego klubu
0
Co ile resetuje się ten licznik SWAP 60meczow?
0
Otamendi im to przegrał.
0
Zawsze w piłce od dzieciaka kibicowałem dwóm reprezentacją (poza Polską bo wiadomka że zawsze na pierwszym miejscu). Uwielbialem tą Joga Bonito w repce Brazyli gdzie zawsze był przynajmniej jeden gość wnoszący magię na boisko i tą zadziorność Argentyny. Argentyna zawsze mi się kojarzyła z graczami jak Mascherano, Zanetti, Cambiasso gdzie przejdzie albo piłka albo zawodnik, nigdy razem. Trafił im się piłkarski Bóg i cholernie szkoda by było gdyby ktoś taki jak Leo nie zdobył mistrzostwa świata. Czy ta kadra na to zasługuje? Osobiście uważam że nie, bo Portugalia, Brazylia i Francja czysto piłkarsko są wyżej, ale mam nadzieję że Leo wejdzie na swój najwyższy poziom a pozostała 10 na boisku niech pokaże cojones jak Simeone i jazda nawet w najbrzydszym stylu po puchar dla króla
3
Złote pokolenie Chorwacji > złote pokolenie Urugwaju > złote pokolenie Belgii
8
@Kessie przecież na górze jest w szaliku Maroko, pewnie udało mu się kupić bilet to poszedł na inny mecz, co w tym dziwnego?
7
Najbardziej dziwi mnie fakt, że akurat na tej stronie, akurat kibice Barcy dziwią się że czasem drużyna która nie ma przewagi i nie kontroluje mecze awansuje dalej. Widocznie mecze z Chelsea czy Interem Mourinho nikogo nic nie nauczyły.
0
Wright kręci aż miło, nie znam gościa to sprawdzam na sofascore.
Słabe strony: pojedynki, podania, panowanie nad piłką
No, rzetelnie
4
Mega imponuje mi ta młoda drużyna USA. Za kilka lat mogą być drużyną która będzie rozpatrywana co najmniej jako pewniak do wyjścia z grupy na każdym turnieju
4
@kamilos1214 zdajesz sobie sprawę ile kosztuje otwarcie tego biznesu? 8000-12k brutto to śmiech na sali a wyliczasz jakby była kolejka, w dużych miastach może i tak ale w mojej mieścinie jak pojedziesz o 12 w dzień to wjeżdżasz bez kolejki a i tak nie ma zywej duszy później. IMO przegląd powinie kosztować jakieś 200 zł w obecnych czasach
0
Czy według was pomijając sympatię klubową to w tym sezonie Balde jest najlepszym LO w lidze? Moim zdaniem top3 to mus. Mendy jest fatalny, Reinildo jednak więcej gra jako stoper a pewnie byłby pierwszy, Moreno zniznka formy. Dałbym tu Balde i Gaye na pierwszym i drugim
0
Fifa czy UEFA - która organizacja to większy syf i powinna być w pierwszej kolejności zaorana?
0
Nico kapitalny mecz z Betisem. Balde przy obecnej dyspozycji w porównaniu np do Mirandy i on to pewniacy. Mam nadzieję że Torre dostanie swoją szansę i ją wykorzysta. Nie wiem jaka jest konkurencja na bramce dla Tenasa ale coś tam już w kadrze pograł
1
@MESSIah16 tak, to z całą pewnością efekt trenera
6
No i dobrze. Alonso jako LO nr 3 i stoper nr 5 a w lato Inigo za free, a Alonso na zmiennika Balde. Kasę trzeba przeznaczyć na PO i młodego napastnika który za 2 lata wejdzie w buty Roberta
0
@Kszysiek7 przeczytaj ostatni akapit
1
Swoją drogą ile szczęścia mamy że w naszym klubie jest to DNA młodych zawodników.
Pomyślcie gdzie byśmy byli gdyby Pedri, Gavi, Fati nie dostali szansy w tak młodym wieku. A kolejne świetne noty zbiera Balde i jest potencjał na top na swojej pozycji, tak samo jak Eric gdy przed kontuzją był najlepszym stoperem w lidze.
Patrząc na Transfermarkt to sam Fati, Gavi i Pedri są warci 250mln. Balde i Eric mimo że wycenieni mniej, to za graczy z tym potencjałem trzeba zapłacić 40-50mln za jednego.
Dźwignie dźwigniami, ale to La Masia dalej pompuje życie (tak wiem, Pedri nigdy przez LM nie przeszedł, ale ideologia zostaje)
0
@Medium PS4? Biedak
4
Po zakończeniu kariery Pique powinien być dalej przy drużynie chociażby po to żeby je**ć tych hiszpańskich pseudo sędziów.
Fakt, nie opinia. Może obrońca z niego już mizerny ale jajca stalowe ma dalej
1
@Borneo to niech Carlo zacznie rotować a nie ten Winicjusz, Rodrigo czy Ernesto Valberde graja w każdym meczu po 90minut
0
@AmigoBlancos to teraz policz ile punktów zdobyliście strzelając w końcówce lub ogólnie w drugiej połowie. Ten fart nazywany przez was mentalem kiedyś musi się skończyć
3
@lukaszmatusiewicz jak to nie? W ataku prócz Lewego nom stop jest jakaś rotacja. W pomocy raz siedzi Gavi, raz De Jong, ostatni odpoczywał Busquets, wcześniej Pedri. Obroną z koniecznosci rotuje się sama między pierwszą 11 a szpitalem
1
Już pomijając fatalny wręcz mecz Realu gdzie prócz Asensio nikt nie zasłużył na ocenę powyżej 2 w skali od 1 do 10 - a szczególnie pomoc i boki obrony.
To trzeba docenić Rayo. Kapitalny mecz zagrali, bardzo duża intensywność, doskok, pressing, wygrane prawie wszystkie pojedynki szybkościowe. Iraola to kozak. Taki trener trochę w "niemieckim" stylu.
Swoją drogą.. my z kontuzjowaną non stop obroną, z Alonso na stoperze, z 3 nominalnymi LO w pierwszej 11 i nie oszukujmy się - słabym ostatnio Pique straciliśmy 4 bramki w 13 kolejkach. Real z potężna obroną, z potężnym wzmocnieniem w postaci Rudigera stracił ich 13. Brawo Panie Xavi Hernandez za to jak poprawił Pan tą formacje
0
@Ironman tak jak napisał Kuba wyżej. Alonso jako 5 stoper do końca sezonu. Później przyjdzie Inigo który w zeszłym sezonie był top3 stoperem w lidze, odejdzie Alba a Alonso będzie zmiennikiem dla Balde i ewentualnie stoperem nr 6. Swoją drogą zaczynam doceniać Marcosa, byłem przeciwny temu transferowi bo to nie poziom pierwszej 11, ale może być takim naszym Nacho który będzie gasił pożar na kilku pozycjach
32
Geri.. niby człowiek się cieszy, ale jednak smutno. Szkoda że nie dogra tego sezonu, idealne byłoby zejście ze sceny trzymając puchar za zwycięstwo w lidze...
Tak czy inaczej jeśli ktokolwiek kiedyś spyta co sądzę o Pique to zawsze odpowiem "top". Piękna kariera, której chyba on sam się nie spodziewał. Szkoda tylko tych ostatnich spotkań... Nie mogą zepsuć jego wizeruneku ale gdyby zakończył karierę przed sezonem to odczucia byłyby inne.
1
Hector - Pique Alonso - Alba
Kessie - Frenkie - Torre
Raphinha - Ferran - Fati
Takie coś chętnie bym zobaczył
0
@kuz no demonem prędkości to on nie jest