misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@arasz1819 Sławek napisał o jedzeniu mąki ze świerszczy, i dziś wszyscy ją jedzą - chłop wie co mówi.
0
@vadner
- zasłałem łóżko
- to dobrze
- nie bałdzo
1
@Peciak Zboże może i tak, analogicznie będzie ze stalą do produkcji uzbrojenia, gdzie musisz mieć nawet nierentowną własną produkcję. Tylko ten temat wziął się z palet i peletu xD 99% branż nie musi być regulowanych, bo coś gdzieś jest taniej i co biedny Polak zrobi...
1
@Mazi Właśnie się skapnąłem, że tracimy czas na dyskusje z nimi. Ich nawet Sośnierz od nich wyjaśnia:
1
@Rhaan No, bo sobie nie umieli poradzić, czyli wprowadzili komuchowy, niewolnorynkowy mechanizm. Analogiczny jaki chcesz wprowadzić Ty, czyli wszystko się zgadza. Dzięki za potwierdzenie kwestii.
0
@Rhaan Widzę, że to Ty masz braki. Jeśli coś gdzieś opłaca się bardziej, bo jest taniej, to zmień branże, bo dokładnie taki sam kierunek jest np. z IT, gdzie zachód outsourcing projekty do Polski. Tylko ktoś sobie nie umie z tym poradzić, więc trzeba regulować rynek, żeby kupować Polskie drogie, zamiast tańsze z Chin czy Ukrainy, a budować PKB tym, co my zrobimy taniej niż na zachodzie. I kto tu jest komunistą xD
0
@Rhaan Brak argumentów, to tylko tyle Ci pozostaje.
0
@Rhaan Też tak płaczesz jak w Polsce/UE produkcja ryżu jest droższa niż w Chinach i chcesz nakładać embargo na ryż z Chin, bo jacyś Włosi czy Polacy nie są w stanie konkurować ceną ryżu chodowanego na miejscu?
0
@Rhaan czyli znowu regulacje, no nic wolny rynek jak się opłaca jak nie to nie. I co ciekawe jak się opłaca producentom. Ja nie produkuje palet czy peletu, i chce móc kupić je z dowolnego tańszego miejsca, jak sobie nie radzicie, to zmieńcie branże lub załóż ją tam gdzie taniej. Wasz brak organizacji to nie problem konsumenta, który chce coś kupić taniej z zagranicy.
1
@Rhaan Prawica odkrywa, że są różne prawa w różnych krajach i outsourcing może istnieć tak jak np. firmy komputerowe z USA robią outsourcing produkcjęi chipów do Chin, bo taniej xD
0
@Rhaan będziecie regulować / popierać regulacje? Tak czy nie?
1
@Kamilos84 wolny rynek znowu przerasta Konfederację, więc trzeba regulować?
2
@ProMILs gdzie jest @Kapitan hawk, kiedy potrzeba go najbardziej.
3
@macio_944 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14078437#comment-14078467
11
@Worny Ten moment, kiedy właśnie straciłeś premię od swojego mocodawcy.
0
@Aragorn33 Tu nie ma nic niewłaściwego, bo sędzie na VAR szukając powtórki się nie opluł. Zamykam.
1
@arasz1819 wzór Hajty, w oparciu o twierdzenie Borka.
4
Ten jeden z komentatorów to ma już płacz w głosie xD
1
@GeneralXavi i doszedł
0
@LM10GOAT spojler. Nie anulują.
1
@Adran360 no właśnie...
3
@Adran360 o Naruto, kiedy to jeszcze było anime o ninja. Stare dobre czasy.
0
@Katalończyk 99 nie no to już przesadyzm, ale nie wiedziałem że VAR w pośredniej czerwonej nie uczestniczy - nie są one na tyle częste by wpadały w kategorię "każda".
2
@GeneralXavi nie każdy ma swojego De Paula.
3
@Katalończyk 99 Nie. Był tak bandycki, że usunęli wszystko. Drastyczne to było, do tej pory nie wiem jak można tak bezczelnie uciekać z nogą...
5
Moim skromnym zdaniem Munuera w meczu wykazał się dostatecznie, żeby poprowadzić klasyk. Tradycja podtrzymana.
2
Dwa mecze z golem? Cyk Real opłacił i skasował, żeby się nie rozwinął...
10
Ale Hansi Flick będzie miał pakę.
0
I jak jakość? Chyba fake?
4
Lewy stara piłkarska polska szkoła. Złamanie otwarte należy rozbiegać.