0

@Ghotti a jakiś kredyt już ogólnie patrzyłeś? Ja staram się zrobić SSZ za gotówkę i jeśli rodzice pomogą to może elektrykę + hydraulikę też. Ale już na tynki + materiał na ocieplenie (ocieplam sam) no i na wykończenie będę musiał iść w kredo. Mimo wszystko nie chce iść w większy kredyt niż 200, jeśli zabraknie to po prostu wstrzymam się rok i będę odkładał na resztę. Fotowoltaiki nie robię na razie, zobaczymy czy w ogóle będzie warto na nowych umowach, w pompę ciepła też siłą rzeczy nie idę.

1

@AlexDark00 ma być pomiędzy Barcą B i pierwszą drużyną. Zapewne głównie trenował będzie pod okiem Xaviego, ale w przypadku gdy nie będzie miał wielu szans na grę to będzie grał w rezerwach. Coś co powinni zrobić z Demirem. Oficjalnie zarejestrować w B, ale pozostanie w dynamice pierwszej drużyny

0

@Ghotti ale się szarpnąłeś z tym garażem, ja bym się nie pchał, chyba że masz luźny budżet. Dziękuję Bogu że pół roku temu kupiłem wszystko na SSZ

0

@Janiama jest zainteresowanie Sociedad i widziałbym go tam, Silva mocno obniżył loty i wiek jaki jest każdy widzi, Portu i Januzaj nie wydają się lepsi od Seby, jedynie Oyarzabal, ale on może niedługo zmienić klub na większy. Seba wczoraj MOTM jeśli chodzi o zawodników z pola

0

@Aureczek myślę że tak, Lucho i Xavi podobnie ułożyli drużyny opierając się głównie na dużej intensywności, wysokim pressingu i organizacji w środku. Gavi i Pedri to topka jeśli chodzi o skoki pressingowe. Walka o ostatnie miejsce w pomocy rozegra się między Gavim a Koke. Starszy Hiszpan ma ostatnio przeciętną formę, jednak na euro grał świetnie więc dużo będzie zależeć od dyspozycji Koke i Gaviego. Tak czy inaczej to niesamowite jaka pozycję w świecie piłki zbudował sobie Gavi w jeden sezon, niepełny zresztą

2

@Gogonatra ale to jest właśnie CzesiuBall, tu nie będzie dominacji nad przeciwnikiem, nie będzie prowadzenia meczu, ale z w spotkaniach z teoretycznie lepszymi drużynami on często wychodzi zwycięsko bo potrafi zbudować mental, dość solidną obronę (tu mocno pomógł Wojtek, ale trzeba wziąć pod uwagę że takiego meczu nie rozegrał od dawna pod tyloma trenerami) i przede wszystkim kulturę pracy, tu każdy dziś zasuwał, nie bylo stojącego Zielińskiego czy Modera, ten Szymański z posturą mrówki pressowal non stop. Ja bym dał mu więcej czasu, Joga Bonito nie będzie, ale jeśli ułoży nas w defensywie i w pressingu to grając często na 0 z tyłu i mając wciąż Lewego + jednostki jak Szymański i Zieliński możemy coś tu zbudować, bardziej w stylu Valverde niż Xaviego ale chyba to jest ta lepsza droga

4

@Roobo to nie była ewidentna czerwona kartka, gdyby tak było to by Var interweniował, tak samo jak Auba w klasyku, jeśli coś nie jest ewidentne to nie podlega ingerencji Varu

60

Jeśli ktoś śmie kpić z łez Czesia to proszę postawić się na jego miejscu:
To Polak z krwi i kości, zależy mu na awansie naszej kadry której sam jest kibicem, zależy też na wizerunku, nie chciał być przegranym w jednym z najważniejszych spotkań ostatnich lat.
Ciążyła na nim ogromna presja, śmiem twierdzić, że jedna z największych w ostatnich latach, a na wdrożenie swoich pomysłów nie miał zupełnie czasu. Podszedł do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem bo tak zawsze był oceniany przez byłych pracodawców. Wyszedł zwycięsko, z tarczą. Styl? Typowy Michniewiczowy, ale serducho też. To też się ceni

2

@KacperVEB @KarwanLaMasia to jak, dalej uważacie, że Szymański odbije się od wielkiej piłki czy wreszcie jak zagrał na swojej pozycji i wielu pisze, że zawodnik meczu to zmieniacie zdanie?

0

@LukaszFan nie mówię że powinien płakać. Opisałem tylko moje wrażenia co do tej osoby więc o co Ci chodzi?

4

Ten Puchacz cieszący się do kamery podczas gdy z jego pozycji wygryza go nie tylko zawodnik z Venezi, ale też zawodnik grający po drugiej stronie boiska, z inną nogą wiodącą. Ta radość to trochę jak Siiiii Ronaldo strzelającego z rzutu karnego Granadzie na 7-0 :D. Nie wiem czemu, ale tak jak każdego naszego zawodnika wspierałem zawsze, od Wawrzyniaka po Krychowiaka, tak jego radości przy jego marnej grze nie zdzierże

5

Chłop wszystkie winy odkupi tymi interwencjami.

0

@tomek8756 tego meczu nie da się uspokoić, chyba że przy 3-0

14

Kamil Glik - śląski Carles Puyol

2

@Antimadridista~ niech grzmoci Cię pies za takie komentarze, normalnie się pytam

0

Kto podawał do Krychy przy karnym?

0

Dzięki Karlstrom, obyś tak samo grał w Poznaniu.

4

Krychowiak zezłomował tego zajebistego Szweda z Lecha XD

1

@mextexperu od kogo? Masz ty w ogóle oczy i rozum? Ten gość to poziom niżej niż Reca.

0

Dlaczego w ogóle gramy w Chorzowie a nie na narodowym?

2

Szymański zjada dzisiaj Zielińskiego i Modera, ale ostatnio z kim się spierałem bo ponoć Seba "nie ma głowy i warunków" dobrze że Pedri ma warunki byka, a Zieliński głowę w kadrze, Moder też jedzie mocno na potencjale i jeśli zaraz nie odpali to będzie drugą, gorszą wersją Zielińskiego

0

Kto go ku*** powołuje, ten gość za każdym razem odwala ten sam syf na boisku

1

Ajajaj Gotówka.. szkoda. Seba za to jedyny polski piłkarz prócz lewego który potrafi przyjąć kierunkowo przy asyście obrońcy. Reszta zbroje obsrywa w takich sytuacjach

1

To ten dobrze grający piłka Bielik?

0

@Coutinho007 to był bardzo dobry pomysł, chciał zawiesić piłkę na długi słupek, wystarczyło to skontrować, ale niestety przeciągnął dośrodkowanie. Przynajmniej stara się grać coś niekonwencjonalnego, tego nam potrzeba, a nie jak Zieliński wszystko po ziemi i większość do tyłu

0

Z tym Beresiem to rozumiem, bo Reca to kiep taki sam jak Puchacz, ale że Zalewskiego nie powołali to mega szkoda bo akurat na wahadło by siadł idealnie

0

@Emhyr oglądasz? Bo Sofa podaje że Miranda

1

Powinni postawić na Desta i Daniego jako rezerwowego, od wielkiej biedy Araujo do rotacji jeśli Dani już nie wyrobi. Ważniejszy jest LO, a w międzyczasie skauci powinni przetrzepać rynek hiszpański w poszukiwaniu młodego PO z potencjałem na dalszy rozwój, tu w prawie każdej generacji trafia się bardzo dobry PO więc warto szukać.

0

@Alex66 ostatnio nawet kumpel wyczail doładowania na ps store po 60 zł za sztukę na jakiejś tureckiej stronie o wartości 100, kupiliśmy 4, więc doladowaliśmy konto za 240 na wartość 400 :D

0

@Alex66 na PS Plus też bo możesz kupić doładowania na które często są promocje. Doładowanie portfela za 200zl kosztuje wtedy zazwyczaj 160. Nie wiem czy na PC jest taka opcja, nie sądzę, może jedynie na jakiś steamowych gierkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?