misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Koni8M To jest taka sama "liberyzacja" jak Giertycha w drugim obozie.
2
Może i @macio_944 nie bierze udziału w proteście rolników, ale postanowił zaorać Czarnka.
3
@VegetaPolska jedyny sens, to ma ostatnie zdanie. Dudek gunwo wie, co Xabi na wpisane w kontrakcie - zwykła mitomania.
0
@VegetaPolska albo fejk, albo Dudek na starość popada w mitomanię.
0
Wytłumaczy mi ktoś racjonalnie, czemu wydajemy pół miliarda na piłkarzy, którzy mają problem wyjść z grupy LM 2x z rzędu i pewnie nie dotrą do pół finału teraz? W lidze na dziurę, puchar na dziurę. Ktoś, coś?
20
@Safrani ale ta konkretna na nim jedzie.
1
@bartekvisca szukasz logiki tam, gdzie jej nie znajdziesz.
0
@HighestInTheRoom wspaniałe wiadomości, że przez dzbaństwo maleje popyt, bo jeśli podaż jest stała, to cena spadnie. Dla normalnych to lepiej, bo taniej kupią. Przypomina mi się 2019/2020 i zalegające piwo Corona na półkach. XD
8
@mkord wtedy to były cojones. Punkt widzenia zmienia się w zależności od sympatii politycznych.
0
@bartekvisca powietrze w oponie? Tej młodzieży to się od dobrobytu w tyłkach przewraca. Ciesz się, że była opona. Za starych dobrych czasów musiałeś najpierw sam zrobić odlew z gumy.
2
@Rewolucja123 a jak się podzielą?
2
@Forsyth nie wiem co to pokazuje, ale tłumacząc na ludzki: połowa Polaków zarabia mniej, niż druga połowa Polaków. Mediana czyli drugi kwartyl, ma to do siebie, że połowa będzie poniżej, a połowa powyżej. Nie ważne odnośnie czego dane przyjmiesz do analizy. Jeśli to jest podcast ekonomiczny, to "dobra" reklama.
4
@GeneralXavi przeciętnie w życiu możesz skorzystać 32 razy z tego life-hacka.
0
@TR3YWAY Będzie invincibles?
5
Powiem wam, że to zaiste niesamowita koincydencja. Z odpowiedzi wynika, że podcast ekonomiczny Polskiego Radia odkrył te niezwykłą zależność. Nobla z matematyki nie ma, ale z ekonomii powinien zostać przyznany.
0
@Cochise Skoro zauważyłem tendencję niektórych materiałów, to raczej z tym słabo...
4
@zadafcb jest lepiej, ale na pewno nie jest idealnie. Na duży plus brak chamskiego szczucia, nawet jeżeli są materiały, które mówią ci co myśleć.
0
Jeszcze tylko odprawić taniec deszczu i można ruszać na podbój Neapolu.
0
Nie ogarniam sensu produkowania plotek, których szansa zdarzenia wynosi równe i dokładne zero.
0
@PatrychoO czyli zachowali mechanikę kamery z oryginału.
0
@mekston jak wygląda sektor ultrasów?
1
Trzeci knock-down. Sędzia kończ, nie ma co liczyć do 10 już.
2
Legia w molde po raz drugi, Tobiasz cieniuje.
1
@Hajny O w molde!
0
@BulaKG wątpię, projekt będzie można uznać za zamknięty.
1
@sintesox Nie mówię o osobistych odczuciach, tylko 2 tygodnie do ortodonty to jest po prostu bardzo krótko. Do dentysty chyba z bólem przymują od razu, ale 2 tygodnie przy pierwszym zapisie to też nie jest nic niezwykłego - raczej standardowy okres oczekiwania.
2
@sintesox krótko.
1
@Saviola88 rozumiem że w nakryciu głowy też jesz, że Ci nogi na krześle nie przeszkadzają? Niby obrońcy kultury i tradycyjnych wartości, a wychowania za grosz.
2
@HighestInTheRoom + nogi na krześle. Ale widzę, że znajdą się obrońcy i takiego zachowania. Pytanie co oni za wychowanie z domu wynieśli.
2
@Popitek12 oczywiście, że tak. Pijaków należy rozjeżdżać.