misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcelonka070 ale przecież oni będą bez zysku według prowadzonej narracji - zysk generował PiS i masz z tego wysokie ceny.
1
@Barcelonka070 czyli jest 90mld w spółce, a benzyna rekordowo wysoka? To nie powinni tego z tych nadwyżek kompensować? Pieniądze w SSP to pieniądze obywateli...
0
Komentarz usunięty
6
@LM10GOAT W jakim sensie? Przecież to by było nieszczere, niezależnie od ilości kasy.
0
@MesQueUnClub96 długofalowo sporty walki podnoszą tylko poziom agresji.
0
@Michu94 Rooney za Xaviego?
2
@vangoor Teraz to ja już czekam, aż tam dzikiego puszczą xD
2
@karoleq992 Wyjaśnienie tego fenomenu jest nadzwyczaj proste, otóż okazuje się, że komentator sportowy nie musi znać się na sporcie, który komentuje. Mam nadzieję, że pomogłem.
16
@Uukasz_93 To jest jakoś weryfikowalne? Bo mi to wygląda na zwykłego laserowego paintballa i oni się tam bawią, a jakiś prawicowy oszołom dorobił ideologię, aleeeee mogę się mylić.
2
@macio_944 Tak to wygląda: https://img.besty.pl/images/398/01/3980178.jpg
0
City (tak wnioskuje po koszulkach), koncertowo rozbite 1:0, psy szczekają Xavi jedzie dalej.
3
Ciekawe kto palił grilla, bo dziś jest ciągle na spalonym, badum tsss
1
@Regios zasłużył... jeszcze by pokazał zaangażowanie, a to zaburzy funkcjonowanie zespołu.
0
Widzą, że Oriol wchodzi i już motywacja na 120%
3
Xavi postanowił być fair i wyrównać szanse...
0
Xavi do czerwca.
0
Wzięli go w sandłicza
0
Efekt starej-nowej miotły nie istnieje?
1
Gdyby nasi wracali silniejsi za każdym razem jak tak mówią, to byśmy City już regularnie 100:0 ogrywali... do przerwy...
0
@Kgorecki2500 Przejrzałeś mnie.
3
Ja #!$%@? jak ja kocham życie, właśnie sobie ustalam składzik na mecz w domu, głowa nażelowana, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi więcej nie potrzeba, oglądam sobie rzeczy o taktyce na YouTube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam głowa nażelowana, więc zero potrzeb, zero testosteronu, nie muszę z nikim walczyć o trofea, bo i tak odchodzę. Mam hajsy, mam jedzenie i bezpieczeństwo i głowa nażelowana. Pozdrawiam.
1
@MESSIah16 @NeroTFP1 przecież to case lorda kruszwila, tylko triggerowanie ludzi czym innym. Mamy 2024 i ludzie się ciągle na takie coś nabierają...
4
@Arden american dream, przynajmniej dla tych 99,9(wpisz ile chcesz)%
4
@Cule2013 coś pomyliłeś z Konfy się wyrasta, a nie do niej dorasta.
0
@P33ck Kiedyś to były czasy... i strona z licznikiem "since Arsenal won last throphy".
0
Obniżyć oczekiwania... ok... w sensie nie wiem, nie oczekuje LM czy nawet ligi, ale mogli by się nie kompromitować z drugą połową tabeli wygrywając ledwo różnicą jednego gola, to są duże oczekiwania?
5
Zawsze śmieszy.
3
@Joe_Barbaro żeby życie miało smaczek, raz mefedron, raz zwierzaczek.
0
@Forsyth No no, oni też nie. To była między innymi potrzeba zachowania czystości i integralności rasowej.
0
@Forsyth No no, historia zna już kilku takich co mordowali w imię wyższego dobra...