messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda że Eric w ogóle dotknął tej piłki bo nic by to nie zmieniło a śmiesznie by wyglądał gdyby Puig miał tyle samo bramek w lidze co Gavi rozgrywając 1700min mniej :D
0
@KrychaFCB Cervi jest niższy
1
@Peroso36 on po prostu jest zdrowy. Dembele w poprzednich sezonach też kręcił, po Messim miał największą średnia udanych dryblingów na 90min tylko co z tego jak połamany 3/4 sezonu
0
Oby zszedł Auba bo Depay jest dziś świetny
15
Araujo popełnił błąd? Niby gdzie? Na szerszym kadrze było widać że Cervi go naciska i chciał zejść niżej by mieć więcej czasu na przyjęcie, to Ter Stegen nie wymierzył podania i podał jak w B klasie na 5m przed obrońcę
0
@Mow_mi_Douglas daj spokój on był już wrakiem w ostatnim sezonie w Juve, a w Barcy nie dał nawet jednego solidnego meczu
3
Oby Riki zagrał przyzwoity mecz. Tylko tyle i aż tyle mu się należy. 2 lata bez realnej szansy, zero afer, zero płakania w mediach, niska pensja. Niech na odchodne dostanie chociaż te 90min dzisiaj i wykorzysta je na tyle dobrze żeby otrzymać fajne oferty w lato
0
@Fabik87 Bernardo ma umowę do 2025
0
@bielnikk w Brazylii jeśli grał w pomocy to na "10"
3
Z tym Bernardo to niezła odklejka, przecież to po Kevinie najlepszy pomocnik w lidze i jaki interes City miałoby w jego sprzedaży? Chyba jedynie włączenie w transfer Frenkiego daje jakąkolwiek szansę żeby go sprowadzić a i tak nie sądzę by było to realne.
4
@JohnnyBarca sam nie wiem co jest bardziej kosmiczne czy Messi czy Alves jako obrońca z większą ilością od Xaviego i innych świetnych kreatorów
0
@michal26 a i tak by przewalili z jakimś Villarealem czy Sociedad
0
Guido Rodriguez musi wylądować w Atletico albo w jakimś angielskim topowym klubie. To top10 defensywnych pomocników
17
@zeko0 nie wiem co masz do Ołłowskiego
0
Szkoda że Wilki mają tak ciężki terminarz do końca bo byłaby szansa wyrzucić United z jakichkolwiek pucharów. Tak czy inaczej jeśli Real wygra LM to możliwe że United będzie grać w lidze konferencji.
0
@Mns21 jasne. Top grajek z niego będzie
0
Ciąg na bramkę jaki ma Cucurella, luz w grze, wydolność i technika to zawsze były jego mocne strony, ale to jak w Anglii nauczyli go bronić to czapki z głów. Kwestia czasu i wyląduje w topowym klubie
0
@Dzieniu jasne. Tylko wtedy nie widzę sensu trzymania Daniego, chyba za przedłuży na wysokości obecnego kontraktu
0
@ViscaelBarca2007 nie sądze
1
Ostatnio pisałem że Cuvurella powinien być priorytetem na LO a teraz ładuje piękną bramkę
1
To i tak ewenement, że tak "słabo" grająca Barca B walczy o baraże, a Real Castillia prowadzony przez Raula, który jest przymierzany na trenera po Carlo jest za nimi w tabeli. Barjuan > Raul. Dodatkowo czysto teoretycznie gdyby nie sytuacja w pierwszej drużynie to pewnie Gavi, Mingueza i możliwe że Nico graliby w Barcy B
0
Dlaczego Nico nie jest powołany?
0
@busquets5 nie w tym sezonie.
0
@kondzix2115 chciał 10mln netto od Juve, a sam Juventus dawał 8 i ultimatum ostatniej oferty. Odrzucił, oferta wygasła. Teraz ma ponoć na stole ofertę z BvB ma 4.5 netto i nic więcej, ale Atletico mocno się interesuje
0
Rodrygo udzielił wywiadu, że Karim zaproponował żeby strzelił karnego i zdobył hattricka. Trzeba przyznać, że mental Realu to w dużej mierze mental Karima. Ten gość mi niesamowicie imponuje. Cojones większe niż Simeone i Ronaldo razem wzięci
0
@Geble imo normalna ilość. Biorąc pod uwagę że grał z 12 lat na najwyższym poziomie to daje średnio 5 na sezon. Taki Karim ma w samej lidze obecnie 7, a mógł mieć 4 więcej gdyby wykorzystał
0
@Danny Gaucho @HarveySpecter @Gitarkafcb trochę się teraz zdziwiłem bo Frank dla Chelsea strzelił zaledwie +-25 bramek wiecej niż Steven dla Liverpoolu, Frank jednak strzelił 24 bramki dla West Hamu, myślałem że ma gdzieś 2x więcej trafień
1
@Danny Gaucho fakt. Niesamowite liczby kręcił jeśli chodzi o bramki, mam wrażenie że miał taką wrodzoną umiejętność obijania nóg przeciwników by finalnie padła bramka bo przypominam sobie mnóstwo jego bramek po rykosztach. Gerrard natomiast moim zdaniem lepszy w defensywie
0
Krótko w dwóch zdaniach kto według was był lepszy z pary Gerrard - Lampard i dlaczego?
0
Z tym Roberto to był oczywisty ruch. Jeśli pensja będzie dużo niższa niż obecnie to nawet rozumiem. Nie ma obecnie dostępnych PO na rynku, o ile na lewą stronę można się zastanowić nad Gaya, Grimaldo czy Galanem tak na prawą jest jedynie Azpi i Mazraoui. Ten drugi już w Bayernie, a pierwszy na 90% zostanie w Chelsea. Dest nie daje pewności + ostatnio męczą go kontuzje, a Dani zaraz 40 na karku, pomijając formę sportową to fizycznie może być jak z Ramosem gdzie na przestrzeni sezonu się posypał. Jeśli dostanie 3-4 mln netto to dobrze mieć go mimo wszystko w druzynie