misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 polski donat, ma nawet dziurę.
2
@AxelF na RMTV brakuje mi tylko, żeby wpadli na pomysł zrobienia debaty o stylu sędziowania w formule "Woronicza 17", gdzie 5 na 1 wybiela Real (wśród tych pięciu oczywiście prowadzący).
0
@MESSIah16 Jeśli chodzi o spółkę Poczta Polska S.A. to jest SSP, więc stamtąd to w ogóle nie powinno być w żadnym momencie premii, nagród czy czegokolwiek bez referendum jak dla mnie. Co to za dysponowanie pieniędzmi Polaków na jakąś prywatę?
0
@marcin62 no, ale widać partię jak PiS czy PO dominują to muszą sobie stworzyć wrogów klasowych, żeby na czymś budować narrację. Z jednej strony czarnoskórzy, Ukraińcy, czy homoseksualiści, to z drugiej skondensowali to w jednego białego heteroseksualnego Polaka.
2
Widzę, że Lewica próbuje dotrzymać kroku Konfederacji i ma swoje "wielki mózg moment"
1
@Barcanajlepszyteam wyświechtana bzdura, to że w mediach zaczną coś "pushować", prawo od tego się nie zmieni.
Jak wrócisz z jakimś konkretem, to można podyskutować póki co płaczesz dla płakania. Rasizm jest możliwy w obie strony i egzekwowanie związanych z tym praw też.
0
@Lucerfi no co do tych dwóch się zgadzam, ale nie wiem co to ma do dyskusji. Wątek o prezydencie USA, który jest postrzegany pozytywnie przez historyków w USA, to ja podaje inne postaci znaczące dla tego kraju i, że one są też pozytywnie potrzegane, więc argument tego użytkownika, co do mnie pisał, jest inwalidą, a ty wyjeżdżasz czymś nie w temacie.
1
@Barcanajlepszyteam Płaczesz, że rasizm jest niedostrzegany w stronę białych, to nie moja wina, że nic z tym nie robisz. Lepiej się użalać na forum?
I co do rzeczywistości ma trend w mediach?
1
@Barcanajlepszyteam fajny ogólnik, podasz przykład, gdzie ktoś obraził białego na tle rasistowskim i w sądzie on przegrał? Czy to kolejny z argumentów- na mieście mówią?
0
@Barcanajlepszyteam oczywiście, co to za głupie pytanie?
3
@Barcanajlepszyteam historycy też w superlatywach mówią o Krzysztofie Kolumbie czy Jerzym Waszyngtonie i? Mordercy i złodzieje ziem, ale historia im to wybieliła, bo jak to by wyglądało?
1
@FcPortoFan1999 nie na temat zupełnie pytanie, ale jest to przypisywanie nieprawdziwych, stereotypowych cech do danej rasy oraz gorsze traktowanie osoby że względu na daną rasę.
2
@udarpawarotam 100% racji. Ładnie niektórych odkleiło w tym wątku... TOP 1, to on może być conajwyżej w rasizmie, ale tam to akurat wygrywa w cuglach.
5
@bartas97 w mojej opinii to wykreowana postać, bo nie da się być na poważnie aż tak odklejonym.
1
Jego to dojechali za wygrany mecz z mniejszym posiadaniem.
1
To o 20 mln-ów euro, więcej, niż może Barca. Sprawa pogrzebana...
0
@Vampir707 boli ich wielki wrzód, tzn. Jude, dziwna autokorekta, nie?
1
@Faro Ja tam bardziej widzę tag #przegryw z wykopu...
6
@nwchades zaraz ci napiszą, że stary testament się nie liczy, tzn. liczy, ale tylko tam gdzie im pasuje, tam gdzie nie to nie, a w ogóle to bierzesz to zbyt dosłownie, dosłowne są tylko te fragmenty, co pasują, a reszta to przenośnia. Generalnie, przygotuj się na szachy 5D z gołębiem.
5
@Forsyth ale jakiej wiedzy tajemnej potrzebujesz? Spółka ma rekordowe zyski, czyli mogła coś sprzedawać taniej. To nie jest prywatna firma nastawiona na swój jak najlepszy zysk - zwłaszcza, że działa na rynku monopolistycznie (energia, paliwo) I nie masz jak zaopatrzyć się u konkurencji.
1
Pani Janusz Korwin-Żukowska nie istnieje i nie może cię skrzywdzić...
1
@FcPortoFan1999 W Azji panuje większa świadomość społeczna. Tam jak jesteś lekko chory, to normalnie idziesz do pracy, szkoły, etc. tylko zakładasz maseczkę, robili tak na długo przed covidem.
0
@DonCarletto ale dysproporcje w umiejętnościach nie zachęcają do rywalizacji - wręcz przeciwnie.
1
@Compadre czy pozytywnie? Ocenia się go na tle konkurencji, to trochę jak pytanie o najlepszego premiera... no bo kogo mialeś w W-wa? Gronkiewicz-Waltz, Marcinkiewicza, Kaczyńskiego czy Piskorskiego? On na ich tle błyszczy xD
5
@mkord wyciągnięto mapy z różnych lat, aby jednym dniem na przestrzeni kilku lat obalić globalne ocieplenie. Cyk, pora na CS-a.
1
@Barcelonka070 no to by oznaczało, że marża jest niska, tylko ceny na rynku wysokie. Zezłomowali cię już wyżej więc powinieneś wiedzieć.
0
@Barcelonka070 ale przecież oni będą bez zysku według prowadzonej narracji - zysk generował PiS i masz z tego wysokie ceny.
1
@Barcelonka070 czyli jest 90mld w spółce, a benzyna rekordowo wysoka? To nie powinni tego z tych nadwyżek kompensować? Pieniądze w SSP to pieniądze obywateli...
0
Komentarz usunięty
6
@LM10GOAT W jakim sensie? Przecież to by było nieszczere, niezależnie od ilości kasy.