17

Dembele jest obecnie absolutnie najlepszym piłkarzem Barcelony, zaraz po Pedrim i Busquetsie

0

@Essos masakra, sam niedługo będę rodzicem i nawet sobie nie wyobrażam tego bólu.

0

Nie wiem czy lubicie "podziemny" hip-hop. Podsyłam coś innego z mojego miasta, chłopaki częściowo wychowali się we Włoszech więc łączą dwa języki, osobiście nie uważam tego za coś wybitnego, ale z pewnością innego i świeżego na polskiej scenie więc jeśli ktoś jeszcze nie słuchał, to może mu podejdzie. Dajcie znać co o tym myślicie, jeśli tylko interesujecie się tym gatunkiem


15

@taris z Unionem grał na wyjeździe a z nami u siebie

8

Oby dzisiaj Barca dała popis i osłodziła tą końcówkę świąt jakąś wyższą wygraną. Szkoda że jeszcze bez Ansu, liczę dziś na Depaya od początku i oby holender zostawił serducho bo jak nie to ta krótka przygoda z Barceloną się dla niego skończy. Depay - Ferran - Dembele. Liczę na taki atak dziś.

A w szerszej perspektywie Fati/Depay - Ferran/Auba - Dembele/Raphinha lub Adama. I oby komar wreszcie przedłużył, razem z Gavim i Araujo.

0

No to przynajmniej na luzie można oglądać resztę ligi

1

Tak swoją drogą to co sądzicie o młodych zawodnikach Realu którzy grają w tym sezonie?
Dla mnie:
Vini - solidny skrzydłowy który pewnego poziomu raczej nie przeskoczy ale może być top 5-10 na świecie na swojej pozycji na dłuższą metę. Po fantastycznej jesieni mocno obniżył loty i wydaje mi się że ta jesień to był jego Prime.
Rodrygo - fajny gracz, mimo fatalnych liczb osobiście lubię jego styl gry bo mądrze porusza się po boisku, jednak musi mu coś przeskoczyć i częściej dawać coś więcej niż dostawienie nogi jak dziś czy z Chelsea bo na tym kariery nie zrobi, jeśli nie zacznie robić różnicy na skrzydle to zwyczajnie przepadnie
Camavinga - dla mnie to całkowite nieporozumienie, chłopak z umiejętnościami i głową Pogby i widaje mi się że tu będzie zbliżona kariera wiecznego talentu. Technicznie top, ale jego poruszanie się po boisku, pokrywanie przestrzeni czy gra bez piłki to dwa poziomy niżej niż 2 lata młodszy Gavi. Imo gorszą wersja Pogby.
Valverde - już nie taki młody ale go tu dałem, fajny gracz box2box, ale osobiście uważam że nie ta liga. W Anglii byłby geniuszem, tutaj gdyby miał zastąpić Modricia czy Kroosa to jednak brakuje mu dużo w rozegraniu, jeśli zostanie ja dłużej w Madrycie to jako 4 pomocnik.
Militao - na jesieni? Top, dzisiaj robi błędy niczym Eric Garcia za Koemana, co mecz to coś musi odwalić, w obecnej formie nawet nie top10 w Hiszpanii na tej pozycji więc jestem ciekawy dalszej kariery bo na razie imo z nieba do piekła

0

@Emhyr tylko jeśli Ferran zagra na 9

0

Ta liga Realu będzie niczym nasza za Valverde. Wtedy była to liga bardziej Messiego i Suareza, teraz Benzemy i Kurtuła. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie uda nam się wygrać mistrza bazując na kolektywie i grze jak teraz. Mega by mi to "smakowało", dużo bardziej niż wcześniejsze mistrzostwa za Leo

3

@kamiVeB za karnego i czerwoną kartkę ;)

0

To ten Camavinga lepszy od Pedriego?

0

@Janas11224 Anelka?

1

@Sau_Ron łatwe, Raul Albiol obecnie Villareal

1

Co ta Barca B wyprawia. Ale blamaż..

6

Mingueza załatwił Gaviemu wolne w ewentualnym następnym meczu i pewnie w drugiej połowie. Co on jeszcze robi w tym klubie...

0

@against_modern_football w idealnym momencie to napisałeś

2

@AmigoBlancos no i? To wciąż LM, rozumiem rotację na 2-3 pozycjach, przy dobrym wyniku więcej, ale gość zrobił większe rotacje w jednym meczu niż Ancelotti w całym sezonie. Wyobraź sobie że przy 3-1 z Londynu Real wychodzi: Tibo - Lucas Alaba Nacho Marcelo - Modric Camavinga Fede - Rodrygo Jovic Asensio. Benfica wyeliminowała bardzo mocny Ajax.

0

@elplacek44 w sumie to Chelsea bez napastnika wygrała

0

Teraz zobaczyłem jak Klopp porotował. Chłop w ćwierćfinale LM wymienił 7 zawodników względem poprzedniego meczu :D. Miazga, cojones ze stali

30

@AmigoBlancos a mnie trochę bawi że piszesz o tym na stronie kibiców Barcelony.

3

@Jestjakjest przecież ta Castillia ma tyle samo punktów w lidze co Barca B i w przeciwieństwie do Barcy B gdzie teoretycznie powinien grać jeszcze Nico czy Gavi to Raul na do dyspozycji wszystkie madryckie perełki z Antonio Blanco na czele a punktuje tak samo jak Barjuan, więc w czym ten Raul zatrybił?

16

@Emhyr właśnie przeczytałem to głosem matiego

1

@Rewolucja123 Benfica zapłaciła za niego 25mln więc wątpię że puszcza go za 50

0

@jeyx77x bo co chwilę połamany

0

@TheNekro94 gdzie oglądałeś? Na Netflixie dopiero w czerwcu

0

@kosmos91 Semedo na Cancelo

0

@Clue Grimaldo, Inaki Pena, Raphinha

0

@Michu94 pisałem to już wcześniej za Koemana że Eric to będzie top, tylko Barca musi być zespołem który będzie kontrolował spotkanie i to my musimy zarządzać dynamiką meczu a nie tak jak za Ronalda iść w chaos który proponuje przeciwnik

0

Chyba nikt nie spodziewał się, że United po tak drogich i teoretycznie dobrych transferach w ostatnich latach dziś będą odgrywać rolę Arsenalu z ostatnich dwóch lat, podczas gdy ten wcześniej wyśmiewany Arsenal będzie walczył o top4

0

Fajnie że Xavi wypatrzył kogoś takie jak Galan, który już w Huesce był wyróżniającym się zawodnikiem. Ale Celta dopiero co kupiła go za 4mln, jest motorem napędowym po lewej stronie i nie sądzę by za mniej niż 20mln byli skłonni go sprzedać. Jest Gaya i Grimaldo z kończącym się kontraktem i jeśli nie przedłużą to mogą kosztować podobnie lub nawet mniej, jest też Cucu w Brighton, ale ciężko będzie go wyciągnąć. Moim zdaniem:
1. Grimaldo
2. Gaya
3. Galan
4. Cucu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?