messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Drozdu7 kto gra na zjeździe? Fati i Ferran na dobrą sprawę. Raphinha to wciąż ciało obce i ciężko go oceniać, Alonso, Bellerin, Roberto grają tak jak chyba każdy oczekiwał. Reszta obrony wraz z Matsem w ostatnich miesiącach duży plus co pokazują ilości straconych bramek szczególnie gry gramy bez Alonso i tych dwóch paralityków na PO. Pomocnicy prócz Kessiego każdy zrobił postęp, Dembele i Lewy ciągną atak.
1
Środkowy napastnik odgrywa kluczowe podanie na skrzydło sprzed 16, a na 5 metrze piłkę dobija środkowy pomocnik.
Dzisiejsza piłka
1
Tylko bramek nam brakuje, ostatnio były bramki ale bez takiej gry. Pogodzić to panowie w drugiej połowie i reszcie sezonu
6
Marc Andre Ter Stegen. W takiej formie kocham Cię jak Messiego. Robisz różnicę, byle forma została a będziesz tu ikoną
0
@HavertzKai i kto ma wejść? Alcoron i Bellerin? Proszę Cię
0
Dlatego Raphinha musi dostać kolejną szansę. Te jego piłki to mistrzostwo świata
4
Christensen zamknąłeś mi mordę. Rudigera to Ty wciągasz pośladkami. Brawo Raphinha, to chłop ma top, te piłki w pole karne to level najwyższy na świecie
0
@messi564 sam sobie odpowiem. Messi564 top
0
Będzie dobrze Pany, mentality szawiego zaraz wjedzie
6
@Firestone dużo jednemu i drugiemu brakuje, ale sufit mają tam gdzie Xavi i Iniesta byli za Guardioli, oby tylko dalej się rozwijali
1
@Crystal37 Diablo II dalej grywalne ale tylko na początku sezonu :(
2
Real ma to doświadczenie, zgranie ale też bardzo wąska kadrę dlatego uważam że nasza wygrana w lidze jest bardzo realna.
Boki obrony mają fatalne, w jakie konfiguracji nie wyjdą to Kounde - Balde wyglądają lepiej pod każdym względem. Środek obrony i pomoc mocno obsadzona, ale braki w ataku są widoczne. Rodrygo do tej pory udowodnił że jest w stanie rozegrać 5-10 spotkań w sezonie na do rym poziomie. Vini i Benzema to ogólnie top, ale poza tym muszą to łatać Valverde który teraz forma nie grzeszy. Wypadnie jeden z dwójki Vini/Benz i mają dużą kiszkę. U nas co by nie mówić to jednak na każdą pozycję mamy jakąś lepsza lub gorszą opcje zamienną, nawet ten brak Lewego choć widoczny to można było się zastanawiać czy zastąpi go Fati, Depay czy jednak Ferran. Przy brakuje powiedzmy Dembele i Lewego wystawimy atak Fati - Ferran - Raphinha. Dla większości będzie to biednie ale w Madrycie na 9 musiałby latać Rodrygo a na skrzydłach Hazard i Valverde
19
- Gavi zamknął mordy po hejcie za golden boya
- Bardzo solidny mecz całej drużyny bez wyjątków
- Christensen > Rudiger i ten mecz nie to nie jest wyjątek w tym sezonie. Nie ukrywam że mi zamknął mordę bo nie wierzyłem w niego
- Ter Stegen Airlanes wróciły
- Balde udowadnia że musi być jedynką na LO bez względu na rywala
Piękny to był wieczór. Zdominowaliśmy ich zdecydowanie i te 3-1 tego nie oddaje. 3-0 lub 4-0 byłoby bardziej sprawiedliwym wynikiem. Oby tylko bez kontuzji, Real ma teraz bardzo ciężko terminarz w lidze więc dobrze że nie dodaliśmy im wiary
1
@lucca87 wolałbym Foytha na PO
1
Arteta 1 w lidze
ETH 4 w lidze
Kompany 1 w championship
Xavi 1 w lidze
Wszystkich łączy wcześniejszą współpraca z Pepem. Czy to jako asystenci czy piłkarze.
Guardiola będzie trenerskim odpowiednikiem Messiego. Goat, a to wciąż jeszcze młody trener. Fakt nie opinia.
5
@Colin94 jeśli Neymar to 10, bo dla Messiego nie ma skali to Alexisowi daje takie 7,5
3
Zabawmy się w dyrektora sportowego. Czyścicie kadrę i macie 50mln na transfery. Jak to widzicie?
Dla mnie out:
Depay
Busquets - chyba że w roli zmiennika z małą pensją
Alba - to samo jak wyżej
Bellerin
Roberto - jak zostanie na pensji 3-4mln to jako rezerwowy ok
Ferrana i Kessiego bym się nie pozbywał chyba że wpłynie oferta ponad 20mln, wtedy można się zastanowić.
Do klubu:
Foyth - ok 30mln - transfer must have
Moukoko - jest za free i mógłby wchodzić powoli w buty Roberta
Inigo - na stoperze lepsza opcja od Alonso, bralbym za free jeśli Alba lub Marcos by odeszli
Reszta na poszukiwanie perełek.
Br Ter Stegen/Pena
PO Foyth/Roberto
SO Araujo, Kounde/Christensen, Eric, Inigo
LO Balde/Alonso
ŚPD De Jong/Nico
ŚP Pedri, Gavi/Kessie, Torre
PS Dembele/Raphinha
LS Fati/Ferran
N Lewy/Moukoko
1
@AlexDark00 essien
0
@Emhyr ktoś na PO musi przyjść, a 30mln to nie jest wygórowana kwota. Myślę że mają jakiś plan na ściągnięcie PO w lato.
No ale co z tego że ten sam zawodnik co Kounde, skoro mogą grać razem, po co Kounde ma grać na pozycji na której nie chce skoro można mieć tam zawodnika o podobnym profilu ale który jest nominalnie PO. Jules na środku z Araujo to byłby duet jednak dużo solidniejszy niż Ronald z Christensenem lub Ericiem
9
Tego Foytha na PO bym przygarnął, przy ofensywnym Balde dałby fajny balans. W defensywie jest świetny, schował do kieszeni Viniciusa dzięki świetnym warunkom motorycznym i fizycznym. Moim zdaniem dałby tam podobny poziom co Kounde, a skoro Jules woli grać w środku to Foyth - Araujo - Kounde - Balde wygląda naprawdę solidnie. Jeśli chodzi o motorykę to absolutny top na świecie, a skoro mamy grać bardzo wysoko ustawioną linia obrony to jest jednak dość istotne.
Moim zdaniem obecnie najlepsza opcja z tych realnych właśnie na PO.
0
Swoją drogą gdyby jutrzejszy mecz zakończył się skromnym 0:0 to trochę smutne jest to że Real który traci prawie 3 razy więcej bramek w lidze, strzelając zaledwie 2 więcej traciłby do nas 1 punkt. Niesamowite ile oni tych zwycięstw 1 bramką naciułali
1
"Spieprzyliście mam Trzech Króli"
3
Cytat z notatnika
- Araujo i Foyth to koszmar Viniego, wygląda jak amator zawsze jak na nich gra
- on wygląda tak grając na każdego silnego i szybkiego obrońce
Piękne podsumowanie. Szkoda tylko że z Liverpoolem będzie graj na TAA xd
1
@koksik2700 I wolę nie wchodzić w tą grę, bo nagapiłem się już dość
Jak wciągasz koks i staczasz się jak Kate Moss
0
@Dundersztyc Kounde to szef. Na dobra sprawę z tych transferów które niby podebralismy Chelsea jedynie Raphinha na tą chwilę zawodzi, ale ja mu wciąż daje czas. Nawet taki Alonso jako 5 stoper prócz ostatniego błędu wygląda solidnie. Nikt tu nie pisał że idziemy po tryplet. No chyba że po transferze Coutinho i Dembele, ale byku, to było 5 lat temu
0
@koziar brak klasowej 9, brak jeden niezły skrzydłowy, Mount i Havertz od finału LM całkowicie bez formy, Kante w szpitalu od x czasu, tak samo James, Silva to kot, ale przed 40. K2 zagral w tym sezonie 3 mecze na poziomie Napoli a to nie jest młodzian, miał dać jakość. Cucurella - pewnie Guardiola płacze w poduszkę że Chelsea go zgarnęła xD. Fofana - przez cały poprzedni sezon kontuzjowany w Lisach, kto by się spodziewał że ten sezon też przesiedzi na ławce - 70mln. Zakaria daje radę ale rozegrał do tej pory 3 mecze, Jorginho to czuć młodsza wersja Busiego który już schodzi ze sceny, Kovacic jedynie trzyma formę. Bramkarze go dramat.
Genialny skład patrząc że w ostatnich dwóch letnich okienkach wydali 500mln
0
@Medium tak szczerze to mimo remisu akurat pomoc Gavi - Frenkie - Pedri w ostatnim meczu naprawdę dobrze wyglądała
0
Dla Beki jestem na FP Chelsea na FB i sobie tylko czytam bo kumpel tam się sporo udziela xd.
Śmieszna społeczność, pamiętam jak po każdym transferze za gruby pitos pisali że ściągają prawdziwego ballera
K2? Top, Cucu? Top, Fofana wciąga nosem Kounde xD. Teraz tak piszą o Badashile, tym Fofanie z Molde. Samych ballerow ściągają a 10 miejsce w lidze i jednocześnie wywalają już pół składu z Kaiem na czele. Tak na dobrą sprawę to z ostatnich transferów jako-tako broni się Sterling ale też bez szału. Dobrze zainwestowane 300mln
Tak na dobrą sprawę jedyny piłkarz z Chelsea którego bym widział w Barcy to James, ale gość od pół roku łamie się niczym Dembele. Kante nie biorę pod uwagę bo to już chyba druga strona rzeki przez te kontuzje. Kovacic jako uzupełnienie składu ewentualnie
Tak szczerze, to nawet na ławkę do nas nie widzę tam zawodnika którym prócz tej dwójki znacząco podniósłby nawet jakoś naszej ławki rezerwowych
1
Ile było tych sbc za codzienne logowanie w FUT? Już wszystkie czy jutro ostatnie?
2
@kuz no to on przytomnie odegrał do alby przy 3 bramce i potem wystawił setkę Raphinhi na 7 metr?