0

@Bobo25 w profilu NN, więc co by nie mówić najbardziej liberalne skrzydło (ale to nadal tak jak progresywne skrzydło w Watykanie). Uprasza się Pana Mentzena o interwencję i naprostowanie (straight) poglądów.

0

@Aragorn33 domagać się mogą... władze to zleją i tyle z tego będzie.

2

@macio_944 Wszystko spoko, ale ten "dom, grill, trawa, wakacje i 2 samochody dla każdego pracującego Polaka" dałbym obok kosmitów i illuminati.

0

@Gall To "unikanie" to raczej tendencja starszego pokolenia. Jak widać w każdej kulturze ludzie muszą mieć mindset niewolnika: "Wnusiu nie bierz urlopu, bo cię zwolnią". U młodych bierze się to raczej z tego, że masz tam 10 dni urlopu standardowo, więc tygodniowe wakacje i 5 dni na wypadki jak pogrzeb czy coś. Oczywiście dochodzą przypadki mobbingu z tego powodu, ale chyba ze względu na duży odsetek przepracowanych rząd coś tam działa w tym kierunku.

4

@Przemek2323 ale takie akcje chyba są niemożliwe. Dumping jest nielegalny według prawa, a akcyza dla 0,5 wynosi ~14 złotych, więc no...

1

@osa91 no 3-4 kawy to jakaś patologia - masz przerwę i tyle wtedy pijesz, jesz, palisz. Z paleniem jest taki problem, że niektórzy to chodzą co godzinę, a co 2 to praktycznie standard.

11

Przydałoby się i w Polsce, choć na zdalnej pewnie ciężko byłoby to kontrolować:

2

@kynio302 akurat ten profil jest mocno podejrzany i mówię to jako osoba, co nie lubi Konfederacji. Złapano go już na kilku fejkach, więc to co wstawia brałbym i dzielił przez 10.

0

@Bobo25 jeśli chcesz poznać genezę "bez komentarza", musisz przeczytać inne tweety, choćby pierwszy, z tego konta.

0

Madryt nie wzruszony, w myśl zasady: nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz? Pewnie władze ligi jak zwykle oleją temat...

0

@IronSanHybrid wszedłem w inne tweety i w sumie nie wiem co myśleć.

0

@Vampir707 proste, tyś jest wampir energetyczny...

9

Zgadnij użytkownika po wymyślonej kwestii: Lewy w tym meczu nic nie dał.

0

@Luciano99 musiałeś wybrać język faktów?

1

@macio_944 drugi jasiek czarnecki?

0

Minimalizm? Raz poproszę.

2

@Peciak Ciekawy sposób prowadzenia dyskusji. Zadajesz pytania, nazywasz trolem, zapraszasz do dyskusji i kończysz bez odbioru. Masz w sobie coś ze Sławomira Mentzena.

Spróbuję jednak. No ja np. bym chciał poznać opinię czy piłkarzowi z tweeta:
- Poprzewracało się w głowie z powodu dobrych czasów.
- Użalał się nad sobą, jedynie szukał atencji, był leniwą kluchą
- Nie miało to nic wspólnego z jakąś chorobą, tylko usprawiedliwianiem swojego przegrywu
Apriori wytrącam argument, że pisałeś o sobie, a nie o kimś. Siebie też stawiałeś za przykład, że się da.

Co do badań, przyjmijmy najpierw, że masz rację, tylko nie rozumiem co z tego? Do USA szybciej dostaniesz się samolotem, niż statkiem - wszystkie badania na to wskazują. Jak to zmienia sytuację osoby, która ma napady paranoicznego lęku przed lataniem?

Powołujesz się z tego co widziałem w tym wątku co ktoś ostatnio podrzucił na badania australijskich naukowców. Odszukałem sobie tę meta analizę z Uniwerystetu Południowej Australii w Adelaide i jest to samo. Uwzględniono osoby, które były w stanie ćwiczyć. Jak wyglądał skuteczność leków vs ćwiczenia, gdy osoba nie była w stanie ćwiczyć ze względu na swój zły stan? Pytam retorycznie. Swoją drogą to też zabawne, bo analiza nie mówi o tym, żeby działania podejmować na własną rękę. Ćwiczenia mają być głównym środkiem terapii według niej. Zastanawiam się od kiedy to terapie przepisuje sobie sam chory czy redaktor serwisu sportowego.

Tak czy inaczej w swojej wypowiedzi podajesz Siebie za przykład, że można z tego wyjść, tylko trzeba nie być leniwą kluchą. Nie wiem czy ty to ogarniasz, ale może 9/10 przypadków przeczytała to jakaś leniwa klucha, ale być może też tym swoim mało mądrym postem wyrządziłeś krzywdę komuś z realnym chorobowym problemem. Gdzie ktoś zaczął się jeszcze dodatkowo obwiniać o nieistniejące lenistwo czy atencję. Niezbyt mądre.

0

@JarekS Widzę Jarek dalej w formie.



W gwoli wyjaśnienia ELA, czyli Error Level Analysis wskazuje, że obraz ma miejscami różną kompresję, co wskazuje na modyfikacje, a współrzędne w rogach wskazują na okolice Minneapolis, Plymouth.

Moim zdaniem wszystko legitnie.

3

@Sulimo raczej więcej niż zwykle.

1

Dawno nie byłem w biedronce i widzę, że w końcu odpowiedzieli na hejt związany z cenówkami, wybierając przemoc.

3

@Peciak czyli zapytany o opinię postanowiłeś uciec od dyskusji? Ciekawe, bo piłkarz najwyżej klasy rozgrywkowej raczej łapie się do 10% uprzywilejowanych ludzi, na brak ruchu/aktywności raczej też nie narzeka.

0

@FcPortoFan1999 a tu się zgodzę.

1

Wychodzi, że to nie Molde zaskoczyło Legię, tylko Legia zaskoczyła Molde w Norwegii.

0

Ozdrowiał xD lel

1

2-6, w dwumeczu, bernabeu vibes.

0

@bartas97 zdecydowanie korzeń w chmarzeń

1

@Jakchcesz Plusy przeważają.

1

@mekston wielkie umysły, myślą podobnie.

0

Legia trzyma gardę jak na solówkach za garażami i znowu w molde...

0

@LukaszFan To byś musiał zmienić prawo, bo od tego jak ktoś chce by się do niego zwracano, jego status prawny się nie zmienia - niezależnie czy jest, czy nie jest błędny. Myślałem, że to oczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?