0

@Barcelonka070 ale przecież oni będą bez zysku według prowadzonej narracji - zysk generował PiS i masz z tego wysokie ceny.

1

@Barcelonka070 czyli jest 90mld w spółce, a benzyna rekordowo wysoka? To nie powinni tego z tych nadwyżek kompensować? Pieniądze w SSP to pieniądze obywateli...

0

Komentarz usunięty

6

@LM10GOAT W jakim sensie? Przecież to by było nieszczere, niezależnie od ilości kasy.

0

@MesQueUnClub96 długofalowo sporty walki podnoszą tylko poziom agresji.

0

@Michu94 Rooney za Xaviego?

2

@vangoor Teraz to ja już czekam, aż tam dzikiego puszczą xD

2

@karoleq992 Wyjaśnienie tego fenomenu jest nadzwyczaj proste, otóż okazuje się, że komentator sportowy nie musi znać się na sporcie, który komentuje. Mam nadzieję, że pomogłem.

16

@Uukasz_93 To jest jakoś weryfikowalne? Bo mi to wygląda na zwykłego laserowego paintballa i oni się tam bawią, a jakiś prawicowy oszołom dorobił ideologię, aleeeee mogę się mylić.

2

0

City (tak wnioskuje po koszulkach), koncertowo rozbite 1:0, psy szczekają Xavi jedzie dalej.

3

Ciekawe kto palił grilla, bo dziś jest ciągle na spalonym, badum tsss

1

@Regios zasłużył... jeszcze by pokazał zaangażowanie, a to zaburzy funkcjonowanie zespołu.

0

Widzą, że Oriol wchodzi i już motywacja na 120%

3

Xavi postanowił być fair i wyrównać szanse...

0

Xavi do czerwca.

0

Wzięli go w sandłicza

0

Efekt starej-nowej miotły nie istnieje?

1

Gdyby nasi wracali silniejsi za każdym razem jak tak mówią, to byśmy City już regularnie 100:0 ogrywali... do przerwy...

0

@Kgorecki2500 Przejrzałeś mnie.

3

Ja #!$%@? jak ja kocham życie, właśnie sobie ustalam składzik na mecz w domu, głowa nażelowana, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi więcej nie potrzeba, oglądam sobie rzeczy o taktyce na YouTube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam głowa nażelowana, więc zero potrzeb, zero testosteronu, nie muszę z nikim walczyć o trofea, bo i tak odchodzę. Mam hajsy, mam jedzenie i bezpieczeństwo i głowa nażelowana. Pozdrawiam.

1

@MESSIah16 @NeroTFP1 przecież to case lorda kruszwila, tylko triggerowanie ludzi czym innym. Mamy 2024 i ludzie się ciągle na takie coś nabierają...

4

@Arden american dream, przynajmniej dla tych 99,9(wpisz ile chcesz)%

4

@Cule2013 coś pomyliłeś z Konfy się wyrasta, a nie do niej dorasta.

0

@P33ck Kiedyś to były czasy... i strona z licznikiem "since Arsenal won last throphy".

0

Obniżyć oczekiwania... ok... w sensie nie wiem, nie oczekuje LM czy nawet ligi, ale mogli by się nie kompromitować z drugą połową tabeli wygrywając ledwo różnicą jednego gola, to są duże oczekiwania?

5

Zawsze śmieszy.


3

@Joe_Barbaro żeby życie miało smaczek, raz mefedron, raz zwierzaczek.

0

@Forsyth No no, oni też nie. To była między innymi potrzeba zachowania czystości i integralności rasowej.

0

@Forsyth No no, historia zna już kilku takich co mordowali w imię wyższego dobra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?