messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 dla mnie może być uzupełnieniem kadry jeszcze 2 sezony. Nawet jako 3 w hierarchii PO i 7 w hierarchii pomocnik. Serducho do barw ma niesamowite
1
@Sau_Ron czasem mam wrażenie że ludzie oceniają go jak ukształtowanego piłkarza, a on przecież ma 21 lat, tyle co Vinicius i 3 mniej niż Dembele.. to jeszcze młokos.
0
Co by nie mówić to zdominowaliśmy ich strasznie. Nawet przy tych kontrach byłem jakoś dziwnie spokojny, na dobrą sprawę Sevilla bez klarownej sytuacji gdzie my mogliśmy lekko te 3, może 4 bramki wiecej wcisnąć.
A graliśmy z 2-gą siłą La Ligi, najlepszą defensywą w lidze i w ogóle jedną z lepiej zorganizowanych drużyn w Europie. Jeszcze pół roku temu wynik byłby w inną stronę, rozwój tej drużyny i liczba sytuacji jakie kreują jest niesamowita. Niby toporny mecz, a co chwilę jakieś mniejsze lub większe zagrożenie stwarzaliśmy. Szacun Xavi
0
Ewidentnie patrzył się na piłkę i wydawało mu się że jest bliżej linii końcowej, widać było że od razu złapał się za głowę a wcześniej głowa skierowana w dół
0
Spokojnie zaraz coś wpadnie, albo dla Barcy albo dla Sevilli
2
Tu prócz Ferrana nikt nie szuka uderzenia
0
@Fake69 no jak tam może wejść tylko Mingueza;)
0
@busquets5 jest kontuzjowany
0
Ma ktoś coś z polskim komentarzem?
0
@Dajnatace nie stać mnie
0
Ma ktoś jakiś polski komentarz poza strumykiem?
0
@barcadreed co się stało z Marquezem który w pewnym okresie mocno zdominował ten sport a teraz nie startuje?
0
Tak z ciekawości wiadomo po ile średnio były bilety na kobiecy klasyk?
1
@Uukasz_93 Bayern płaci tyle co Barca Bartomeu. To w polskich mediach są przedstawiani na kozaków zarządzania, ale pensje płacą nieadekwatne do ich budżetu, dlatego szczypią się na transfery gotówkowe
0
@paweldunajecfcb nie, kapustka już 9 miesiąc leczy a do mundialu 8. Gdyby to był Glik to co innego, ale u tak młodego piłkarza głupotą by było ryzykowanie odnowienia urazu i ewentualnego końca wielkiego grania dla jednego turnieju, moim zdaniem nie będzie ryzykował
1
@Rust_Cohle serce mówi E2. A rozumiem chyba znak równości, chociaż Roo w formie to była bestia, no ale Samuel w sumie też.
0
Ciekawostka: Hector Bellerin - wychowanek Barcelony, obecnie grający w Betisie w 2016 roku zdecydował się przejść na weganizm, mając na uwadze głównie krzywdę zwierząt. Jego wyniki na początku były zadowalające, jednak z czasem klubowi lekarze Arsenalu stwierdzili, że forma fizyczna mocno się pogorszyła, a sam piłkarz stał się bardziej podatny na kontuzje. Od przeprowadzki do Sevilli piłkarz wprowadził do swojej wegańskiej diety ryby i owoce morza.
Świetnie teraz fizycznie wygląda. No i nie dziwię się przeprowadzce bo też wolę hiszpańskie owoce morza niż tłustą rybę w panierce z frytkami w Anglii :D
9
Ależ piłka od Joaquina. Ponad 40 na karku a on dalej sobie śmiga na najwyższym ligowym poziomie. Życzę mu bramki aby stał się najstarszy strzelcem w historii i PK na koniec sezonu, który ma być jego ostatnim. Mega szanuje piłkarzy którzy starają się kopać w top5 lig do emerytury a nie uciekają do lig typu MLS. Tu trzeba zupełnie inaczej się prowadzić
0
Nie rozumiem dlaczego betis teraz nie dostał karnego, dużo mocniejsze wejście niż np. wczoraj przy 3 karnym realu
0
@BART97 raczej Szymański
0
@taris @jeyx77x jeśli to więzadła to nie zagra. Fati wypadł przez to na cały sezon, kapustce właśnie leci 9 miesiąc i wciąż nie ćwiczy na pełnych obrotach, a do mundialu 8 miesięcy. To młody piłkarz, on nie będzie ryzykował jak Glik dla jednego turnieju reszty kariery
0
Bardzo mi się podoba ostatnio środek obrony Alaba - Militao. Taki nie za mocny. CKM, Carvajal i Vazquez też wyglądają rewelacyjnie. Jedynie ten Benzema mi się nie podoba
0
Borussia co odwalają :D.. Bellingham jest tak beznadziejny że powinni przyjąć z miejsca te oferty City, a tak na poważnie to mega dołek, myślałem że jak wróci Erling to odżyją, szczególnie że Reus grał nieźle. A tu pogrom na własnym stadionie
0
Floro smaruje dla Hiszpanii czy Portugalii?
0
@A_Gomesinho_21 wciąż brakuje zmiennika Alby, a wymieniłeś aż 3 PO.
5
@bartas97 to nic, najgorsze było: de brujne, DE BRUJNE, DEEEEEE BRUJNEEEEEEEEEEEEEEE
3
@TheNekro94 „jak mówiła moja babka: co za dużo to i świnia nie zeżre”
4
Niesamowitą robotę Alemany wykonuje, już w zimie dał więcej niż każdy się spodziewał. Wydaje że dopięte są już transfery Kessiego i Christensena - oba oceniam mega pozytywnie bo to młodzi gracze i zawsze nawet jak nie odpalą to można ich spieniężyć. Christensen to profil Barcy, Kessi absolutnie nie, ale nie było takiego pomocnika w kadrze więc jestem ciekawy tym bardziej. Do tego Pablo Torre wyrwany min. Realowi Madryt za równowartość "jednego Pedriego".
Jestem ciekawy co dalej, mam dziwne wrażenia że Dembele przedłuży, mimo to potrzebny jest jeszcze jeden skrzydłowy i fajnie jeśli będzie to Raphinha, jeśli nie to nawet ten Adama nam się przyda. Prawej obrony bym nie ruszał chyba że Mazraoui przyjdzie z normalną pensją. Obowiązek to jeszcze LO, a dalej już można szukać okazji na rynku, 9 może rok poczekać.
Najtrudniejsze jednak przed nimi czyli spieniężenie Coutinho i Lenglet, odejścia Pjanicia, Neto i Umtitiego oraz ewentualna sprzedaż Depaya jeśli odpali Fati. Przyszłość Minguezy, Trincao i Puiga też powinna być rozwiązana, albo zostawiamy ich do głębszej rotacji, albo wypożyczenie
0
@Gaz Font przegrał wybory tym że cały czas gadał o Xavim, a ten go nigdy publicznie nie poparł
7
Rudiger to bardziej doświadczony Araujo, podobna szybkość, podobna sylwetka, równie świetny 1v1. Brałbym dużo chętniej niż Christensena. Ale jeśli docelowo weźmiemy obu to też spoko. Pique ma swoje lata i może się skończyć jak z Ramosem. Rudiger/Araujo - Eric/Christensen to byłaby dobrze wyważona obrona. Jeden typowy dzik i jeden świetnie wyprowadzający piłkę stoper. A i w 3 obrońców z tak szybkimi stoperami po bokach jak Araujo i Rudiger można dużo pokombinować.