0

@AmigoBlancos w takim razie kogo z piątki Benzema, Salah, Courtois, Mbappe, Lewy byś udrzucil?

1

W przyszłym sezonie powinien mieć rolę przynajmniej stopera nr 5 i łączyć grę w Barcy B z pierwszym zespołem

1

@BART97 zrób sobie trójkę dzieci i po problemie. Nie dość że 500+ wpłynie to i mielone usmażą

0

@BART97 uuu kolega widzę z podlasia

0

Rosołek, młoda kapustka z ziemniakami i mielonymi? Top

Jeszcze zaraz wjeżdża karpatka na deserek. A czym La Rambla się raczy w sobotni obiadek?

5

@Jestjakjest może wreszcie będzie ktoś kto potrafi uderzyć z wolnego

1

@don'T.R.I.P.e może Keylor, ale on 35 lat i 2 lata kontraktu + wysoka pensja. A tak to bieda obecnie na rynku. Bono też chyba przedłużył

2

@Clue ok Czesław, ale jest Matty, Wojtek, Glik i Bednarek. Bardziej to by się skrzydłowy przydał

0

@Barcanajlepszyteam 10 lat temu bym o niej pamiętał :D

3

Laporta nie jest głupi i wie że w każdym klubie musi być ktoś topowy, ktoś kto przyciągnie media. Wcześniej jako top1 WAGs była Antonella, teraz oby godnie zastąpiła ją Ania Lewandowska

2

Ciężko mi to sobie w ogóle wyobrazić

0

@Tomix_83 pożyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem nie wypełni. Zahavi zaczął mocno, atmosfera na linii Lewy - Bayern już jest bardzo gęsta, z kibicami Robert też się pożegnał. Myślę że Pini wytoczy jeszcze takie działa, że Bayern sam uzna że nie ma co tego związku ratować na siłę

1

Tak jak uwielbiam Tomka Ćwiąkałe tak uważam że ostatnio mocno go odkleja na temat Barcelony i potencjalnych ruchów transferowych. Najpierw z przekonaniem zastępował Mbappe w PSG Lewym, potem jak okazało się że Lewy chce tylko do Barcy to mówił z przekonaniem, że i tak zostanie bo Bayern go nie puści a Lewy to zbyt poważny człowiek żeby robić jakieś dymy - a tu cyk Pini Zahavi wali bezpośrednio w Bayern mówiąc, że Lewego już stracili i basta - przecież musiał to uzgodnić z Robertem.
Następnie odrzucał ten transfer bo bardzo poważny niemieckim zarząd z Kahnem na czele powiedzieli że Robert nie odejdzie i Niemcy nie kłamią (lol), tylko Laporta rzuca słowa na wiatr w świecie piłki nożnej. Dzień później poważne media (w tym niemieckie) podają info, że Bayern zgadza się na odejście, tylko szukają następcy i chcą więcej siana.
Tomek ocenił ten transfer na 20%, chyba z wzoru Hajty i oby jednak doszedł do skutku chociażby z tego względu, żeby musiał nagrać o tym film.

9

@Cvzx zapomniałem że LR trzeba czytać od dołu :D

1

@RobiS niby co złego zrobił?

2

Szkoda tego Dembele bo druga połowa tego sezonu pokazała że ma potencjał, ale są inne opcje na rynku.
Antony, Raphinha, Diaby, Pino, Oyarzabal..
Dobrze też zainteresować się Gnabrym któremu za rok kończy się kontrakt. Taki transfer w 2023 roku mógłby być prawdziwą bombą, tylko problemem są wysokie zarobki jakich ponoć oczekuje.

Rynek skrzydłowych jest dość ograniczony i ciężko znaleźć tak przebojowego skrzydłowego jak Dembele

0

@kuz odmieniłem, tylko słownik w telefonie "poprawił". Już jest korekta

Edit: jednak nie ma korekty bo już się nie da :D

0

@Kidd Faza podczas swojej wędrówki po Afryce wspominał o tym wydarzeniu, pamiętam, że wspomniał jak drastycznie dalej odbierane jest to w Rwandzie. Do tego stopnia że bał się przed kamerą wprost nazywać jednych Tutsi a drugich Hutu więc używał jakiś nazw zamiennych

0

Jeśli PSG będzie skłonne oddać Neymar za kwotę powiedzmy 30-40mln to myślicie że któryś klub się na niego skusi?

0

@Benz i jak tam mordzia? Poduszka już sucha po nocnym płaczu?

0

@Benz z haalandem jest inna bajka. Sam Tebas mówił że Real stać by podpisać ich obu, tylko Haaland chce z miejsca być liderem projektu. Przyjście Erlinga musiało by oznaczać odejście Benzemy

5

@Benz a co on jest nieomylny? Już raz wybrał Beckhama zamiast Ronaldinho

0

Everton ostatnią kolejkę gra z Arsenalem, Leeds z o nic nie walczącym Brendford. Jeśli drużyna Lamparda nie wyciągnie tego meczu to wyczuwam spadek

3

@Zawsze_Wierny o synu Kessie, widzę że LR oczekiwania w stosunku do tego drewniaka ma ogromne. To się zdziwicie skoro De Jong nie ma odpowiedniej jakości by grać na SPD to Kessie może mu buty lizać

5

@LODOMIR Kounde. Do pary z Araujo by świetnie pasował, ma genialne wyprowadzenie piłki, trochę słaby wzrost, ale nadrabia szybkością i czytaniem gry

0

@Hubsao czyli grał tu jako SPD nie będzie bo to jest podstawa do gry na tej pozycji w Barcelonie.

2

@Hubsao no nie. To Tonali jest tam typowym DP. Tzn Kessie też rozbija dużo ataków, jednak jeśli trzeba wyprowadzić piłkę bezpośrednio od stoperów i grać bardziej centralnie to zawsze robi to Tonali. Nie wyobrażam sobie Kessiego wyprowadzającego piłkę w Barcelonie, to wyglądało by komicznie.

1

@Hubsao to nie jest defensywny pomocnik, typowy box2box zbliżony profilem do Fede Valverde

0

@CzeksonFCB1899 heheheheheh. Nie.

1

Dlaczego Hagi nie jest nawet na ławce w Rangersach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?