3

@arasz1819 Sławek napisał o jedzeniu mąki ze świerszczy, i dziś wszyscy ją jedzą - chłop wie co mówi.

0

@vadner
- zasłałem łóżko
- to dobrze
- nie bałdzo

1

@Peciak Zboże może i tak, analogicznie będzie ze stalą do produkcji uzbrojenia, gdzie musisz mieć nawet nierentowną własną produkcję. Tylko ten temat wziął się z palet i peletu xD 99% branż nie musi być regulowanych, bo coś gdzieś jest taniej i co biedny Polak zrobi...

1

@Mazi Właśnie się skapnąłem, że tracimy czas na dyskusje z nimi. Ich nawet Sośnierz od nich wyjaśnia:

1

@Rhaan No, bo sobie nie umieli poradzić, czyli wprowadzili komuchowy, niewolnorynkowy mechanizm. Analogiczny jaki chcesz wprowadzić Ty, czyli wszystko się zgadza. Dzięki za potwierdzenie kwestii.

0

@Rhaan Widzę, że to Ty masz braki. Jeśli coś gdzieś opłaca się bardziej, bo jest taniej, to zmień branże, bo dokładnie taki sam kierunek jest np. z IT, gdzie zachód outsourcing projekty do Polski. Tylko ktoś sobie nie umie z tym poradzić, więc trzeba regulować rynek, żeby kupować Polskie drogie, zamiast tańsze z Chin czy Ukrainy, a budować PKB tym, co my zrobimy taniej niż na zachodzie. I kto tu jest komunistą xD

0

@Rhaan Brak argumentów, to tylko tyle Ci pozostaje.

0

@Rhaan Też tak płaczesz jak w Polsce/UE produkcja ryżu jest droższa niż w Chinach i chcesz nakładać embargo na ryż z Chin, bo jacyś Włosi czy Polacy nie są w stanie konkurować ceną ryżu chodowanego na miejscu?

0

@Rhaan czyli znowu regulacje, no nic wolny rynek jak się opłaca jak nie to nie. I co ciekawe jak się opłaca producentom. Ja nie produkuje palet czy peletu, i chce móc kupić je z dowolnego tańszego miejsca, jak sobie nie radzicie, to zmieńcie branże lub załóż ją tam gdzie taniej. Wasz brak organizacji to nie problem konsumenta, który chce coś kupić taniej z zagranicy.

1

@Rhaan Prawica odkrywa, że są różne prawa w różnych krajach i outsourcing może istnieć tak jak np. firmy komputerowe z USA robią outsourcing produkcjęi chipów do Chin, bo taniej xD

0

@Rhaan będziecie regulować / popierać regulacje? Tak czy nie?

1

@Kamilos84 wolny rynek znowu przerasta Konfederację, więc trzeba regulować?

2

@ProMILs gdzie jest @Kapitan hawk, kiedy potrzeba go najbardziej.

11

@Worny Ten moment, kiedy właśnie straciłeś premię od swojego mocodawcy.

0

@Aragorn33 Tu nie ma nic niewłaściwego, bo sędzie na VAR szukając powtórki się nie opluł. Zamykam.

1

@arasz1819 wzór Hajty, w oparciu o twierdzenie Borka.

4

Ten jeden z komentatorów to ma już płacz w głosie xD

1

@GeneralXavi i doszedł

0

@LM10GOAT spojler. Nie anulują.

1

@Adran360 no właśnie...

3

@Adran360 o Naruto, kiedy to jeszcze było anime o ninja. Stare dobre czasy.

0

@Katalończyk 99 nie no to już przesadyzm, ale nie wiedziałem że VAR w pośredniej czerwonej nie uczestniczy - nie są one na tyle częste by wpadały w kategorię "każda".

2

@GeneralXavi nie każdy ma swojego De Paula.

3

@Katalończyk 99 Nie. Był tak bandycki, że usunęli wszystko. Drastyczne to było, do tej pory nie wiem jak można tak bezczelnie uciekać z nogą...

5

Moim skromnym zdaniem Munuera w meczu wykazał się dostatecznie, żeby poprowadzić klasyk. Tradycja podtrzymana.

2

Dwa mecze z golem? Cyk Real opłacił i skasował, żeby się nie rozwinął...

10

Ale Hansi Flick będzie miał pakę.

0

I jak jakość? Chyba fake?

4

Lewy stara piłkarska polska szkoła. Złamanie otwarte należy rozbiegać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?