3

@Cule2013 hmm, a za 1 milion? Bo póki co ustaliliśmy, że się prostytuujesz, ale teraz byśmy cenę ponegocjowali.

0

@ObiwanKenobi czyli postanowiłeś wybrać trzecią drogę, czyli się skompromitować wrzucając garść statystyk, których nawet nie potrafisz zinterpretować. Widać to doskonale chociaż by po statystykach z USA, gdzie wrzucasz dwie nieskorelowane ze sobą dane - płeć sprawcy oraz płeć ofiary. Możesz jeszcze wrzucić ilu z tych 95% miało dorosłego partnera, a i tak dopuścili się aktu pedofilii?

"Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób. Podtrzymywanie społecznego przekonania o szczególnej skłonności osób homoseksualnych do seksualnego wykorzystywania dzieci jest krzywdzące dla homoseksualnej części społeczeństwa, przyczynia się do niezwykłej trwałości uprzedzeń wobec tych osób i utrudnia pełne funkcjonowanie psychologiczne homoseksualnych obywatelek i obywateli." - https://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-poiec-homoseksualizm-i-

Tak więc już podkulaj ten ogon i nara.

2

@JarekS kolejna odklejka wlatuje. Co defensywny sojusz jakim jest NATO ma do konfliktów z nim niezwiązanych? To nie jest misja pokojowa, która ma zbawić cały świat.

0

@FcPortoFan1999 Gozaimasu. Jednak szacunek do legendy się należy.

0

@ObiwanKenobi poczytałem, no i jest to fejk, bo takie badania nigdy nie istniały. Podasz źródło, czy uciekniesz z podkulonym ogonem?

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ile-przestepstw-pedofilskich-popelnianych-jest-przez-homoseksualistow/

3

@Bobo25 z ambony w niedzielę podane.

0

Przeczuwam, że Xavi poleci po Napoli.

0

@Tasde tl;dr linia obrony jest taka, że wszystko ok, bo takie koalicje w samorządowych są normalne. Innymi słowy to taka sama partia jak wszystkie inne, a nie jacyś ludzie spoza systemu.

0

@Pawel13sz Ten wyjazd to im spada z nieba jako wymówka. Wyobraź sobie, że nie jedziemy, a motorycznie dalej gorzej niż połowa drużyn la liga. A tak zawsze można wyciągnąć kartę tourne.

1

@Jakchcesz musi odejść, bo wyznaczy niedościgniony standard, który będzie się odbijał czkawką każdemu następnemu trenerowi jak Barcelona Guardioli - i dlaczego tak nie gramy.

0

@Stagiryta różnica jest taka, że jedni nie budowali swojego PR na bandzie czworga, my jesteśmy inni.

7

@marcin62
- MurzynfrogXXX
- PapJeż p0lak
- Zdjęcie Wojtyły w Fedorze i czarnych okularach

Czy jest szansa, że to troll konto dla klików? Nie wiem, choć się domyślam.

0

@Cule2013 To już nawet Najman ma więcej RiGCzu




0

@BorzyKrzys To, że PiS poszło z PO to nic dziwnego była taka koalicja kiedyś nawet. Jednak jeżeli całą swoją retorykę budujesz na " jesteśmy inni niż banda czworga", "nie będziemy zasiadać z nimi do tego samego stolika", to słabo to wygląda. Jeszcze tworzysz z nimi komitet prawicy, gdzie ponoć PiS dla Konfy jest lewicowy. Ile jesteście w stanie zracjonalizować?

0

Te presezony w stanach to jest taki badziew i strata czasu...

2

@Popitek12 słuchaj Przemek, wolę Stefana.

14

Dobrze, że coraz mniej się z tym ukrywają. Na razie tylko Bydgoszcz, ale moim zdaniem wszędzie powinni iść w kierunku transparentności co do tego czyją są przybudówką. Fani od "PiS-PO jedno zło" chyba muszą być w głębokiej rozpaczy.


1

@Prorokk piłeś? Nie pisz.

0

Słuchaj Mateu, w sumie głupia sprawa wyszła.

24

@mekston kolejny mecz bez porażki, a ludzie płaczą. Zupełnie nie rozumiem...

0

Napewno ikona Realu Madryt tu przyjdzie... równie dobrze można marzyć o 10 LM z rzędu.

1

@Roobo Nie będzie żadnych problemów.

0

Dzięki Antonio.

0

@wojtekfcb79 nie może być inaczej

4

POV: Twoja drużyna gra kupę ze "spadkowiczem", ale i tak wierzysz, że wygrają jednym golem chociaż...

0

@626 jestem jak sos czosnkowy w kebsie.

1

Misja Flicka? Zrobić coś z rozluźnieniem po golu.

2

Ale Peña musi mieć satysfakcję.

0

@misterio się zestarzało. Brawo ja.

0

Może i Stegen nie jest pewny, ale wciąż lepszy niż Iniaki "nijaki" Peña.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?